Глобальні оголошення!



Про іноземні мови для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення fajno » 06 квітня 2013, 23:07

я висловила свою позицію і не примушую нікого її підтримувати. Ми не двомовна сім'я і річ йшла про мову на розвивалці. Дитина не з говірливих і додаткова мова зараз це просто зайве навантаження. Англійська не російська, вони зовсім різні з українською і по різному сприймаються. До десятка слів англійською дитина знає - досить допоки. Спеціально теж не вчу, ще життя заставить її знати :crazy: Там, в садку, є додатково година англійської (за додаткові гроші), але діти знають, що це окремий педагог вестиме окремий предмет. А не укр.-укр.-БАЦ-рус.-укр.-укр. без жодних пояснень. Я писала, що педагог йде на компроміс і це зовсім не означає виключення тої пісеньки з програми, це - повідомлення дітям що пісня російською мовою. Щоб РОЗРІЗНЯЛИ.
Послухали би ви яким суржиком мої племінники говорять - вуха в'януть. Бо й батьки їхні так, й в садочку і взагалі все на самопливі в мовному питанні. Це тут, на заході У і Ева їх обожнює і їздимо туди принаймі на кілька днів раз в місяць. Потім виправляю наслідки. А що буде з моєю дитиною на далекому Заході - навіть не уявляю. Замкнеться повністю мабуть, вона з тихеньких... :impossible:
Ще раз кажу, я дуже рада що у вас всіх такі мудрі діти, але діти є різні і кожен вирішує мовне питання по своєму.
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Shalimar » 06 квітня 2013, 23:59

гра з вогнем написав:Шалімар, а шо таке "дищетка"?

на русском = 10-ка
позичиш дищетку??
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Shalimar » 07 квітня 2013, 00:06

dajan написав:
Литературным, естественно, без "банякив", "цьоць" и "дищеток"...

А чи відомо Вам скільки правописів "української" існує?
А історія виникнення сучасної "літературної української" Вам відома?
Якій ґварі нележат слова "баняк", "цьоця" - як Ви гадаєте?
Чи, щонайменше, вісімсотлітнє обтинання пом'ягшеня в дієсловах і уживання частки "ся" в инших випадках, редукцію короткого "і"... Ви можете спростувати?
...Видається,же не маючи фахової освіти або не будучи вродженим носієм мови, виголошувати подібні речі не коректно.

Я своего мужчину позову для ответа.
:crazy: :crazy: :crazy:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Alisa » 07 квітня 2013, 08:34

Ми вдома спілкуємося з чоловіком російською, це моя рідна мова й проти неї я мати нічого не можу..
А ось пісеньки на російській мові на загальнорозвиткових заняттях для малечі мені не подобаються, бо освітніх цілей в тому нема, просто було лінь пошукати українською.
:wink: .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Sms » 07 квітня 2013, 22:58

Alisa написав:просто було лінь пошукати українською.


Насправді розвиваючого матеріалу українською мовою настільки мало, що не все можна купити ... Або воно коштує заземних грошей. Робила у книжковому магазині порівняння книжечок "Хто як говорить?" укр. та рос. мовами. Так різниця в ціні була майже 15 грн :scare: ( на користь рос.літератури)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2013, 02:19

Shalimar написав:
гра з вогнем написав:Шалімар, а шо таке "дищетка"?

на русском = 10-ка
позичиш дищетку??

:crazy: Вперше чую)))) Може дисЄтку?

Я раніше буда дуже проти російської))) Зараз дивимося мультики російською і дещо мені таки більше подобається російською, бо деякі канали так поперекладають, що мама рідна :impossible:
Дитина почала часом вживати російські слова. Уточнюю що це на російській мові, а на українській буде так-то. ТО він вже добре знає що по-російськи розмовляє Лунтік))))
Жаль що в мене з англійською туго(((( не ризикую шось включати оскільки саме не розумію((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Marichka » 08 квітня 2013, 09:32

і наша знає значення слів по російськи,часом і вживає.Я прошу:Скажи по українськи-і вона відразу переходить.Нам подобається,що добре розуміє рос.мову-теж з Лунтіка і ще деяких.Коли дивимось Дашу,то вчимо деякі слова на англ.мові.А татко ще й італійську хотів би вчити(дитину),лиш часу бракує.
Щодо пісеньок,то на укр.мові їх справді менше.Україні ще далеко до всіх розробок,які вже є на рос.мові.Немає в нас на те все грошей чи спеціалістів,та й скільки тої України україномовної...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2013, 10:45

Marichka написав:Щодо пісеньок,то на укр.мові їх справді менше.Україні ще далеко до всіх розробок,які вже є на рос.мові.Немає в нас на те все грошей чи спеціалістів,та й скільки тої України україномовної...


Так чого ж) Багато російськомовних напрацювань саме українські, просто російськомовні))))
Більшісь по російськи розмовляє українців, от і напрацювання в них російськомовні) нажаль(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Marichka » 08 квітня 2013, 13:45

Я і те теж мала на увазі.Але Росія в багатьох речах розвинутіша і пішла далеко вперед нас.Н:в них давно розлідуюють всякі питання прививок,добавок,досліджують все більше-але це не в ту тему
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Параїл Юля » 18 січня 2015, 18:25

Порадьте як краще. В мене малий майже не говорить. Примітивні слова(ка-ка, пий-пий і т.д.) Але ми ходимо в школу розвитку і там вчать англійську. Перше що почав говорити рахувати до десяти по англійськи. Рахує все попідряд і знає всі цифри. Дома я йому рахую українською, а він всерівно по-своєму. Зацікавився буквами, вже вивчили 14. І я помітила що ті українські букви, які однакові з англійськими він раз називає так, а раз так (А - ай, Р - Пі, О - Оу), і путається в них. Він ще не розуміє, що це дві різних мови. Ось не знаю, що робити: чи перевчати його тільки на українську, чи читати йому так і так, а він з часом зрозуміє.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Поперед.Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість