Глобальні оголошення!



Англійська для дошкільнят

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Англійська для дошкільнят

Повідомлення tanita » 20 березня 2013, 23:44

Цікава думка батьків щодо вивчення англійської мови в дошкільному віці. Які труднощі виникали у Вас і у Ваших дітей, якщо Ви відвідували заняття в школах раннього розвитку? Якими досягненнями порадували Вас Ваші діти?
tanita Офлайн


 

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Shalimar » 21 березня 2013, 13:39

Заняття Ми не видвидували.
Думка щодо вивчення - а что именно? Если родители хотят - пусть учат. Сами, чи на заняттях. С рождения, с 3-х лет, 7-ми... - как считают нужным, или по мере возможностей.
Наши досягнення - то, что я ребенку говорила/повторяла, то он и знает (начала вкладывать инфо с 12+ мес, точно не помню)
Первое его слово (после тата))) было cookie ))))
Плюс-минус в 24 мес (тоже не помню точно) знал цифры, буквы, геометрич. фигуры, цвета, названия фруктов, природных явлений, еще че-то там...
Сейчас малому 3+
Планируем ходить на какие-то занятия... Пусть там дают минимум (англ.), а дома я могу закреплять инфо
О репетиторстве не думала. Пока смогу сама ему вкладывать нужную инфо - то до тех пор будем обходиться своими силами) Надо бы поискать программы, методички - я просто не представляю, чему учить))) с ранних лет)))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Lenysa » 21 березня 2013, 14:26

Маленькі дітки дуже добре засвоюють нову мову, адже для них це не дві різні мови , а одна. я читаю малій з народження казочки англійські, маємо книжок багато, "бо то мій хліб :yes:" тому використовую різні методи, і ігри і відео, і пісеньки. мультфільми....До мене приходять студенти на репетиторство, то малій також цікаво, уважно слухає, думаю, що це не погано, а навіть дуже добре. щоб дитина мала змогу вчити мови з раннього віку і не одну а декілька, ще планую німецьку ввести, але завжди часу бракує.Тому якщо маєте можливість, то вчіть дитину і їй буде зовсім легко даватись вивчення мов в майбутньому.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Dribchuk » 21 березня 2013, 14:32

Lenysa повністю погоджуюся :wink: ми теж вчимося разом з моїми учнями. Дуже мені подобається як моя Аня читає так серйозно граматику Каушанської :ha: ну і слова вона засвоює якось так спонтанно, недавно порахувала сходинки в підїзді по-англійськи- я дуже здивувалася бо по-українськи вона рахувати ще не вміє. :pardon:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення irinka » 21 березня 2013, 19:32

В нас є Книжка для дошкільнят видавництва "Школа" автор Федієнко, там алфавіт, гарні ілюстрації, транскрипція українською мовою, але поки ще не починали вчитись, плануємо вже найближчим часом починати.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення eney » 21 березня 2013, 21:00

Нікуди малого не водила, просто повторюю назви фруктів, овочів, тварин, читаю на анг. правда з моїм багажом навчити зможу мало(
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Lenysa » 21 березня 2013, 21:14

можу порадити дуже гарна книга Давиденко Лариситам є різні в неї, але є для молодших класів частина 1, з диском, в ілюстрація.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення олеся » 22 березня 2013, 13:34

Ми вчимо англ в Пізнайко, це саме можна навчити вдома, вчимося з книжок-зошитів Федієнка, дуже зручно для тих хто не вчив, або не хотів вчити англійської, бо там як написала irinka транскрипція написана на укр мові, але то лише для батьків, бо коли дитина навчиться читати укр мовою то читатиме лише транскрипцію і не звертатиме увагу на саме слово яке написане по англ.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення Tanya_Ly » 23 березня 2013, 15:49

Моя доня (4р) кольори по англійськи з мультфільму про лунтіка сама запамятала, не всі звичайно, але з десяток називає. Память в них добра, тільки ще самій треба підтягнути знання англійської, а то деякі слова їй, а вона потім мене сама запитує... а я не памятаю як воно буде по ненашому :confused: ..
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Англійська для дошкільнят

Повідомлення olgakr » 23 березня 2013, 16:17

Я не задавалась питанням вивчення іноземної мови, аж поки сестра, граючись не навчила малечу кільком словам англійською. Діти враз запамятали.Бачу бажання вчитися є, то я купила їм гарну книжку - слова, малюнки і транскрипція-" Візуальний словник в малюнках",видавництва "Пегас".Тепер вони мене самі просять читати щодня і знають уже багато слів.Причому Рома майже не відстає від Маринки.Тепер ще потрібно купити якусь книжку, де ті слова були б в реченнях, бо я сама в англійській не сильна. Може хтось порадить?
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Далі

Повернутись до Дошколярики-бешкетники (від 3 до 6)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron