Глобальні оголошення!



У світі пропагують штучне вигодовування?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення taranjka » 01 січня 2015, 20:19

дуже смішно читати, коли пишуть про ГВ як чудодійну пігулку - "я годувала і в мене хворіла\не хворіла дитина". наше здоровя - це суміш різних показників. Якщо уявити в вигляді будинку - то вроджений імунітет - фундамент. Решта ряди цегли. наскільки вони міцні, залежить від нас - те, що ми їмо, де живемо, як працюємо, відпочиваємо... ГВ і ШВ- такі ж рядочки, от тільки ГВ міцніший, бо ШВ - ніяким чином не покращує імунітет
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення flash-ka » 01 січня 2015, 21:06

)))ото сперся легенько на несучу стіну і вивалився на двір )))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення Новенька » 01 січня 2015, 22:02

1. Я ні в якому разі не пропагую штучне вигодовування!!!
2. smailik_m На скільки мені добре пояснили, то коліки це не хвороба, а якась не добра робота шлунка, в результаті роботи якого утворюються "пузирики" повітря, які і розпирають кишечник. Ліків від цього нема, а лише засоби, які дроблять великі "пузирики" на дрібніші. Коліки є і в діток на грудному. В знайомою в хлопчика- груднічка коліки були до 4 міс. Факт. Думаю він не один.
Про проблеми не важко судити зі сторони? Я про себе в цьому випадку знаю, що пишу.
3. Мені дуже не приємно, коли мені говорять, що в моєї дитини чомусь погане здоров'я, судячи з того , що вона була на штучному.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення erinaceus » 02 січня 2015, 00:20

Новенька написав:erinaceus Про коліки можу сказати, що вони є і в діток які на грудному. Це знаю Точно.
Алергією страждають діти, і при грудному. Мій батько, (який народився далеко до Чорнобиля, в селі, висів на грудях до 3 років, має алергії.
Є випадки коли грудне не можливе, як би я не мучила свою дитину: мала і рани на грудях, і цілими днями цідилась, І багато медсестер, лікарів, і розумних людей мені казали, що в мене мало шансів на успішне годування (Так, це реально буває!), але я мучила свою дитину, бо щось пробувала.


Звичайно, і в діток на грудному коліки бувають, але не в такій мірі. А алергія буває і набута протягом життя, тому у вашого тата може не мати ніякого відношення до годування.
Дуже шкода, що у вас не склалось з гв :sad: Але ви принаймні намагались зі всіх сил. А багато мамів навіть палець об палець не вдарять, щоб щось змінити...
Всього вам найкращого!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2015, 00:38

smailik_m написав:А слова про те що я виросла на сумішах і т.п., то взагалі...звідки ви знаєете який потенціал здоровя у вас був закладений природою, і що збереглося після малишів і коровячого молока, просто не хворіти то мало щоб робити висновки про перевагу сумішей. це щось типу "а я свому малому пиво в два роки давав і нічо..."

Щодо закладеного потенціалу))))
Дуже багато читала про розвиток дрібної моторики і мовлення, розвивала її як могла))))) напевне якби не розвивала - то дитина б досі не розмовляла :crazy: а може й навпаки :crazy:
Дуже хочеться почути від тих хто знається на теорії ГВ як справи з ВООЗ? Чому не у всіх країнах, як я зрозуміла з цієї теми, годують мінімум до 2-х?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення ІРЦЯ » 02 січня 2015, 01:04

Дівчата ви такі,блін,всі категоричні з тим ШВ
В мене , коли родила першого ,через місяць сталися великі проблеми з ногою. Тиждень часу я ігнорувала біль в нозі ,але коли одного прекрасного ранку я встала на ноги ,то мене пронизував такий біль,що віддавало в мозгах,а ще через 2 дні чоловік мене на руках приніс в поліклініку , бо ходити вже я не могла взагалі :scare:
В результаті цілий місяць, прийом термоядерних уколів, таблеток, мазей...
Дитину таким молоком,я годувати не могла,тому все молоко сціджувалось і виливалось .
Шукати чистоплотну жіночку, в якоі можна було б купити нормальне домашнє молоко в мене не було ні часу ні фізичних можливостей Тому саме в цьому випадку для мене суміш стала палочкою-виручалочкою.
Тепер назріває питання:
Я мабуть свідомо з ваших слів нашкодила здоровю своій дитині бо дала суміш?
Чи мені тре було продовжувати годувати грудьми, бо суміш,це маркетиноговий хід і велике зло? Чи може тре було лишитись не дай Боже калікою,бо я за ГВ?
Ану хто дась мені відповідь,Як тре було мені поступити в моій конкретній ситуаціі.? Чи сказати малому хай місяць побуде голодним,бо я змушена зараз лікуватись?
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення taranjka » 02 січня 2015, 01:13

Natalinda написав:Дуже хочеться почути від тих хто знається на теорії ГВ як справи з ВООЗ? Чому не у всіх країнах, як я зрозуміла з цієї теми, годують мінімум до 2-х?


з того, що я прочитала про Францію, то державі вигідно, щоб жінка пошвидше вийшла на роботу. А якщо ГВ в країні популярне, то й мами не поспішають на 3 місяці виходити на роботу. ну і дохід від сумішей державі теж не малий. і не тільки державі
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: У світі попагують штучне вигодовування?

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2015, 01:19

taranjka ну це все ясно)))))
Просто в нас ( маю на увазі школу материнства і журнали, статті в неті) досить сильний наголос ставлять саме на рекомендації ВООЗ. Що вже як воно рекомендує - то більше й аргументів не треба. Виходить що або не така вона і всесвітня, або чхати на неї хотіли більшість цивілізованих країн :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення taranjka » 02 січня 2015, 01:28

та чому ж чхати хотіли, в тій же америці і сусідній до Франції Британії ГВ більш популярне. Не знаю, як в інших країнах. Прихильники ШВ не можуть спростувати досліджень ВООЗ про користь ГВ, але для багатьох сильний аргумент - свобода мами. а здоровя підтримується здоровим харчуванням -французькі діти здоровіші від американських, але там культ здорової і дуже розмаїтої їжі. нам до цього ще далеко
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: У світі пропагують штучне вигодовування?

Повідомлення гра з вогнем » 02 січня 2015, 02:16

ІРЦЯ лише ви відповідальні за своє здоров’я і за те, як будете доглядати за своїм малям.
вам ніхто не може сказати чи було правильним рішення: "мене боліла нога, я пила знеболююче (стероїди і т.п.) тому була змушена відмовитися від гв"
це було ваше рішення.

я ж вважаю, що бажаючий готувати - шукає можливості, небажаючий - шукає причини

з іншого боку, це всі розуміють, є певні ситуації, коли годувати не можливо, можливо ваша одна з них. проте чи так чи ні - ніхто крім вас не знає (і ваших лікарів), бо з фрази "мене боліла нога", припинення годування не випливає.

я теж не раз чула рекомендації, що потрібно припиняти годування і починати пити антибіотики, стероїди ще щось... але я просила лікаря підібрати лікування сумісне з гв і мені підбирали. я розумію, що мені було легше таке просити і на мене як на ідіотку не дивилися. але якби я навіть не думала про таку можливість, чи не знала про неї, не мала б підтримки чоловіка, то і мого ГВ б не було.
так само як у мене було КР і не було догудовування, були назначені ліки після кр сумісні з гв.

тобто ще раз повертаємося до можливостей і причин.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Штучне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість