найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

03 серпня 2014, 15:17

Нам пощастило, у нас до року "працювала" сіся. Але сумішами іноді догодовували, так як я працююча мама і траплялося так, що не вистачало мого зціженного молочка. Тоді моя мама догодовувала Малюткой преміум. Але було це дуже рідко, траплялось так, що не з,їдали і пачки за термін придатності. Тоді моя мама пекла смачнющі млинці! Але я вважаю нас такими, що виосли на сісі.

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

12 жовтня 2014, 10:35

З Микитою мені пощастило — було грудне молоко і проблем не було, а ось за Настею прийшлось намучитись, молока не було після інфекції. Брали зарубіжних виробників Нутрілон, Нан, Хуману — були запори. Мама взагалі казала пробуй манку і коров'яче молоко. Але ж дитина повинна їсти адаптовану до свого організму їжу. Знайомі поради малютку преміюм вітчизняного виробника. Взяла упаковку почитала склад мені сподобався. Зараз на цій суміші проблем немає.

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

13 жовтня 2014, 10:01

Чого ви так до цієї теми ставитися???? найпростіше видалити, викинути стерти і не обговорювати і навіщо про це писати. тільки мамине молоко. а коли в моєї дитини непереносимістьт лактози і їй не можна НІЯКОГО молока і всі молочні продукти в неї під забороною. Тому для нас безлактозна суміш це спасіння і здоров’я!!!! Не треба так категорично, повірте є обставини коли ми безсилі. Ви розумієтеся на грудному а от обговорення суміші залишіть для тих хто з тим стикнувся.

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

13 жовтня 2014, 23:14

Здається, я так і написала. Що можна і суміші обговорювати, але необхідно, щоб всі, хто читає цю тему розумів, що використання суміші доцільне в одиничних випадках. На жаль, по цій темі цього не скажеш. (

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

18 жовтня 2014, 16:11

І ми суміш малютку преміум використовуємо, мені подобається, що вона калорійна.

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

21 жовтня 2014, 19:31

а ви не задумувались, що ці калорії є "пустими", які просто забивають шлунок і відкладаються потім в жирок?

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

13 грудня 2014, 00:24

Фіона написав:І ми суміш малютку преміум використовуємо, мені подобається, що вона калорійна.

зараз новинка з'явилася, малютка преміум зі злаками, також смачна, калорійна

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

13 грудня 2014, 00:54

Ірина Горова написав:малютка преміум зі злаками


Каша зі злаками це як масло масляне :crazy:

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

13 грудня 2014, 01:38

то типу суміш зі злаками :confused: а суміш ніби то молоко чи як? як добре що я від цього така далека :dokter:

Re: Якими сумішами годуєте своїх діток?

13 грудня 2014, 01:55

nelly Ааа, ти права. Я теж від цього далека :hi:
Відповісти