Глобальні оголошення!



Де можна вибрати б/у volkswagen?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Де можна вибрати б/у volkswagen?

Повідомлення Yaiti » 07 травня 2024, 19:51

Привіт! Розглядаю можливість купівлі б/в Volkswagen. Чи могли б ви порекомендувати, де краще шукати такі оголошення? Цікавить ваш досвід і рекомендації щодо перевірки авто перед купівлею.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 811
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де можна вибрати б/у volkswagen?

Повідомлення Анна123 » 07 травня 2024, 19:51

Я купував б/в авто після того, як особисто перевірив кілька автомобілів, знайдених на одному з популярних сайтів. Важливо звернути увагу на стан авто, пробіг та витрати на потенційний ремонт.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 366
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де можна вибрати б/у volkswagen?

Повідомлення Yaiti » 07 травня 2024, 19:51

Рекомендую шукати машину на тих платформах, де можна детально ознайомитись з історією обслуговування авто та ДТП. Я також просив продавця надати відеоогляд автомобіля, що допомогло мені більше дізнатися про стан авто перед тим, як їхати дивитися на місці.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 811
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де можна вибрати б/у volkswagen?

Повідомлення Pavloo » 07 травня 2024, 19:53

Yaiti написав:Рекомендую шукати машину на тих платформах, де можна детально ознайомитись з історією обслуговування авто та ДТП. Я також просив продавця надати відеоогляд автомобіля, що допомогло мені більше дізнатися про стан авто перед тим, як їхати дивитися на місці.

Для покупки вживаного Volkswagen я обрав сайт ocars.com, оскільки там великий вибір авто з повними описами і реальними фото. Процес вибору був надзвичайно зручний, з можливістю фільтрації по кільком критеріям, що допомогло мені знайти авто, яке ідеально підходить під мої потреби.
Я часто їжджу на зустрічі та на об'єкти, тому для мене важливо мати надійний транспорт. Раджу і вам купити бу volkswagen на цьому сайті, адже вибрати там є з чого.

Зображення
Pavloo Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 11 листопада 2020, 12:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка


Повернутись до Карапузи (до 3 років)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей