Глобальні оголошення!



Невигадані історії

Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 30 вересня 2012, 15:59

Всі нище наведені історії можна проглянути на сайті
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


1. Як я стала вбивцею через послух

Зображення

Мені 41 рік. І я зробила аборт. Місяць тому. Лікарі допомогли, навіть медично підтвердили необхідність аборту. Так просто – таблетку випила, і все. Важко потім, коли розумієш, що в тобі вже нема рідної маленької душі , ну і своєї душі, виходить, також нема. Є лише ПУСТОТА. Перший чоловік, коли забрав мої дві квартири і фірму, залишив мені двох прекрасних дітей - сина і дочку. Вони майже дорослі, але я за них ще відповідаю. Все йде на освіту і на проживання. А тут я злякалася, та і другий чоловік, батько дитини, народжувати заборонив. У мене свого даху над головою нема. Як тут сперечатися, коли в громадянському шлюбі я живу під його дахом, поки «слухаюсь». Ось і я стала вбивцею через послух.

Засуджуєте мене - і правильно робите. Мені просто стало страшно стати «бомжем» з дитиною на руках. Ось так і живу під теплим дахом, боягузлива, самотня, і намагаюся виправдатися. Та розумію прекрасно, що нема мені виправдання, а десь далеко плаче рідна душа ненародженої дитинки. Плачу і я, щоночі і щодня. Ми ніколи не зустрінемось. Одна таблетка - як все легко, і як важко зараз. Лікарі заробили, чоловік задоволений, а вбивця все-таки я…
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 30 вересня 2012, 16:02

2. Як я робила аборт

Зображення

У мене вже підростали двоє діток, коли виявилося, що я вагітна втретє. Та я повинна була перервати це життя. Іншого виходу в мене не було. Повірте, таке буває…
Виявилося, що аборт – платна послуга, і коштує досить пристойно. Звичайно, багато жінок думають по-іншому: операція позбавляє їх від проблем, а за це дійсно можна заплатити. Але мені чомусь це здалося парадоксальним.
І все ж я прийшла туди, в гінекологічне відділення лікарні. Декілька років тому я лежала тут з першою донечкою на збереженні. Я пам’ятаю, як ми з іншими майбутніми матусями засуджували «абортниць». Ми говорили, що деяким з нас важко навіть завагітніти, хтось не може виносити дитинку, але надії не втрачає, а вони… Та щоб ми… Та ніколи! І ось тепер це «ніколи» сталося зі мною.
| +
Зазвичай «абортниці» чекають операції в особливій палаті, окремо від «матусь». Так спокійніше для всіх. І цього разу нас таких було в палаті четверо, а в сусідній – троє. Разом – семеро. Операції робляться кожного робочого дня. Я тоді спробувала порахувати: наприклад, в році двісті таких днів. Скільки ж дітей вбивають в одному цьому відділенні? А скільки в цілій країні? Одна справа читати статистику, а інша – зрозуміти на власному досвіді.

Мої сусідки

Моїми сусідками по палаті виявилися тридцятип’ятирічна жінка, ще одна трішки молодша і зовсім молоденька, років двадцяти, дівчина. Процедура відкладалася і ми розговорилися. Виявилося, що у всіх були свої, на їхній погляд, достатньо вагомі обставини, щоб сюди прийти. У першої (назвемо її Лариса) вже була дитина, хлопчик п’яти років. І вона більше не хотіла дітей. «Як би цього ще виростити, прогодувати», - говорила вона. Але чомусь вона не виглядала мені бідною, навпаки, вона була гарно вдягнена, на ній були дорогі прикраси, і загалом вона виглядала вельми елегантно. У другої (нехай буде Світлана) перша дитина народилася зовсім недавно, менше року тому, тому другого, за її словами, поки «народжувати ранувато». Третя, молоденька (нехай Наталя), йшла на аборт вже вдруге. Дітей у неї поки не було. Вони з чоловіком зовсім недавно купили собі квартиру, але не встигли ще зробити в ній ремонт. І тільки через це вона «поки» не хотіла народжувати.

Очікування

Ми сиділи на ліжках, розмовляли, навіть сміялися. Але мене не покидало відчуття дикості, абсурдності того, що відбувається. Ось чотири молоді жінки. У кожної свої, на їхній погляд, дуже важливі причини. Але це не відміняє того, що ми маємо намір вчинити вбивство. І ми можемо при цьому навіть сміятися. Людина взагалі дивна істота, повна протиріч і контрастів.

Медична допомога

Прийшла лікар, розповіла про операцію, про те, які ліки пити після неї, про ускладнення. Вона була спокійна та ділова. Для неї це був ще один робочий день. Потім зайшла санітарка, літня жінка, проста і трішки грубувата. Вона наказала всім нам заправити ліжка так, щоб потім було зручніше переставляти нас з каталки, коли ми ще не відійдемо від наркозу, і розказала, в якому вигляді ми повинні з’явитися в операційну. Було помітно, що для неї це також цілком звична справа. Якщо вона і засуджувала нас, то тільки за «необережність», через яку ми опинилися в абортарії. Її хвилював побутовий бік питання, а не моральний.
Наталина проблема
Потім нас знову залишили самих. Чекати було дуже важко. І справа навіть не в тому, що через майбутній наркоз ми від ранку нічого не їли, а в тому, що хотілося вже скоріше покінчити з усім цим. Щоб зайняти час, я розговорилася з молоденькою Наталею. Виявилося, що насправді їй хотілося мати дитину. Вони з чоловіком одружені вже пів року, але вдруге відкладають, бо ще не час, поки що є інші справи. Батькам своїм вона нічого не розповіла, тому що вони б заставили зберегти вагітність. Але вже коли вони з чоловіком вирішили, то вирішили. І ще вона багато говорила, так ніби себе вмовляла. Я намагалася пояснити їй, що ремонт – це не та причина, щоб робити аборт, але я розуміла, що не маю морального права переконувати її: чим я була краща? Та прояви я тоді трохи наполегливості - і одне життя було б збережене.
Спочатку оперували жінок з іншої палати. Ми тільки чули, як їздить по коридору каталка. І тут я здивувалася ще раз - все відбувалося дуже швидко. Звук коліс по кафелю доносився через кожні п’ять хвилин, якщо не частіше. Тобто виходило, що на саму процедуру вистачає лише дві-три хвилини. Що це в порівнянні з цілим життям, яке могла би прожити ця ненароджена людина?
Ось стали викликати з нашої палати. Я бачила, як йшли жінки і як їх привозили назад, як їх перекладали на ліжко, ставили їм на живіт пакет з льодом, накривали ковдрою, і в мені піднімався жах! Ні, це не був страх болю чи чогось іншого, а саме жахіття від того, що відбувалося в мене на очах.

Покликали мене


Я перейшла коридор, зайшла в операційну, лягла на стіл. Лікар відвернулася, вона готувала інструмент. Медсестра підійшла, щоб зробити мені наркоз. І тут мене затрясло, я дрижала всім тілом так, що це стало помітно. Медсестра запита, що зі мною. Їй було ніколи довго розмовляти, але не спитати вона не могла. І тут я зрозуміла, я все зрозуміла. Я зрозуміла, що ніколи, нізащо, ні за яких обставин, як би погано мені не було, не зможу вбити свою дитину, це вище моїх сил! Це неможливо. «Я не хочу», - ось і все, що я могла сказати. Я знала: ще мить, мені зроблять наркоз, і я вже нічого не зможу змінити. Але я встигла, я його врятувала.
Я повернулася в палату і розревілася. Плакала від щастя, що моя дитинка зі мною, вона тут, я знаю, вона в мені, і що вона мені вдячна. І я плакала за всіма тими, хто не міг спасти свою дитинку, за тими жінками, що були разом зі мною, і за тими, що були до мене і будуть тут, на цьому ліжку, потім.
І тут закричала Наталя. Наркоз відходив, і вона уже була при пам’яті, але поки ще не повністю. І прорвалося те, що вона намагалася приховати від самої себе. Вона благала повернути їй дитинку, вона металася по ліжку, поривалася встати і йти за нею. І це, напевно, було найстрашніше, що я бачила в своєму житті – плач матері за вбитим нею дитятком! Воно було потрібне їй, але, підкорившись помилковим уявленням про те, що правильно, а що неправильно в цьому житті, що важливо, а що може зачекати, вона позбулася його. І не могла собі цього пробачити.
А моєму малюку вже чотири місяці. Він вміє перевертатися зі спинки на животик і тягнеться сісти. Якщо це здається вам надто простим, то повинна вас запевнити, для такого малюка це серйозне досягнення. І, напевно, я люблю його трішки більше за інших моїх дітей, тому що він – вистражданий.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 09 січня 2013, 02:29

3. Як же це боляче!

Зображення

Мені скоро 38 років, і те страхіття, що я вчинила в 17, переслідує мене і нагадує про себе. Звичайно ж, усю відповідальність за свій вчинок я несла, несу і буду нести сама, але для мене вкрай важливо розказати про цю історію іншим, хто ще не встиг здійснити непоправного.
В останньому класі школи в мене з’явився старший на 5 років хлопець, який недавно повернувся з армії. Ми зустрічалися декілька місяців, а потім настала мить, коли ми опинилися в ліжку. Школу я закінчувала на 3-му місяці вагітності. В мене навіть думки не виникало, щоб повідомити про це батькам. Хлопець без особливого ентузіазму запропонував одружитися, та я відмовилася. Двоюрідна сестра працювала фармацевтом, була молода та вільної вдачі, тому питання про які-небудь таблетки вирішилося позитивно.
Незабаром вночі, боячись навіть пікнути, щоб не потривожити сім’ю, я пережила викидень. Тільки тоді, коли я побачила, що з мене вийшло, я зрозуміла, яку страшну помилку вчинила. Обезсилена від фізичного і морального болю, я ридала в подушку, так нікого і не потривоживши. З хлопцем ми розійшлися. В інститут я не пішла, вчитися не хотіла. Прийшла тиха апатія.
Щоб не допустити в майбутньому незапланованої вагітності, я поставила внутрішньоматкову спіраль. Поставили те, що принесла, хоч розмір і не підходив. Було дуже боляче, вдома напилася Но-шпи. Як наслідок - розвинувся хронічний аднексит (запалення яєчників). Коли через декілька років я видаляла спіраль (звичайним способом зробити цього не вдалося) мене положили в стаціонар і під загальним наркозом зробили аборт спіралі. З цієї причини чи з іншої, але завагітніти мені досі не вдається.
Ось так коротко і не надто емоційно, намагаючись викладати лише факти… А вони страшні: я вбила власне дитятко, безжалісно отруїла таблетками. Цей спосіб нічим не краще аборту, коли дитинку вбивають заживо, розчленовуючи інструментами, або всмоктують вакуумом, перетворюючи живе тіло в криваве місиво. Так само жахливо і нелюдяно! Те саме стосується внутрішньоматкових спіралей і багатьох інших протизаплідних засобів, при застосуванні яких зачаття інколи відбувається, але ембріон потім гине. Таким чином я вбила одну дитину власноруч, ще двох (у мене було ще два флакончики тих таблеток, їх попросили дві подруги) чужими руками, і невідома кількість, поки я декілька років ходила зі спіраллю і вагітність могла наступати кожного місяця. Не дивно, що у мене немає дітей. Але як же це боляче!..
Джерело:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 10 січня 2013, 01:43

4. Його недовгий шлях

Зображення
Милі панянки! Про що ми, прекрасні створіння, думаємо в 18–19 років? Про красивого залицяльника, про хороше навчання, про чудову роботу і про дикий секс… але не про дітей. Діти поки що в наші плани не вписуються. Так, думаємо ми, народимо в 23 – 25… але не раніше. «Спочатку я закінчу інститут, потім влаштуюсь на роботу по спеціальності, потім вийду заміж…», але діти десь там далеко.
Таку передмову я написала не просто так, адже з усіма своїми прекрасними планами на життя я умудрилася завагітніти в 18 років. Як це сталося, сама досі не розумію, бо оберігалися, і досить добре. Мій мужчина на 20 років від мене старший, я познайомилася з ним на роботі. В свої 40 років у нього досі немає дітей, і для нього ця тема завжди була болючою… Сказати, що я була налякана, коли дізналася про вагітність, – це нічого не сказати… Я закінчую перший курс, у мене тільки-тільки почали з’являтися гроші, є цікаві пропозиції з’їздити відпочити, і тут – бац!.. І життя ніби обірвалося.
Я плакала тиждень, не знаючи, як вчинити. Мій партнер хотів, щоб ця дитинка появилася на світ, запропонував вийти за нього заміж. Але з моєю мамою (яка йому майже ровесниця) вони спільної мови так і не знайшли. Мама говорила, що краще все вирішити найбільш підходящим шляхом – абортом. Знаєте, я не буду «вигороджувати» себе, бо я не хотіла цю дитину, вона була мені непотрібна, та й заміж я також не хотіла, просто мене влаштовувала наступна ситуація – мій мужчина мені друг, порадник і коханець. Все. Яка тут може бути сім’я?...
Всі дороги, як кажуть, ведуть до Риму, і я опинилася в платній клініці, де мені запропонували вакуум. А термін у мене вже був немалий – 8 тижнів! Як я все це пережила – одному Богу відомо. Але ось тільки через деякий час я зрозуміла, яку вчинила помилку. Мій мужчина до мене не охолов після аборту. Плаче зі мною разом. Каже, що сам дурень, що не приїхав в той день в клініку, щоб мене зупинити. А я… я вбила свою крихітку. І не потрібне мені це красиве життя – ось який уже день сиджу вдома і практично нікуди не хочу… нема ні настрою, ні сили, ні думок…
Дівчата! Ви все зможете! Народжуйте, Бог дасть вам все для дитинки! Повірте, страшно потім замолювати свій гріх…
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 10 січня 2013, 01:44

5. На вулиці танцює дощик…

Зображення
Так починається один з віршів Дмитра Кедріна, на мій погляд, незаслужено забутого радянського поета, а закінчується він словами: «Нехай за це не судять, але той, хто вбив, вбивця. Скажу тобі правду: вночі мені страшно удвох з тобою».
Колись я читала цей вірш зі сльозами на очах з усім юнацьким максималізмом. А потім, в 17 років, я завагітніла, будучи на другому курсі університету. Що це було для мене тоді? Крах, крах усіх планів на життя, на стажування у Фрайбурзі, отримання спецстипендії молодим вченим, які подають надії. Мама, яка виховувала мене сама, на той момент знаходилася на лікуванні в онкоцентрі з раком четвертої стадії, аліментів від батька я не бачила жодного разу, мій коханий був на дванадцять років старший за мене і одружений.
Класична історія важкої життєвої ситуації. Я відтягувала похід до гінеколога, як могла, «у мене ж дисфункція», говорила сама собі. А до лікаря пішла, аж коли відчула рухи - йшов 18-ий тиждень вагітності.
Дитино, та де ж ти була? - сплеснула руками лікар. - Ми ж нічого тепер не зможемо зробити.
Ви не можете поставити мене на облік? – запитала я.
Я ніколи особливо не вірила в Бога, і це не було релігійним вибором. Тоді, в 17 років, мене вразила сама думка, що я маю не хотіти плоду нашої любові, ось цю дитинку, яка вже почала стукати мене ніжками, адже це наше продовження, наша гордість, наша віра в майбутнє.
У мене буде син, - сказала я своєму обранцю.
Ні, у нас буде син, - відповів він.
Він не зрадив свого слова, навіть коли ми зрозуміли, що не можемо жити разом. Син для нього - на першому місці. Мама моя померла через три тижні після того, як народився Олексійко. У мене, тоді вісімнадцятирічної, був невеликий спадок і новонароджене немовля на руках, і я взяла академічну відпустку.
У три Олексійкових рочки я не могла відновити навчання в університеті: мій син не говорив. Він чув, усе розумів, але не казав жодного слова. Ця хвороба називається моторна алалія. Чи варто говорити, що з заняттями, на які потрібно було його возити, я не могла не тільки навчатися, але і працювати. Але ми не голодували. Якщо не вистачало аліментів, я бралася за різні підробітки, дуже допомагав в цій справі інтернет.
Зараз моєму синові сім років і він говорить так, що ніхто не повірить, що у нього були проблеми з мовою. Але і тепер у нього є деякі особливості в поведінці, які називаються аутичними рисам; це не класичний аутизм, та змушує бути в постійній бойовій готовності.
Це також важка життєва ситуація… і найщасливіші сім років мого життя. Я люблю синочка, коли він просинається зранку, я люблю його, коли він будує космічний корабель, я люблю його, навіть коли він втікає з дитячої площадки, тікати з якої йому не можна. Я просто люблю його – з яскравими голубими очима і зовсім світлим волоссям.
Завтра він вперше їде в дитячий табір, а третього вересня він піде в школу. Він буде тримати величезний букет гладіолусів і, трішки заїкаючись від хвилювання, вітатися зі своєю першою вчителькою. А ми з його батьком будемо стояти там і, можливо, плакати… від усього пережитого.
Але він є. Такий, як уже є. І такий улюблений.
P.S. Багато з цієї історії мені було дуже важко згадувати і нелегко писати, але цим я хочу сказати, що ніщо не виправдовує вас в рішенні зробити аборт. Моя мама перед смертю багато плакала, згадуючи про те, що у мене могло би бути кілька братів чи сестер. І я вирішила, що такого ніколи не станеться зі мною.
Зараз пишу диплом, влаштувалася на роботу і, заробивши на підвищенні, щоб вистачило на няню, задумуюсь про другу дитинку. Але цього крім вас ніхто не знає.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 20 січня 2013, 01:19

6. Не ламайте життя собі і маленькій людині всередині вас!

Зображення

Хочу розповісти всім, хто хоче зробити аборт, історію з життя маминої подруги… Більшість в молодому віці думає про хорошу роботу і кар’єру, та небагато задумується про дітей…
Звичайно, навіщо вони вам зараз?! Ви ще не забезпечили своє життя, а тут ще і дитину забезпечуй… Знаєте, не буває такого, щоб дитинка появилася невчасно, адже ви самі приймаєте рішення, що ця дитина вам зараз не потрібна… Але малюк – це стимул, заради якого можна досягти набагато більшого, чим для себе самого!!! Так от, в 21 рік подруга моєї мами завагітніла, але вибрала кар’єру (вона військова). Зробила аборт, нікому нічого не сказавши. Навіть своїй матері вона призналася через півроку… А зараз їй 53, і вона не знає, що таке материнське щастя, - їй більше не дали такої можливості. Вона ніколи не бачила, як посміхається її малятко, не знає, яким би воно виросло, ким би стало… Але знаєте, що вона каже?
«ЯКЩО Б Я МОГЛА ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД, ТО НІЗАЩО Б ЙОГО НЕ ВБИЛА!!!» - вона вважає себе вбивцею, адже вона пішла на це сама… Бережіть те, що у вас є!!! Другого разу може і не бути!
А ось вам моя історія. Мені було 19 років, коли я була вагітна першим сином, і так сталося, що я спіткнулася, впала і вдарилася животом. Спочатку лікар мене оглянула і сказала, що все добре, але через місяць я пішла на УЗД, звідки мене відправили до генетика, який наполягав на терміновому аборті, мовляв якраз термін підходящий і т.д. Він ставив моєму сину діагноз «синдром Дауна». У мене, звичайно ж, істерика, сльози… Та я відстояла свого сина і народила здорового хлопчика, без будь-яких відхилень!!! І при цьому мені ні на кого було надіятися, мої батьки були з самого початку проти того, щоб я народжувала, а хлопець пішов… Тільки коли малюк почав рухатися, вони зрозуміли, що я його не віддам, і самі полюбили його навіть більше, ніж мене… Зараз йому 1 рік та 8 місяців, і я вже чекаю другу дитинку…
Я рада, що в моєму житті все так, як і повинно бути. Якщо дітки повинні з’явитися на світ, значить з’являться! Я ніколи не зможу піти на аборт. У мене від однієї тільки думки про це починається паніка! Не хочеш дітей? Оберігайся! Якщо вже сталося так, що завагітніла, то народжуй!!!
Дай дитинці побачити те, що бачиш Ти!!!

Джерело :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 26 січня 2013, 02:41

7. Я вас люблю

Зображення
Моя мама зробила 4 аборти. З віком (мамі зараз 50 років) часто жаліється, що їй нема кому допомогти, - нема чоловічої підтримки. Дорога матусю, Бог посилав тобі помічників, хлопчиків добрих і ласкавих, які тепер носили б тебе на руках, але… Виносити ти їх не забажала.
Спочатку мама народила мою сестричку, дитину, яку хотіли і чекали.
Потім незапланована вагітність – і аборт. Потім ще одна незапланована дитинка – і також мав бути аборт. Але минулий досвід вбивства був фізично болючим, тому не вистачило сміливості і довелося народжувати. Появилася Я (як просто про це говорила моя мама і як важко мені з цим змиритися: вона хотіла розрізати моє тіло, але побоялася, що їй знову буде боляче!). Слава Богу, аборти так боляче робити і після них стільки страждань, мук, ускладнень!!! Інакше я б з вами не говорила зараз. Потім ще три (!) аборти, а ми з сестрою так хотіли братиків і сестричок! І жили в достатку.
Пробачте нас, мої братики і сестрички, ми жили з вами в одному будиночку, але мені пощастило більше, ніж вам!
М’якеньких хмарок, малюки, Божої милості і радості!
Мами, не вбивайте дітей, цей тягар ляже не тільки на вас, але і на народжених дітей! Пам’ятайте, аборт не стирає вагітність, а робить Вас мамою мертвої дитини.



Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 09 лютого 2013, 03:32

8. 111 слів про важливе
Зображення

«16 березня 2004 року народився хлопчик. У його серці було дві дірки, а також він мав синдром Дауна. Лікарі сказали мамі: «Ваш хлопчик не житиме, покиньте його». Але мама вирішила по-іншому: вона забрала сина і разом з ним пережила страшні операції та реабілітацію і ще багато іншого, що не під силу звичайній людині. Зараз цей хлопчик ходить до школи. Він знає напам'ять всього Пушкіна, читає, грається, росте, як і всі. Та що найважливіше – він оточений любов'ю і не знає, що таке зло. Його заштопане серце чистіше від кришталю. І все, чого він прагне від людини, яка зустрілася на його шляху, - обіймів. Це найніжніша дитина на землі. Мій брат. І моя гордість.»
Ці 111 слів написала на своїй сторінці у Facebook моя знайома, з якою я часто контактую по роботі. Не буду приховувати, що я плакала, читаючи ці слова - від гордості, а не від жалю чи печалі. Ці слова потрібно давати читати усім матерям, які хочуть відмовитися від новонародженої дитини із синдромом Дауна. Ці 111 слів потрібно роздрукувати і розвісити по усіх стовпах, на білбордах та лайтбоксах, роздавати замість безкоштовної ранкової газети у метро. Бо той, хто їх прочитає, не буде із соромом відвертати погляд від людини з синдромом Дауна і ніколи не буде називати «дауном» тих, хто чинить безрозсудно чи по-дурному. Мені взагалі здається, що ці слова можуть зробити кращими всіх, хто їх прочитає. Бо забути їх просто не можна.

Юлія Мак-Гаффі,
Головний редактор Корреспондент.net

джерело
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 03 березня 2013, 17:13

9. А потім народилась я…

Зображення
Оксана зустрічалася з Сашою майже два роки, коли вияснилося, що вона вагітна. Їй було дев'ятнадцять років. Йому, здається, двадцять три. Молодь, одним словом. Розмови про одруження ніби й велися, але якось не дуже активно і зовсім невпевнено. Саша був хлопцем видним, ох як крутив голову дівчатам, тому ще й не думав пов'язати своє життя з однією людиною. Навіть якщо у них буде дитина. Тим більше, якщо у них буде дитина… Оксана закінчувала останній курс музичного училища, вчилася добре і навіть хотіла продовжити навчання у консерваторії, не говорячи вже про те, що хороших хлопців довкола неї було багато, здавалось, чоловіка ще вибирати і вибирати. Ситуація була нелегкою…

Мама Оксани, повністю зосереджена на роботі і серйозна жінка, не дуже цікавилася особистим життям, справами та здоров'ям доньки. Ніби дівчина жива-здорова, десь вчиться, красива і самостійна, а отже, не пропаде. У неї самої все в житті було як по плану: закінчила інститут, «вчасно» вийшла заміж (у 24 роки), незабаром народила двох дітей – ніяких тобі проблем вибору, «делікатних» ситуацій… Як прийти до такої жінки і сказати, що її дочка вагітна, та ще й в 19 років, з неповною (середньою!) освітою, без чоловіка та й взагалі без професії! Звичайно, Оксана побоювалася матері, її правильності та категоричності в багатьох життєвих питаннях.
Та час йшов, потрібно було все розказати і просити допомоги або ж все зробити самій. Але Оксана ще не вирішила, що саме хоче вчинити: залишити дитину і вийти заміж, виховувати дитину самостійно, зробити таємно аборт чи ж розказати все матері, а далі буде, як буде…
Так нічого і не вирішивши впродовж місяця і бачачи, що зі сторони батька дитини особливої допомоги і підтримки чекати не варто, Оксана все ж прийшла до мами і все розказала. Майбутня бабуся сказала, що народжувати потрібно в будь-якому разі, з чоловіком чи без, а вигодувати і виховати можна і самостійно. Сама ж Оксана, звісно, хотіла цю дитину, можливо, вона сумнівалася в можливості і своєчасності народження маляти в тій ситуації, що склалася, але розуміла, що «позбутися» дитинки це не те ж саме, що вирвати хворий зуб, хоча багато лікарів саме так і стверджували.

Ось прийшло літо – Оксана закінчила навчання в училищі, а Саша не поспішав брати на себе відповідальність за її долю та долю їхньої дитини. Оксана все ж поїхала на прослуховування в консерваторію в інше місто. Перед тим вона домовилася з викладачкою, що зіграє їй кілька п'єс перед вступним іспитом. Прийшовши додому до викладачки-професора, дівчина була ошелешена! Як виявилося, в тій великій квартирі росло п'ятеро дітей, тобто ця дивовижна жінка не тільки встигала приймати вдома учнів (в гостинній стояло два розкішних білих рояля) і займатися зі студентами в консерваторії, а й виховувати власних п'ятьох дітей! У 19-літньої Оксани це не вкладалося в голові! Це її дуже втішило і підтримало в намірі і самій стати матір'ю.

Екзамени Оксана, правда, провалила – все, чого вона тоді хотіла, це їжі в різному вигляді. О 8 годині ранку вона стояла під дверима пельменної і чекала, коли ж будуть пускати відвідувачів, аби замовити собі подвійну порцію і ще щось на закуску. З'їсти вона все не могла, але щиро купувала ці пельмені величезними порціями. Привичні до всього мужчини, завсідники пельменної, вставали в чергу, щоб подивитися, як тендітна дівчина з'їсть усю цю гору їжі!
Під кінець літа Оксана повернулася в рідне місто. Вона зовсім не засмутилася, що з навчанням не вийшло. Дівчина розуміла, що її життя змінилося, що тепер потрібно думати не тільки про себе, а й про те маленьке життя, яке вона носила під серцем.
Неочікувано з'явився Саша. Не знаю, як довго і про що вони говорили в спекотний серпневий вечір, та через деякий час Оксана і Саша розписалися і стали жити разом.
А через чотири місяці народилася я…

Джерело :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Невигадані історії

Повідомлення Liljondr » 10 березня 2013, 17:52

10. Крихітка

Зображення
В той час я була молодою і багато чого не розуміла. Як і вчили нас у школі, я думала, що всі ми походимо від мавп і в материнській утробі проходимо шлях від клітини, рибки, пташки до жабеняти, а вже перед самими пологами перетворюємося в маленьку людину. В усе це я вірила як в істину.

Вийшовши заміж, я дуже хотіла мати дітей, але про кількість я хотіла вирішувати сама. Хочу – двоє, хочу – троє. Чоловік хотів багато дітей. У цьому питанні ми з ним розходилися.
Все було чудово. Народився наш первісток, дуже милий хлопчик. Для чоловіка це було не просто випробуванням його як молодого батька і радістю від спілкуванням з дитиною, але й предметом гордості – це ж його син! Жили ми добре й радісно, поки життя не поставило нас перед випробуваннями. Я знову була вагітною. Чоловік був в захваті, чого не скажеш про мене…

Після важких пологів та маститу я була дуже налякана. Тому перспектива пройти все це знову мене не влаштовувала. Мій материнський інстинкт кудись пропав перед майбутніми труднощами, і я зважилася на жахливе – вирішила зробити аборт. Жах я відчуваю зараз, а тоді мені здавалося це звичайною операцією, яку роблять майже всі – ніякого ризику, та й який ризик може бути – там ж нічого ще немає, пуголовок якийсь, навіть не людина.
Чоловік від мого рішення був не в захваті, намагався переконати, легко, без натиску. Та я була незворушна: усюди говорять, що робити аборт чи ні – справа лише жінки.
А питання ж можна поставити по-іншому – дати життя чи вбити!

Я сходила до гінеколога, стала в чергу на аборт і сказала про це чоловіку. Тоді, вичерпавши, мабуть, усі аргументи на користь дитинки, він сказав, що я вбивця і, якщо так хочу, то можу вбити. Я задумалася, хоч і не надовго, а потім і далі стояла на своєму.
І ось якось ввечері чоловік, прийшовши з роботи, приніс великий згорток, кинув його на ліжко і сказав: «На, вбивай!». Я розгорнула пакунок і побачила там багато сорочечок, повзунків, пелюшок та чепчиків. Я заплакала і… нікуди не пішла.

У нас народився другий син, чудовий карапуз! Він ріс ніжним і люблячим, щодня кажучи, як мене любить. Зараз йому двадцять п'ять років, та він таким і залишився – люблячим і ніжним. Крім того Господь нагородив сина здібностями писати вірші, співати та грати на гітарі, робити все власноруч, бути хорошим програмістом, любити свого старшого брата і батьків, бути абсолютно безкорисливою людиною.
Коли я дивлюся на нього, мене охоплює почуття страху, що його могло й не бути, і почуття вдячності до чоловіка за те, що він врятував сина.

Джерело
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Далі

Повернутись до Рух за життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron