Глобальні оголошення!



Корисні лінки

Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 09:37

http://www.aborti.ru/ - аборт и его последствия
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 09:53

мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 09:54

Перлинка написав:Це лінк на корисні ресурси ,я ще поки все не перечитала

http://www.noabort.net/links

читаю тут-реву
http://www.realisti.ru/main/delat_li_abort?id=507
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 09:57

мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 10:20

http://www.gloria-lucia.com/forum/ Форум для особых родителей, чутких сердец и слингомам
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 16:01

Законодавтство Європи -аборти.
http://www.narodzhuvaty.com/poshana-do- ... opy-aborty

| +
Повна заборона абортів: У цій групі держав аборт розглядається як злочин проти внутрішньоутробного життя і прирівнюється до вбивства. Аборти в них повністю заборонені, як правило, крім випадків порятунку життя жінки в Афганістані, Анголі, Бангладеші, Венесуелі, Гватемалі, Гондурасі, Єгипті, Індонезії, Іраку, Ірані, Ірландії, Ємені, Колумбії, Ліван і, Лівії, Мавританії, Малі, Непалі, Нікарагуа, ОАЕ, Омані, Парагваї, Папуа-Новій Гвінеї, Сальвадорі, Сирії, Чилі, на Філіппінах.
АВСТРІЯ

Доступність: На вимогу
Термін вагітності: Перші три місяці - на практиці зазвичай перед 12 тижнями
Умови: Жінка повинна отримати медичну консультацію. Аборт можливий і після 12 тижнів, якщо є загроза серйозної небезпеки фізичного або розумового здоров'я жінки; або якщо є загроза фізичних або розумових дефектів дитини; або якщо жінка не досягла віку 14 років.
На практиці, здатність жінки заплатити за аборт - важливий чинник. Важко для жінок зробити аборт за межами Відня чи інших великих міст. Декілька лікарів практикують аборти приватно, переважно у сільських місцевостях.
БЕЛЬГІЯ
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: Жінка повинна сказати, що вона в розпачі. Аборти, дозволені на будь-якій стадії вагітності, якщо два лікарі підтвердять, що є серйозний ризик до здоров'я матері або що дитина має "надзвичайно серйозну і невиліковну хворобу".
Жінка повинна отримати консультацію як мінімум шість днів до процедури, яку повинен виконувати лікар за відмінних медичних умов в установі охорони здоров'я з належними інформаційними ресурсами.

БОЛГАРІЯ
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: Між 12 і 20 тижнями, аборт дозволений, тільки якщо жінка страждає від підтвердженої хвороби, яка могла піддати небезпеці життя матері або дитини. Після 20 тижнів, аборт дозволений, тільки якщо життя жінки наражається на небезпеку або є підтвердження ембріонального пошкодження.
КІПР
Доступність: За певних умов
Термін вагітності: 28 тижнів
Умови: Дозволяється для збереження життя жінки, щоб уникнути її розумового або фізичного здоров'я або у випадках згвалтування чи кровозмішення і якщо дитина, ймовірно народиться з серйозними фізичними недоліками. ООН стверджує, що і без затвердженого законодавства, на практиці аборт виконується в межах 28 тижнів вагітності.
Видача свідоцтва двома лікарями є необхідна у всіх регіонах, за винятком випадку згвалтування - коли свідоцтво видає міліція. Безкоштовно для пацієнтів доступне медичне забезпечення.
Якщо виявилися випадки незаконного виконання аборту, то відповідальний до несе до семи років увязнення. Жінка, що здійснює аборт, теж пілдягає покаранню. На практиці, до абртів спонукають соціальні і економічні причин.
ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: Потрібна згода жінки і дозвіл її гінеколога. Після 12 тижнів вагітність може бути припинена тільки якщо життя жінки або здоров'я знаходиться в небезпеці, або у випадку підозри на вади розвитку. Процедура має бути затверджена медичною комісією. Терапевтичний аборт дозволений до 26 тижнів. Жінки, які вже робили аборт не допускаються наступного протягом шести місяців, якщо вони двічі народжували, мають вік принаймні 35 років або вагітність була результатом згвалтування. Кількість абортів у Чеській республіці знизилася приблизно на дві третини в 1990х роках в основному за рахунок збільшення доступності протизаплідних таблеток та інших видів контрацепції.
ДАНІЯ
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: після 12 тижнів, якщо вагітність становить ризик для життя жінки або серйозне погіршення здоров'я, аборт повинен схвалити комітет з чотирьох чоловік.
Процедуру повинен виконувати лікар в державі або комунальній лікарні. Безкоштовно - як частина державної програми системи охорони здоров'я. Аборт для нерезидентів не допускається.
Фарерські острови:
Доступність: За певних умов
Термін вагітності: 16 тижнів
Умови: Якщо є небезпека для життя жінки, у випадках згвалтування і вад розвитку плоду. Якщо в шлюбі, потрібна згода від чоловіка.
ЕСТОНІЯ
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: Після 12того тижня жінка повинна проконсультуватися з лікарями і причина аборту повинна бути зафіксована в письмовій формі. Аборти дозволені до 22 тижнів за показами здоров'я та деякими іншими причинами, включаючи вагітність у дуже ранньому віці (до 16 років) або старше 45 років. Жінка, яка обирає аборт повинна оплатити більшу суму, аніж жінка, яка робить аборт за медичними показами.
ФІНЛЯНДІЯ
Доступність: За певних умов
Термін вагітності: 24 тижні
Умови: Аборти дозволені до 12 тижнів, щоб врятувати життя жінці, щоб зберегти її психічне здоров'я, з економічних чи соціальних причин або в разі згвалтування або інцесту. До 20 тижнів, якщо є ризик для фізичного здоров'я жінки або якщо вона молодша 17 років. Процедура може бути виконана до 24 тижнів, якщо життя жінки знаходиться під загрозою або є ризик вад розвитку плоду. До аборту повинні допустити один або два лікарі до 12 тижнів, або Державною медичною радою до 20 тижнів. Аборт роблять безкоштовно в рамках національної системи медичного страхування, але жінки повинні платити лікарняні збори. Міжнародна федерація планування сім'ї (МФПС) вказує, що на практиці жінка може зробити аборт на вимогу, але незаконний аборт рідко.
ФРАНЦІЯ
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: Жінка повинна стверджувати, що перебуває в "стані депресії" через її вагітність. Після 12 тижнів аборти дозволені, тільки якщо вагітність представляє серйозну небезпеку для здоров'я жінки або є ризик, дитина буде страждати від тяжкої хвороби визнаної невиліковною. Якщо це так, два лікарі повинні підтвердити ризик для здоров'я жінки або плода. Вагітна дівчина у віці до 16 років може звернутися не порадившись з батьками. Але вона повинна бути в супроводі дорослих за її вибором.
НІМЕЧЧИНА
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: Жінка повинна отримати належну консультацію за три дні до процедури. Державне регулювання вимагає поінформувати жінку про те, що ненароджені мають право на життя і спробувати переконати її продовжити її вагітність. Процедура не за рахунок державного медичного страхування, за винятком жінки з низьким рівнем доходу. Закон передбачає покарання для людей, які силують вагітну до аборту.
ГРЕЦІЯ
Доступність: На вимогу
Термін вагітності: 12 тижнів
Умови: Аборти дозволяється аж до 19 тижнів у разі згвалтування або кровозмішення і 24 тижні у випадках ембріональних вад розвитку.
Аборти повинен виконувати лікар, що практикує, в приватній клініці або лікарні. Підліток повинен отримати письмову згоду її батьків або опікуна. Організації об'єднаних націй стверджує, що жінки все ще не повністю обізнані про нові закони і нелегальні аборти все ще практикують
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 27 березня 2012, 17:28

мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення ksana » 13 квітня 2012, 17:43

http://www.pro-life.vinnica.ua/index.htm Центр «За життя, за сім’ю»
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2012, 15:36

мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Корисні лінки

Повідомлення мешканка » 21 квітня 2012, 09:49

Для тих, хто не всиг побачити: в нас на сайті діє розділ "Рух за життя", який постійно оновлюється: http://www.mamusi.org.ua/component/cont ... yttya.html
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Рух за життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей