найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

04 травня 2012, 15:45

ksana я маю оголошення ще в 3 файлах, 1 віддала Еней вона має занести до церкви біля педагогічного. А ЯміМамі таки забула віддати :impossible: то як буду гуляти занесу на Бережанську і ще на Лучаківського можу занести.

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

04 травня 2012, 19:52

Я віднесла ті оголошення, що мені дала ксана в церкву Йосафата на Лучаківського і на Бережанську, навпроти Тангу. А в церкві навпроти Карпат було закрито. То в мене ще залишився 1 файл з оголошеннями, кому його віддати?

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

04 травня 2012, 20:04

віднесла: Івана Богослова, Св. Духа і Петра та Павла. Лишилось на завтра: Михаїла і до редемптористів.

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

04 травня 2012, 20:57

дякую за допомогу! :rose:

irinka написав:Я віднесла ті оголошення, що мені дала ксана в церкву Йосафата на Лучаківського і на Бережанську, навпроти Тангу. А в церкві навпроти Карпат було закрито. То в мене ще залишився 1 файл з оголошеннями, кому його віддати?


В церкву навпроти Карпат нести не потрібно. В Йосафата вітішаться, що аж 2 оголошення принесли їм. Та нічого :pardon:



ще один було би добре, щоб ЯміМамі забрала і занесла в деревяну церкву в Старому парку.

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

04 травня 2012, 21:04

ksana написав:ще один було би добре, щоб ЯміМамі забрала і занесла в деревяну церкву в Старому парку.


То я би Ямі Мамі його завтра передала, але я незнаю як з нею звязатися :pardon: Оксана, може подзвони до неї.

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

05 травня 2012, 02:45

Ми вже з Ірінкою зконтактували, ну то треба ж бути такою забудькуватою.....Пішла і забула чього приходила....Капєц.....

Дівчата, Оксанка, а поясніть мені чому тільки у вибіркові церкви ви подаєте ці запрошення.....?

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

05 травня 2012, 09:24

оголошення подаються в церкви УГКЦ. ті, що я вам дала - це те що не встигли рознести.

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

08 травня 2012, 19:50

А інші церкви що не підтримують Рух за життя?
Чи підтримують аборти?

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

08 травня 2012, 21:01

Natalinda написав:А інші церкви що не підтримують Рух за життя?
Чи підтримують аборти?

тобто?

Re: Шукаємо помічників-волонтерів!

08 травня 2012, 21:52

Yummy mummy написав:Дівчата, Оксанка, а поясніть мені чому тільки у вибіркові церкви ви подаєте ці запрошення.....



ksana написав:оголошення подаються в церкви УГКЦ



Звідси і питання вникло
Відповісти