найбільший родинний форум Тернопільщини

Правила форуму
Відповісти

Які переваги дасть автоматизація роздрібної мережі?

06 березня 2024, 14:03

Добридень! У нас є мережа магазинів, і я думаю про впровадження автоматизації у свій бізнес. Мені хотілося б дізнатися, які переваги принесе автоматизація? Які процеси та завдання можна оптимізувати за допомогою автоматизації? Як це вплине на ефективність роботи? Чекаю на ваші поради та рекомендації!

Re: Які переваги дасть автоматизація роздрібної мережі?

06 березня 2024, 16:58

Думаю що ви вірні питання задаєте. Можна за допомогою автоматизації гарно економити час.

Re: Які переваги дасть автоматизація роздрібної мережі?

07 березня 2024, 10:56

У наші дні дійсно існує багато сучасних технологій, які можуть значно спростити бізнес, а також зекономити час. Для тих із вас, хто працює в торгівлі або планує займатися такою діяльністю, я рекомендую використовувати систему BI для магазинів, яка містить понад 60 аналітичних звітів для всіх мережевих процесів. Ви зможете легко відстежувати динаміку продажів і аналізувати ефективність свого асортименту, маркетингових кампаній і надійність постачальників. Докладніше про те, як це насправді працює, див. по посиланні https://datawiz.io/uk/bi/

Re: Які переваги дасть автоматизація роздрібної мережі?

19 березня 2024, 20:23

Вибачте, що не відповіла одразу. Дякую. Все не доберусь спробувати. Зараз стільки ручної роботи...

Re: Які переваги дасть автоматизація роздрібної мережі?

19 березня 2024, 22:46

В нашій діяльності дуже важливо уникати помилок та пришвидшити всі процеси. Швидко отриманий платіж дає можливість швидше отримати товари, а для цього має бути налагоджений документообіг. І цей процес можна повністю автоматизувати з «Вчасно.EDI», сервіс EDI документообігу значно спрощує торгівлю.
Відповісти