Глобальні оголошення!



Хочу купити iPhone 14

Модератор: ksana

Хочу купити iPhone 14

Повідомлення Yaiti » 26 вересня 2022, 15:35

Всім привіт. Дуже хочеться купити iPhone 14. Кажуть що це сама надійна модель смартфону. Підкажіть будь-ласка перевірений інтернет-магазин. А то зараз дуже багато продають підробок. Не хочется викинути гроші на вітер. Я буду вам вдячна за любу відповідь.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 771
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хочу купити iPhone 14

Повідомлення Анна123 » 26 вересня 2022, 15:56

Привіт. Я пів року назад робила подібні покупки. Модель меніи сподобалась. До цієї пори не підві ніразу. Так що ви зробили правильний вибір. Ще я б вам радила при замовленні звертати увагу на парметри, щоб не було як в мене. Я в свій час вже була попала на підробку, тому раджу бути уважною.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 358
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хочу купити iPhone 14

Повідомлення Yaiti » 26 вересня 2022, 15:58

Я вам вдячна за поради. А можете мені детально розповісти що це параметри такі? І що за інтернет-магазин? Я просто ніколи не робила таки замовлення, але дуже хочеться цей смартфон купити. Вдячна наперед за відповідь.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 771
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хочу купити iPhone 14

Повідомлення Анна123 » 26 вересня 2022, 16:02

Так звичайно. Я робила замовлення в інтернет-магазині "" Фокстрот"" Це мабуть єдиний магазин якому можна довіряти. Ще ні разу не чула щоб туди привезли якусь підробку. Продають лише оригінал. Так я би вам порадила придивитись до такої моделі як Смартфон APPLE iPhone 14 128GB Starlight. Дуже хороша модель і надійна, легка в використанні. Має оперативну пам""ять 128ГБ. Можна закачувати багато різних додатків не вагаючись. Аккумулятор тримає довгий час. Його в принципі можна заряджати лише двічі на добу, хоча залежить від того наскільки часто ви в ньому сидите.
Детальніше про цю модель та інші моделі iPhone 14 https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobi ... o-max.html ви можете ознайомитись перейшовши на цей сайт.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 358
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Товари/Послуги



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість