Глобальні оголошення!



Хто займається створенням та розробкою бізнес-планів?

Модератор: ksana

Хто займається створенням та розробкою бізнес-планів?

Повідомлення epter » 22 серпня 2024, 23:59

Останнім часом задумався про відкриття власного бізнесу, але вперся в питання складання бізнес-плану. Можливо, хтось підкаже, хто взагалі займається розробкою бізнес-планів? Це роблять тільки спеціалісти чи можна самому осилити? Не хочеться зробити купу помилок і втратити час на зайве. Як думаєте, краще довірити це професіоналам чи варто спробувати власноруч?
epter Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 47
З нами з: 03 квітня 2023, 16:41
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Хто займається створенням та розробкою бізнес-планів?

Повідомлення Yaiti » 22 серпня 2024, 23:59

Якщо чесно, розробка бізнес-плану - це справа серйозна, але не така складна, як може здатися. Можна самому сісти, погуглити приклади, подивитися відео та поступово скласти план. Але треба розуміти, що це не лише цифри. Потрібно врахувати безліч чинників, як ринок, конкуренти, маркетинг і навіть можливі ризики. Тому, якщо раніше не займався подібним, буде непросто.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1058
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хто займається створенням та розробкою бізнес-планів?

Повідомлення epter » 22 серпня 2024, 23:59

Я розумію, що вивчити всі аспекти і самостійно скласти план – завдання не з простих, тому й сумніваюся. В мене є певні ідеї щодо бізнесу, але от як це все правильно структурувати і не прорахуватися – тут найбільший виклик. Думаю, треба ще пошукати інфу, зважити всі «за» і «проти», перш ніж вирішувати, самостійно робити чи ні.
epter Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 47
З нами з: 03 квітня 2023, 16:41
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Хто займається створенням та розробкою бізнес-планів?

Повідомлення Yaiti » 22 серпня 2024, 23:59

epter написав:Я розумію, що вивчити всі аспекти і самостійно скласти план – завдання не з простих, тому й сумніваюся. В мене є певні ідеї щодо бізнесу, але от як це все правильно структурувати і не прорахуватися – тут найбільший виклик. Думаю, треба ще пошукати інфу, зважити всі «за» і «проти», перш ніж вирішувати, самостійно робити чи ні.


Чувак, якщо реально хвилюєшся про те, щоб не наробити помилок, то краще звернися до профі. Особливо, якщо це твій перший бізнес. Є крута компанія Na5ku, вони займаються створенням і розробкою бізнес-планів.

Перевірено, у них можна замовити повний комплект послуг, включаючи аналіз ринку, фінансові прогнози і навіть стратегію виходу на ринок. Якщо серйозно налаштований, краще довірити це фахівцям і спокійно спати.

Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1058
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Товари/Послуги



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей