Глобальні оголошення!



Мама моєї мами (почитання наших бабусь)Завершено.Травень2011

Модератори: Natalinda, ksana

Обираємо три най най оди

Опитування закінчилось 09 травня 2011, 02:16

Apolloniya
8
17%
lorelei
10
22%
Руженка
10
22%
Мешканка
11
24%
бережаночка
7
15%
 
Всього голосів : 46

Мама моєї мами (почитання наших бабусь)Завершено.Травень2011

Повідомлення mari » 04 травня 2011, 00:11

Оголошуємо про початок травневого конкурсу : Мама моєї мами( про почитання наших бабусь)

«Тисячі речей у житті забудете, а тих хвиль, коли люба бабуся оповідали байки, не забудете до смерті». / Іван Франко /

- Бабусю, бабусенько, бабуньо, бабусечко, бабцю, -

На схилі срібних літ, залишаються вони невтомними трудівницями, скарбницею мудрості нашого народу, хранительками звичаїв та обрядів. То ж є у кого переймати життєвий досвід. Чого тільки не навчали бабусі: прясти та ткати, шити і вишивати, садити і вирощувати квіти, готувати їжу і білити хату, працювати на городі і в полі. А яких колисанок, цікавих казок та мудрих повчань научали! Досвід, отриманий у спадок від своїх бабусь, залишиться золотим набутком на все життя.
Заглядаємо в бабусині очі… Які вони щирі! Це погляд добра і любові! Та особливим теплом світяться очі бабусі тоді, коли поряд онучата.

- Моя бабуся найкраща! Моя – сонечко! Моя – краса! Моя – ніжна! Моя – люба! Моя – гарна! Моя - мила!.. Тільки, щоб Вона вічно жила! Як зростем великі, то збудуєм хату. Всіх бабусь запросим у одну кімнату. І для них, стареньких, там влаштуєм знову свято.

Зображення

У конкурс входять виставлення у цій темі: віршів, розповідей, відгуків, перейнятого досвіду, звичаїв чи посвят... А фото бабусі, необов"язкове, як доповнення у кого є, але рекомендоване для підвищення рейтингу у голосуванні (можна перефотографувати з фотоальбому).

Якщо ви згідні подати свою розповідь із теми на форумі- Моя Бабуся- ми з радістю приймаємо її до цього конкурсу.

Троє переможців ВИЗНАЧАТЬСЯ шляхом голосування і найбільшої кількості дякувань під вашою темою 7 травня,
І БУДУТЬ НАГОРОДЖЕНІ 8 травня, у день матері призами від ТБФ "Подоляни",Школи материнства та інших спонсорів. Якшо оповідки будуть такі, серед яких надзвичайно важко буде вибрати переможця, то будуть введені додаткові призи ;-)


Усі ваші конкурсні роботи виставляйте сюди.
Дякуємо!


[mod]Конкурсні роботи перенесені в тему "Моя бабуся. Мій дідусь"[/mod]
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Конкурс Мама моєї мами (про почитання наших бабусь)

Повідомлення mari » 08 травня 2011, 01:09

Дякуємо кожній з вас хто написав, планував написати і просто згадав про своїх бабусь.

Поки що символічний подарунок для усіх- :dance: ;-) :)
http://www.youtube.com/watch?v=FE3MEfha ... re=related


завтра- буде реальний :kiss:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Конкурс Мама моєї мами (про почитання наших бабусь)

Повідомлення happymami » 09 травня 2011, 11:30

Станом на вчорашній час 11.00 трійка переможців мала такий вигляд
1 місце - Аполонія
2 місце - Лорелей
3 місце - Руженка

Але усі мамусі отримають чудові призи від "Кумки", оскільки найкращого серед творів нема. Бо всі писані від душі і кожен - своя історія. Дякуємо за участь :clapping2: :clapping2: :clapping2: :-|
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Конкурс Мама моєї мами (про почитання наших бабусь)

Повідомлення mari » 11 травня 2011, 01:09

Кожний із 3 переможниць отримує 1 годину безкоштовного боулінгу плюс катання на ковзанці у ПОДОЛЯНАХ
(за призами звертатись до mala-karta)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Архів акцій і конкурсів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron