Глобальні оголошення!



Завершено. Мамусі весну зустрічають 2011!!!

Модератори: Natalinda, ksana

Завершено. Мамусі весну зустрічають 2011!!!

Повідомлення Поштарик » 16 лютого 2011, 20:43

Зображення

Ось і провели ми свято стрітення, коли зима стрічається із весною. Значить незабаром - свято весни, підсніжників, тюльпанів, співу пташок, сміху!!! :clapping: :clapping: :clapping:
Зустрінемо ж весну подарунками!!!

Ви любите сюрпризи?
Ви отримуєте насолоду, роблячи подарунки іншим?
Ви хочете дарувати ближнім тепло та посмішку?
Ви хочете, щоб ця весна запам'яталася не лише 8-им березням та 1-им квітням?

Тоді реєструйтеся в новій, весняній акції мамусь-веснянок!!!


Ви матимете змогу:
- отримати подарунок-сюрприз від такої ж форумчанки (чи може й формучанина), як ви
- насолодитися процесом вибору весняного подарунка для когось із форумчанок
- подарувати комусь радість
- повернутися в дитинство

Для участі ви:
1. реєструєтеся, заповнивши анкету, та виславши її на скриньку nash_mykolaj@ukr.net
Анкета (всі дані, надані вами не розголошуються та не передаються в руки третім особам, крім персональної мамусі-веснянки. Всі дані приймає та в порядку "паравозика" сортує мамуся-адміністратор. Крім адміністратора ніхто не матиме доступу до цієї інформації):
1. Ваш нік на форумі
2. Прізвище, ім*я, по-батькові (для того, щоб ви могли отримати подарунок на пошті)
3. Місто, вулиця, будинок, квартира, поштовий індекс
4. Ваш телефон. Бажано мобільний (потрібен лише адміністратору для перевірки даних, та зв*язку у разі не отримання вашим "підопічним" вашого подарунка)
5. За вашим бажанням можете надати лінки на ваші блоги, сторінки, щоденники в соцмережах, для того, аби мамуся-весняночка могла якнайточніше підібрати подарунок саме для вас.
6. Побажання, зауваження стосовно подарунків. Приміром, ви не любите м*яких іграшок, або у вас алергія на квіти, або вам нестерпний жовтий колір, тощо...

2. отримуєте координати людини, для якої ви цьогоріч і будете персональною Весною
3. вибираєте подарунок (в межах 30-100 грн. Зауважте, що вам можливо доведеться оплачувати послуги пошти, чи кур*єра!!!)
4. вчасно його даруєте:
а) скориставшись поштою
б) скориставшись послугами форумівського чи іншого кур*єра (5-6 березня, то якраз субота-неділя, тому кур'єр зможе застати всіх вдома)
в) особисто в руки (для лінивих і не так цікаво)
г) будь-яким іншим оригінальним, чи не дуже, способом...
5. чекаєте свого подарунка
6. звітуєте про отримання та ділитеся емоціями

Терміни реєстрації - до 25 лютого 09.00
Терміни розсилання адрес весняночкам - до 27 лютого 09.00. Якшо до даної дати ви не отримали адреси тої людини, якій вам випало дарувати подаруночок - повідомте нас про це
Подаруночки плануємо слати в районі 5-6 березня


Ідею форум мамусь взяв з ЖЖ спільноти

Відгуки про таку ж, але зимову акцію мамусь можна прочитати ТУТ
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення Tajga » 17 лютого 2011, 12:41

Я щось туплю.. Краще вислати анкету окремим документом, чи текстом е-мейла? :head:


А, відправила так і так. :) Чекаю на "жертву" :aaaaa:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення Поштарик » 17 лютого 2011, 12:55

Tajga написав: Краще вислати анкету окремим документом, чи текстом е-мейла

Не має значення ;-)
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення lerumpochka » 19 лютого 2011, 22:54

я хочу:))) а в 6 п. писати шо не підходить чи шо підходить? чи і те і інше і чим більше тим краще, га?????
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення TanenRom » 19 лютого 2011, 23:34

lerumpochka написав:я хочу:))) а в 6 п. писати шо не підходить чи шо підходить? чи і те і інше і чим більше тим краще, га?????

писати все, і чим більше тим краще ;-)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення happymami » 20 лютого 2011, 07:33

lerumpochka написав:я хочу:))) а в 6 п. писати шо не підходить чи шо підходить? чи і те і інше і чим більше тим краще, га?????

ТаненРом абсолютно права - твір на вільну тему :D . Бажано застерегти людину від покупки подарунків, які явно тобі не сподобаються. І було б добре зорієнтувати людину в тому керунку, в якому їй тре думати ;-) .
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення Liza » 20 лютого 2011, 16:21

ого, так можна і напряму собі вибрати подарунок - а то вже не цікаво, хоч і значно полегшує вибір для того, хто вибирає.
в мене стосовно того пункту фантазія спрацювала поганенько, то ж боюся, що мій 6-ий пункт мало допоможе тому, кому я попадуся.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення happymami » 20 лютого 2011, 16:27

Liza написав:ого, так можна і напряму собі вибрати подарунок - а то вже не цікаво, хоч і значно полегшує вибір для того, хто вибирає.
в мене стосовно того пункту фантазія спрацювала поганенько, то ж боюся, що мій 6-ий пункт мало допоможе тому, кому я попадуся.

Ліза, не переживай, як показує досвід свята Миколая, фантазія на 6-ий пункт практично у всіх не працює ;-) . Або просто вимкнена по принципу "Будь-шо, лиш би не абищо" :hhh:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення lerumpochka » 21 лютого 2011, 16:34

happymami написав:як показує досвід свята Миколая, фантазія на 6-ий пункт практично у всіх не працює ;-) . Або просто вимкнена по принципу "Будь-шо, лиш би не абищо" :hhh:


та ну не працює! я ледь себе спинила :lol: і вже навіть думала ще одного листа з доповненнями писати:)))))
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Мамусі весну зустрічають!!!

Повідомлення happymami » 21 лютого 2011, 16:43

Лєра, я ж пишу - практично у всіх :D :D :D . Но не у всіх. Реально ти крута :lol: :lol: :lol: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: . Уявляю, які б ти листи Миколая слала :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Молодець. Кому як. Більшість закриває очі на всьо. Але є такі. хто конкретно чогось бажає, а чогось категорчно ні ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Архів акцій і конкурсів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron