Глобальні оголошення!



Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!! 2010. Завершено

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 18:50

Дуже дякую моєму Миколайчику Галині :roses: :roses: :roses: за чудовий подарунок:
гарний шарфик
суперову свічечку
бульки для моїх малявок,аж дві ,щоб не бились :lol: ,хотіла заховати до весни,щоб на вулиці пускати,але подумала,що якщо вже є ,то дам най потішаться,вони це діло дуже люблять,особливо як тато пускає ,в нього за раз виходить дуже багато.
чоколяду вже стоптали н а двох з малим ,старшим сином чоловіка,він ходив за посилкою то собі заробив.
правда не знаю що робити з тими торяндочками,спробувала на язик ніби мило ,мити ручки?Цілою ,чи відривати по пелюстці?
Ну і звичайно відкриточка з теплими словами.Ще раз велике спасибі,раділа як дитина :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: ,хоч чесно кажучи думала що вже не вмію тішитись таким милим дрібничкам та несподіванкам.
Заодно ще дякую хеппімамі за таку приємну забавку для нас всіх :roses: :roses: :roses:


Зображення
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення lore1ei » 22 грудня 2010, 23:31

І до нас прийшов Миколайчик.
Підозрюю що то Камісія його зустріла:)
Зображення
Зображення
Намисто під мою Зару Форест, і гора цукерок, від яких я ледь забрала дитину.
Дякую Камісії за подарунок, ну і окреме дякую Хеппімамі!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення happymami » 23 грудня 2010, 15:25

Ну трішки підведу маленькі підсумки, поки не всі признаються і не всі здогадалися ;-)
Було зареєстровано 23 учасника.
З них - лише один чоловічого роду ;-) . Тайгер. Всі інші - форумські мамусі :roses:
Географія наших подаруночків не лише Тернопільська ;-) . Був Миколайчик і з області, і з інших міст, і навіть з інших країн .
На даний момент своїх подаруночків через поважні причини, а іноді й через "хорошу" роботу Укрпошти не отримали:
Аполонія і мешканка
Крім того, не бачу відгуків від Красотулі ;-) і Галини ;-)

Розказувати даді? ;-) Чи може Миколайчики самі признаються, чиї вони були? ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення Apolloniya » 28 грудня 2010, 01:07

В мене Миколай - найоригінальніший оригінал! Все дуже в "тему", приніс повно радості! ))
Я отримала шкарпеточки домашні- корівки, чудо-мило в формі зубного протеза і кексика, і дууууже смачненкий шоколад, ще не їм, чекаю хорошої нагоди.

Щиро дякую! От би дізнатись, хто такий кмітливий!
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення mala-karta » 28 грудня 2010, 01:27

то я :)
дуже рада, що сподобалось :)

а на протезі лишніх зубів немає? а то шото прорахувались вроді :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення mala-karta » 28 грудня 2010, 01:34

а я сиджу і хочу, ну так хочу, аж неможу, цукерок вафельних. Ну, таких, що всередині вафелька, а зверху шоколадом полита.

І тута, ага!!!!
Зображення
А то кусочок мого миколайчика :)))
Я його ще не до кінця общипала!!

А тм є такі цукорки знизу :)
Вже всі з'їла!!!

Таня TanenRom - ой дякуююуууу! :kiss girl:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення мешканка » 28 грудня 2010, 20:09

Нарешті, нарешті, нарешті і я отримала свого довгожданного "миколайчика"... То й не дивно, що він так довго йшов до мене, адже прямував аж з ДАНІЇ!!! :aaaaa: Але вже краса, я, як мала дитина, з нетерпінням спішила з пошти додому, щоб відкрити пакуночка і роздивитись свої подаруночки! А там був яскравий мішечок, призначення якого я дізналась із листівки... (виявляється, вже багато століть підряд датчани подають в таких мішечках випічку до столу)... а ще...а ще велику цукерку (напевне дуже -дуже смачну...) і ще такий цікавий пристрій для чищення часнику від Джеймі Олівера... (звідки Миколайко знав, що ми часто їмо печену картоплю з часником і що я дуже не люблю той липкий часник чистити ;-) ).. І, звісно, листівочка з теплими та ніжними словами! Шановний Миколайчику, щиро дякую тобі за таке чудове привітання і за таке гарне свято, яке ти зробив для мене!Так приємно думати, що десь далеко-далеко на чужині хтось пам"ятав про мене і вибирав подаруночки з думкою про мене... Дуже хочу, щоб ці теплі почуття, які ти подарував мені, повернулись сторицею до тебе і зігріли тебе в ці різдвяні свята! (ПС. Це навіть добре, що подаруночок запізнився...адже в день свята він був би одним з багатьох...а так він ще особливіший і ще більш очікуваний)
ППС: Дуже хочу дізнатись, хто ж це був моїм таємним Миколаєм!!!
І, звісно, фото в студію:Зображення
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення Apolloniya » 29 грудня 2010, 02:52

mala-karta написав:то я :)
дуже рада, що сподобалось :)

а на протезі лишніх зубів немає? а то шото прорахувались вроді :lol:

Та я навіть не встигла роздивитись! В мене вдома живе повно гостей, як побачили мій подарунок, кожен захотів спробувати, понюхати, погратися... :lol: Я з тим дит. садком настільки зайнята, що ще руки не дойшли всім натішитись, але шкарпетки в них відібрала і ношу, якраз "те, що лікар прописав" :aaaaa: , в нас завтрa мінус 17 градусів, батареї в хаті вже не справляються.

Віртуально цілую-обнімаю! :heart: :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl: :oops:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення Apolloniya » 29 грудня 2010, 02:59

мешканка написав:Нарешті, нарешті, нарешті і я отримала свого довгожданного "миколайчика"...


Оооооо! :aaaaa: Я цих слів чекала не менше, ніж свого Миколая! Дуже хвилювалася, що так довго не доходить посилка - я в тому ділі новачок, думала, все буде в обіцяні дати :extesi: :lol:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Мамусі дарують відчуття свята Миколая!!!

Повідомлення Dashko » 16 січня 2011, 16:20

ksana написав:Щиро рада, Дашо, що подарунок сподобався! ;-) Я довго думала, щоб це подаруват :roses: и. оскільки ми з вами не знайомі, було важко вибрати. :beer: :)

О, ксана, так приємно дізнатися, хто подарував таку красу! Я так і не добралася до фотіка, тому похвалюся так: мій Миколайчик ;-) подарував мені дуже симпатичну ляльку, яку можна повісити на ялиночку (а ми на ялинку і вішаємо тільки іграшки з паперу, тканини, дерева... :o ), смачнючі пряники - дуже гарні, я взагалі спочатку не знала, чи можна їх їсти :zybu: , і листівочку з гарними побажаннями! А головне, що все це було запаковано в красиву паперову коробочку :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Оксаночка, ще раз Велике Дякую :roses:

ksana написав:признайтеся, хто був моїм Миколаєм!!!! :help: :help: :help: :help: :help:

А тепер вгадай з трьох разів ,хто був твоїм Миколайчіком? .... :head:

Це Я :aaaaa:
:oops:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Архів акцій і конкурсів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей