найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

Re: Ніхто не хоче осінню фотосесію за 70 грн?

29 жовтня 2011, 18:45

Alisa ой, то не знаю, коли :? . Хібашо може Перлинка шось наклацала на свій фотік крім своїх маляток?))
Ми й самі хочемо :-|
Як тіко шось буде, то якусь одну вам покажемо для затравки ;-)

Re: Ніхто не хоче осінню фотосесію за 70 грн?

29 жовтня 2011, 20:12

Перлинці дякую за ідею з кульками. дуже ефектно було
:roses: :roses: :roses:

Re: Ніхто не хоче осінню фотосесію за 70 грн?

29 жовтня 2011, 20:15

дівчата в мене є фотки що сама фоткала переважно мої діти і Юрчик
(він сидів камінчиом і давався фоткатись на відміну від дівчат :)
), фотки з хеппімамою мені не вийшли, то я видалила

загружу на якийсь ресурс,тоді дам лінк

Хеппімамі ,дякую ,не знаю чесно кажучи чи вдалось Васі нас пофоткати таким табунцем-пригунцем,але хоч з дому вибрались,я минулої суботи не зиогла чоловіка вмовити на прогулянку в парку,а то була вагома причина :)

Ліля,то не моя ,хеппімамина,я лиш зробила по інструкції :)
якраз мала пачку недавно купила на всяк випадок

Re: Ніхто не хоче осінню фотосесію за 70 грн?

29 жовтня 2011, 20:23

гггг. За шаріки я тоже тобі дякувати хтіла)))))) А я може якшо й подумала колись собі шаріки, то гельові, по одній штучці кожному))) А їх не було нині в парку. То я й забула. А ти притарабанила звичайні, і вони вийшли луччі, ніж були б гельові. Більш в тєму всьо вийшло. І листки і шаріки і погодка
Та, думаю Вася хоч по одному кадру з нами зловив полюбе :grin: . А з дітьми - явно більше. Такшо наші труди зі збиранням були не марні :crazy: :beauty: :niger: . Плюс тішить, шо ше й безкоштовно всьо вийшло.
От тільки згадала. шо ми всі разом так і не сталди до знимки. тОму треба повторити)) Пропоную раз в піврічку збиратися мамусям для фотосесій своїми ж фотіками. Буде нагода хоч себе в порядок привести і раз в піврічку в люди вийти :grin: :grin: :grin: і чоловіків провітрити, кому тре ;-)

Re: Ніхто не хоче осінню фотосесію за 70 грн?

29 жовтня 2011, 21:34

Які ви молодці дівчатка, що зібрались і зробили фотки! :clapping2: :clapping2: :clapping2:

Нам на вдохновєніє! :kiss:
Може то ми б завтра вибрались, якщо сонечко буде :?

Re: Ніхто не хоче осінню фотосесію за 70 грн?

29 жовтня 2011, 21:53

покажіть хоч одненьку фоточку :-|

Re: Ніхто не хоче осінню фотосесію за 70 грн?

29 жовтня 2011, 22:06

дівчата в хатку даю лінк ,хто не в хатці,а хоче подивитись просіть мене в пп ,не встидайтесь ;-)
Тему закрито