Глобальні оголошення!



Гральні автомати

Модератори: Natalinda, ksana

Гральні автомати

Повідомлення krapk@ » 16 вересня 2011, 11:33

Пока я борюся з нічним клубом, що навпроти, де вічно повно п'яних і верески до ранку, то прямо в моєму будинку відкрили Інтерент клуб і ігрові автомати. Ігрових салонів по місті, понавідкривали на кожному кроці, що робиться. Хтось скаже: найрентабельніший бізнес, а я скажу - зло! В Росії таки повиносили ігрові автомати за межі населених пунктів. Найгірше, що в ігровому бізнесі зацікавлені вищі фінансові кола. І схема дозволів для них спрощена. Для того, щоб відкрити чергову точку треба тільки ліцензію мінфіну, погоджень пару і навіть не обовязково реєструватись за місцем здійснення діяльності, так що навіть кошти від їх згубної роботи не йдуть у наш бюджет. Ну добре, ще в закритих закладах, а в нас і на вулиці один є з безперешкодним доступом, і в магазинах, де за цим ніхто не пильнує. Гроші, легка нажива переважають здоровий глузд і мораль. Ніхто не думає, що з того покоління виросте. Люди добрі може хтось знає з тим якось можна боротися, щоб заборонили, забрали за межі будинку? Ну цілодобові бродіння напівпяних бахурів приводять мене в ступор.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Гральні автомати

Повідомлення krapk@ » 16 вересня 2011, 11:49

Гральні заклади зобов'язані провадити свою діяльність відповідно до ліцензійних умов; організовувати і проводити азартні ігри тільки у спеціально відведених для таких ігор приміщеннях.
Для розміщення гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем необхідно отримати погодження на розміщення за рішенням сесії міської ради.
Погодження на розміщення гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем надавати лише у приміщеннях (окремих будівлях) з забороною доступу до них дітей віком до 18 років (при виявленні порушення відповідальність несуть власники ігрових автоматів).
Розміщення та експлуатація гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем дозволяється тільки в спеціально обладнаних гральних залах.
Забороняється розміщувати та експлуатувати приміщення з гральними автоматами у місцях, не передбачених для проведення азартних ігор, а саме
- в житлових будинках;
- на зупинках громадського транспорту;
- на ринках;
- у дитячих, медичних, учбових закладах різних рівнів акредитації, інших об'єктах соціальної сфери та на відстані не менше 500м від них;
- в залах очікування залізничних, автовокзалів та аеропортів;
- торговельних закладах.

Це діє????
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик


Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей