Глобальні оголошення!



Жаліємося :( 1

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Жаліємось :(

Повідомлення happymami » 28 грудня 2010, 14:59

Ludmila написав:У нас собака пропала :( Порадьте, що можна ще зробити, щоб знайти її??? Так паскудно на душі! :gore:

Можна ще звернутися в 20хвилинку, знаю шо вони інколи дають фотки песика з проханням звернутися хто бачив. 43-00-50 просите переключити на редакцію.
А ще можете по інтернет сайтах розкинути інфу provse.te.ua poglyad.te.ua (poglyad.ternopil@gmail.com). Просто висилаєте їм фотку і текст повідомлення, типу допоможіть знайти, прикмети, координати до кого звертатися
А ще - спитатися, чи на УХрадіо можна дати інфу 521852, 550101
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Marta » 28 грудня 2010, 15:34

Людмила, я тобі так співчуваю, навіть не знаю, що тобі порадити.

Я дуууже люблю собак, та й загалом всіх тварин, коли вдома живе хтось, то стає вже як член сім"ї.
Так що тебе дуже розумію, можна порозклеювати оголошення по мікрорайону з фото-телефоном, може хтось відкликнеться?
Ми колись підібрали надворі собачку, а потім прийшов хлопчик з татом прямо додому і питав зі сльозами на очах, чи ми не бачили таку то собачку- ми змушені були віддати...Плакали всі.... :gore:
Бажаю вам знайти свою собачку, і більше не залишати її надворі саму!
Тримайтеся!
Marta Офлайн


 

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Руженка » 28 грудня 2010, 15:53

От так Бог людей зводить))))))))))))))) Або чоловік любить тварин і жити без них не може, а жінка на дух не переносить, або навпаки)))))))))))) Або дружина любить порядок, а чоловік все розкидає і каже шо його той порядок вже захарив, або жінка така ніряха, шо чоловік постійно каже: "Коли ти вже поприбираєш".......І починає прибирати сам!!!! Ну де справедливість!!!!!!!!!!!!! Чому Бог не зводить любітєлей тварин з такими ж і любітєлями чистоти з чистюлями, га? :lol: :lol: :lol: :zybu: :zybu: :zybu: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Руженка Офлайн


 

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Ludmila » 28 грудня 2010, 16:05

Дякую за підтримку!!!! :roses: На роботі роздрукувала великі оголошення, що пропала собака-лайка, розклеїмо сьогодні, на сайті 20 хв. завтра буде оголошення з фото, а в пятницю вийде надруковане в газеті, на ух-радію передзвоню, дуже дякую за підказку. Так нам всім погано без Лінди!!!! Не можу зосередитись на роботі, таке враження, ніби втратила когось з рідних. :(
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Поперед.

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron