Глобальні оголошення!



Вишиті футболки: вишивати чи купувати?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Вишиті футболки-оригінальний подарунок (замовляємо!)

Повідомлення Olenka » 24 лютого 2010, 02:40

Гарні футболки! Така машинна вишивка (середня по розміру з тих, що там) гривень 50, як мінімум, потягне, якщо замовити. Ручна ще дорожче. Хіба, вам бабця рідна зможе задурно вишити ;) Футболка також дорожча 20 гр. Так що, не так вже вони й багато беруть за ідею і організацію-реалізацію ідеї.

Порахуйте скільки коштує ваш час, якщо вночі, коли малеча спить, вишивати коханому сорочку. Якщо замість робити домашні справи і спати, присвячувати час вишиванню?... Хто б з вас за це взявся? Я б не взялась. Та ще й на трикотажі взагалі тяжко буде вишити нормально. А машинка вишивальна також не маленькі гроші коштує. І бізнес свій відкрити-вести не так легко. Але, happymama, варто спробувати, якщо э ідеї! А якщо немає, придумати щось. Дайош вихід із кризи з новим бізнесом! :)

Ось, наприклад, якщо хтось вміє в"язати-вишивати, хай розмістить оголошення про то після погодження з адміністрацією. А ті, хто не вміє-не хоче це робити, зможуть щось вам замовити. І всім буде щастя...
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Вишиті футболки-оригінальний подарунок (замовляємо!)

Повідомлення happymami » 24 лютого 2010, 12:35

та власне я й не сварюся, дівчьонки)) Всьо гуд. Просто спочатку прочитала тему про роботу в декреті, де всім потрібен підзаробіток, а потім читаю тут. і така думаю, йома йо, ну а чому ю один одному не допомогти локально? :D Звичайно я нікого не засуджую, бо футболки таки дійсно кльові і яю сама купила собі замість сидіти горбитися і вишивати, якби там була якась ручна робота. а так...
20 грн - шо вже нема таких цін??? То певно я відстааааала від жизні :)X Ну та то таке. Мені просто шкода, що во всім треба гроші, а ми даємо заробити не тим кому треба)))
До речі, Оленко, на трикотажі, я думаю вони не просто так вишивали, а давали підкладку. Трикотаж же ж має шей здатність пускати очка"... Але якшо машинна, то певно там нич важкого нема. Я аж сама задумалася, шо тре спробувати малому шось таке вишити і порахувати, в скільки обійдеться сама лише субівартість
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вишиті футболки-оригінальний подарунок (замовляємо!)

Повідомлення Olenka » 24 лютого 2010, 19:02

happymami написав:До речі, Оленко, на трикотажі, я думаю вони не просто так вишивали, а давали підкладку. Трикотаж же ж має шей здатність пускати очка"... Але якшо машинна, то певно там нич важкого нема. Я аж сама задумалася, шо тре спробувати малому шось таке вишити і порахувати, в скільки обійдеться сама лише субівартість

Підкладка обов"язково дається, якщо машинна вишивка. А в трикотажі то взагалі без того ніяк. Для трикотажа голка спеціальна, яка нитку не рве. А якщо треба, то зараз не проблема вишивку машинну зробити на будь-чому. Он, біля ринку контора є. Довше малюнок вибирати, ніж вишивати ;) Звичайно, за гроші...
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Поперед.

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron