Глобальні оголошення!



Допомога родичів в перші дні життя

Модератори: Natalinda, ksana

Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення Alisa » 14 травня 2010, 10:55

Ми з чоловіком живемо окремо. Ситуація така, що мій батько далеко, і приїхати при всьому його бажанні допомогти ніяк не зможе. А допомоги свекрухи мені аж ніяк не хочеться - уявляю, на що це може перетворитися :crazy: :crazy: :crazy: Кожна її дія, буде виглядати , як докір мені :x
Ось і думаю, чи на стільки обов*язкова допомога родичів. Чи можливо справитися в трьох - я, чоловік, інтернет :) ???
Дівчата, як ви справлялися??? Як проходила адаптація до ролі мами?
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення mari » 14 травня 2010, 11:02

Звісно що можливо!!!!!!!!!! Ви повнні обговорити усе з чоловіком наперед, так як ви будете в основному годувати, спати і деколи з 1 міс. гуляти- то чи він зможе робити усе решта. ??? Якщо ні- можливо Вам треба няню чи домогосподарку 1-2 рази в тиждень.
Зразу наперед скажіть свекрусі що будете раді її бачити тільки в.. з... до... допомагаючої в ..... Чітко і зрозуміло скажете- вона зрозуміє :clapping:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення Vika » 14 травня 2010, 11:02

З власного досвіду кажу , що можна . Я взагалі живу сама , чоловік за-кордоном , а мама максимум , що забігає на годинку раз в місяць . Спочатку важко звичайно . Але потім привикаєш і вже не уявляєш , що може бути по-іншому .А так , як ви з чоловіком разом то буде трохи легше .Вірте в себе і все получиться :good:
Vika Офлайн


 

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення Naya » 14 травня 2010, 11:56

Можна.
Ми самі - я, чоловік, Ждан.
В перші дні приїзжджала мама - на два-три дні, але в основному ми самі.
Важко. Особисто мені було дуже важко, але справилися, виходу бо не було. Чоловік був на роботі, а ми з Жданом на пузі перший місяць прожили на дивані. Їла я коли чоловік приходив з роботи, і тоді він і пеленки прав, і вже все робилося, що треба по дому. А потім мені стало краще, ми стали гуляти і все гуд.
В мене був дуже важкий перший місяць, але то все індивідуально ,надіюся у вас все буде простіше та легше.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення alenka » 14 травня 2010, 12:20

ми з чоловіком живемо без батьків, у всьому справляємося самі, бабусь-дідусів до малої не допускали взагалі :), навіть потримати (вони і самі побоювалися таке мацьопство на руки брати десь до 1,5 місяці). Чоловік купував продукти, як йшов з роботи, ввечері сидів з малою, а я в той час готувала чи прибирала, або навіть балувала себе ванною. Я себе налаштувала на те, що ми з чоловіком - самі, і допомоги нема чого чекати, тому ми дуже швидко втягнулися в обов'язки батьків. Тяжко нам не було, я знала що перші місяці діточки "висять на циці", готувалася до цього морально :), тому й було легко.

Думаю багато чого залежатиме від вашого чоловіка, як він захоче допомагати вам. Він може й навпаки прибирати чи готувати їсти - це вже вам вирішувати.
У вас все точно вийде і без допомоги родичів :).
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення Alisa » 14 травня 2010, 13:08

Чоловік вже домовився, що бере відпустку після народження малого: 8-) На три тижні :yahoo:
Дякую за підтримку, ви ще раз мене переконали, що я, чоловік і googlе справимося з усім: :good:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення мешканка » 14 травня 2010, 13:21

Все залежить від того,як пройдуть пологи, як почуватиме себе мама та дитинка. Якщо все буде ГУД, то, звісно, зможете справитись самі...але раджу ніколи категорично не відмовлятись від допомоги..є випадки, коли виникають проблеми зі здоров"ям (не тільки фізичним, а й психічним-та ж сама депресія) коли без сторонньої допомоги ой як важко...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення Alisa » 19 червня 2010, 12:06

Ось мій Іллюшка і народивля. Можу тепер впевнено сказати, що справлятися самим реально. Перші 2 тижні чоловік брав собі невеликий декретик. А потім все більш-менш устаканилося і я справляюся сама. Коли допомоги чекати нема звідки - відкриваються скриті резерви :crazy:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення Zaya » 19 червня 2010, 12:13

Я хоч живу з батьками, та зразу сказала чоловікові, що дитина наша і бавити її нам. ТОму 2-во тижнева відпустка нам не помішає. Сподіваюся, що все так і буде.
Zaya Офлайн


 

Re: Допомога родичів в перші дні життя

Повідомлення Саша » 24 червня 2010, 10:30

коли я народила сина, чоловіка не було поряд-був на заробітках в Польщі. Приїхав коли дитині було вже 2 місяці. Зі мною живе бабка моя старенька, але то ще за нею треба догляд. Але благо дитина була спокійна, того особливих проблем не було. Зараз набагато важче.
Саша Офлайн


 

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей