Глобальні оголошення!



Хочу виговоритися....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 21:36

Цей стрибає на двох колесах ,не гірше,бо мала й такий де 4 дутих,але спрвава твоя ;-) .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 22 грудня 2010, 21:44

Перлинка написав:Цей стрибає на двох колесах ,не гірше,бо мала й такий де 4 дутих,але спрвава твоя.



Історія мого візка в темі "Хочу виговоритися", а не в темі "Куплю". Бо я хочу знайти розуміння жінок, що потерпають від чоловічої впертості, а не б/к пропозицій :)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 21:49

Так я тобі допомагаю,ти що думаєш,що я хочу втюхати,можу навіть подарувати і не будете нічого дротиками мотати :P .

Так шо якшо шо пиши адресу ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 22 грудня 2010, 21:57

Перлинка, кльова ти :roses: Але я маю намір допиляти чоловіка до каляски моєї мрії :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 22:00

А шо то за мрія поділись,бо я коляскоманка в минулому ,може щось підкажу :emphaty:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 22 грудня 2010, 22:09

Мрію про 4 дутi колеса, ручка від мами / до мами , і багажник, щоб такса вміщалась - обов*язкові вимоги. Підказуйте :zybu:
Але ідеї кидайте в тему про візочки, бо ця тема про крик душі :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Радмила » 23 грудня 2010, 01:33

Naya написав:Сьогодні свято.Ніяк не можу достукатися і втовкти в голову, що в Ждановому ящику речі з яких він вже виріс, в яких ходить, і до яких ще росте, бо нема куди мені розсортувати все те. Тому виглядає багато, а насправді...

Ная, до чоловіків краще доносити факти. Якщо все в одному ящику і вигляда багато, то дійсно не дотовчеш. В мене теж така проблема. Однокімнатна квартира і двоє малих, і з них купа лахів. А я все ж таки порозсортовувала. Все, з чого виросли під диван, частину мамі занесла. Хай лежить, а може згодиться. Що за велике, в інше місце. І тепер добре видно скільки в дітей є лахів. Конфлікту не має. Бо як відкривається шафа, то там рівно стільки скільки треба.
Так само з іграшками. Дуже часто відсортовую. Раніше було шкода викидати. А тепер, як тільки десь трохи зламалось, без жалю в смітник.Так само те, що дарують і дуже паскудне. Часто свекруха принесе такий дикий Китай, що відкривати страшно. Я навіть не розпаковую. Вона за двері, я кидаю в смітник. По-перше діти і так тим не гратимуться. А місце займає. І тоді, у них воно в ящик не влазить, не має куди нові купувати. а так завжди є місце для нових забавок.
Чоловіки вони мусять реально побачити. Все решта для них емоції. А ще Твоя половинка, може просто переживає, щоб вам стало грошей на життя. Це теж можна зрозуміти.
А мама вона дійсно тебе любить. В мене мама, теж товариш-командир. Я все їй подякую, і кажу що подумаю. А роблю по-своєму. Тепер вона звикла, що все одно я зроблю так як хочу. І вже не наїжає. Каже, не ма змісту.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Marta » 23 грудня 2010, 01:50

Аліса, ото мій такий самий))))
Що робити?
Підозрюю, що тобі з самого початку не подобався той візок, бо якби подобався, ти б пішла на компроміси.
Можна:
-доламати ;-)
-дати чоловікові погуляти з такою "красою", хай відчує на влісній шкурі всі недоліки
-вперто відмовлятися виходити з таким візком навулицю, постійно капати на мозги,
-нити
-що ще?....чекати до весни....
Marta Офлайн


 

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2010, 02:14

А я ше про своє побалакаю.
От купаю сьогодні синка і думаю, ну шо ж то за така напасть, га?
От скажіть в когось вдома ще живуть два поросята??? Нє не поросята, одна свиня і маленький підсвинок???
Чи то може я така безтолкова :ugeek:
Ну як так вміти поставити таку пляму яку випрати нічим неможливо :ugeek: Чи то я так перу :ugeek:
Порошки перепробувала всі певно які є, ваніші антипляміни і ше купу всякої дешевої і дорогї фігні, і всьо фігня :scare:
Ви не уявляєте скільки кофт перетворилися на такі що в хаті навіть не походиш :ugeek: І от бачу що підростає таке ж мале порося :x Сльюнявчики в нас не котіруються, а їсти якраз вчимося.....дівчата стільки речей заплямлених, і ше як заплямлених :scare: (мала-карта бачила :scare: )
Є і моя вина звичайно, бо тре слідкувати щоб перед тим як сідати їсти переодягати дитину у щось не надто чисте, але мене дратує те що я не можу вивести тих плям :evil: Ну то ж не мазута якась :ugeek: Як так прати не вміти :x
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Радмила » 23 грудня 2010, 02:19

Наталінда. Дай собі спокій. Велике пацятко неперевчиш. Як таке, то най ходить в тому, що мазмазуркав. А маленьке з часом навчиться їсти чемно. А плями від соку і шкірки бананів, ніяка фігня не виводить.
А в нас ще + фломастір і фарби. :zybu:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей