Глобальні оголошення!



Хочу виговоритися....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Руженка » 22 грудня 2010, 16:59

От і молодчинка)), що вже посміхаєшся!!!!)) :roses:
Руженка Офлайн


 

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення krapk@ » 22 грудня 2010, 17:02

половину того що описуєш впізнаю свою маму, а я ще з нею і живу!!!!! За винятком, що в нас навпаки я кричу-не купуйте вже стільки, а вона все тягне що треба і не треба. Скажіть нащо дитині 4 зимових комбінезона??????? 5 пірамідок і 1000 і 1 машина. Плюс добавлю ще охи вздохи як її дитині не повезло з чоловіком, і бідний Юрчик без тата, мама лиш в інтернеті сидить і т.п. То мене не те що тіпає, чи плакати хочеться, а тікати кудись подальше. Та нема куди. Потім переходе. Інколи намагаюся мовчати, інколи вже нема сил, тоді вмішується мій розумний і спокійний татко. Через період знов починається. Та попри все я люблю своїх батьків більше за все на світі, після синочка.

пс: скажу по секрету я таки маю вплив на свою маму, багато що з того, що я їй пояснювала і про молоко і цию і соски і одягання і т.п, все таки моє взяло верх. Але все одно я мрію жити окремо.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 22 грудня 2010, 17:23

Ная, а хочу вироворитися , то для тебе тема, чи решта теж можуть ходити сюда з наболілим?
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Naya » 22 грудня 2010, 17:36

Наталю, всі хто хоче виговоритися можуть тут виговоритися. ;-)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 22 грудня 2010, 17:47

А в мене таке. Розвалюється візочок. Трещить по швах. В двох місцях перемотаний дротами, а в одному ізолєнтою.
Чоловік це потворство сам вибирав. І тепер, коли я завожу мову про неоюхідність нового, він всіляко вигороджує то гімно, що купив: і на дорогах в нас любому візку капєц, і я з дитиною просто забагато катаюсь, і сходів новий теж не витримає... захищає його так, ніби він сам його робив.
Дістав мене.
Я сама не хочу витрачати гроші на новий, але, блін, ... треба...

а завершуэться дискуя фразою - я його тобі так вівдремонтую, буде краще нового...
Цікаво, як і коли...
Востаннє редагувалось Alisa в 22 грудня 2010, 17:50, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення мешканка » 22 грудня 2010, 17:49

вам ще довго кататись...може, варто підшукати б/у варіант такий, щоб вас влаштовував і по ціні і по якості... а чоловіка вговорити є багато різних методів... :oops:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 22 грудня 2010, 17:57

Мешканко, коли я навіть думаю про візок, то хочеться повпливати на чоловіка так :ugeek: (голова його), а не так :oops:
А ще він каже таке: зиму вже якось відкатаємось, а на весну купимо прогулянку.
Але чому тягти до весни - незрозуміло.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення мешканка » 22 грудня 2010, 17:58

Alisa написав:Мешканко, коли я навіть думаю про візок, то хочеться повпливати на чоловіка так :ugeek: (голова його), а не так :oops:
А ще він каже таке: зиму вже якось відкатаємось, а на весну купимо прогулянку.
Але чому тягти до весни - незрозуміло.

:zybu: :zybu: :zybu: головне, що піддається впливу... Може, боїться, щоб і новий не поламався? проте на носі -Новий рік і Різдвяні свята....чому ж не зробити чоловікові такий подарунок ?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 21:18

Аліса-Наталя
Думала,що ти таки Аліса ;-)

Маю такий візочок на продаж
Зображення

Тільки ціни йому скласти не можу :lol: ,бо купувала дорого ,а продати треба дешево.

За 100 у.о ,би віддала.

Тільки там спереді колесо поміняне ,тепер не 1,а 2 маленьких ,але то ще краще.

Можу передати,подивишся,якщо не сподобається,то брат забере,але доставку до Тернополя ТК ,доведеться оплатити.
Короче,якщо зацікавить,пиши в приват,дам номер телефону.
Востаннє редагувалось Перлинка в 22 грудня 2010, 21:40, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 22 грудня 2010, 21:35

Перлинко, дякую за пропозицію. Але для нас ключове в виборі візочка 4 дуті колеса - ми ними по сходах стрибаємо.
Справа навіть не в візочку, а в впертості: не вмію - але відремонтую. Сьогодні вкотре щось паяв і примотував дротиками :ugeek:
Я звичайно чоловіка допиляю - але чому все має здобуватись таким шляхом??? :stupid:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron