Глобальні оголошення!



Наші дітки. Які вони?

Модератори: Natalinda, ksana

Наші дітки. Які вони?

Повідомлення happymami » 22 грудня 2010, 11:55

От є в нас тема для вихвалянням родиною. Є - для вихваляннями здобутками діток чи нас самих.

Але я так собі подумала - знаю вже більш менш чиїх діток як звати, шо вміють, але який в них характер, що люблять, які вдома - не знаю.
Давайте розкажем трішки про своїх діток? Які вони саме зараз?
Може вам через рік самим цікаво буде прочитати свій нинішній пост ;-) .
На кого вони схожі - ваші сонечка? За що ви їх любите? Чим особливі?
Не забудьте про фотграфії ;-) . Якими родилися? А які вже тепер? :)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення mala-karta » 23 грудня 2010, 01:58

дуже добрий і чемний :)
активний, спритний, але не агресивний.
Красуньчик, блондинчик :)
Розумник, балакунчик.
Активно намагається підтримувати розмову (чує, що говорять про мороз - і від себе додає, що щіпає за щічки :lol: - і так дуже багато).
Спочатку 20 разів спокійно повторить і тільки потім почне нервуватись (і зразу похвалюсь - моя школа ;) )
Любить саночки, сочок з трубочкою і тьоть.
Ще любить дівчаток від чуть старших і аж до тьоть :)

Це йому 2 години:
Зображення

а це - 1 і 10
Зображення
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення мешканка » 23 грудня 2010, 11:05

Маю дві донечки-два сонечка.
Старша доця: активна і весела дівчинка. Страшенно любить читати книжечки і щоб їй читали, будує чудові замки з кубиків і, як має настрій, то малює гарні малюночки: часом цілком зрозумілі, а часом-абстрактні. Особливо, любить книжечки з різними завданнячками (як от знайти відмінності на малюнках, провести лінію по штрихпунктиру і т.д.) Дуже весела дитина (хоча й з характером, але, в міру дорослішання-різні вибухи невдоволення стають все рідшими і слабшими). Відповідальна, бо завжди піклується про свою меншу сестричку і проявляє багато різних манер поведінки, по відношенню до неї, які бачить в мені і збоку це виглядає дуже смішно :). Страшенно любить мультики, особливо про Феї, про Попелюшку та Братика ведмедика. На ведмедика каже "вебедик"... так ми її частенько називаємо. В садочку її хвалять і кажуть, що вона - одна з найбільш самостійних діток і що має чудову пам"ять.
Дуже ласкава і ніжна дівчинка... По 20 разів на день перепитує чи всі навколо її люблять і дуже любить пеститись на ручках і залазити в наше ліжечко, щоб потулитись до когось із нас.
Це наша Яринка -морквинка в 5 днів:
Зображення

а тут їй 1 рочок:
Зображення

а тут-два:
Зображення

Наша менша донечка: дуже життєрадісна та весела дитина. Від маленької-всім посміхалась і своїм і чужим. Дуже любить свою сестричку, коли та приходить з садочка-біжить її цілувати і обіймати. Досить слухняна дитина, коли візьме десь цукерку-то питає чи можна її відкрити...і поки не дозволять-не відкриває. Найбільше любить пускати мильні бульки і гойдатись на гойдалці. Ще останнім часом, проявляє пристрасть до малювання... буває, візьме ручку і пів години сидить, малює.. (каже: "малюлю" ), не має терпіння слухати, як я читаю книжечку-тому перепитує по 10 раз "а то сьо таке?"..." а то...?" на кожен малюночок в книжечці. Дуже любить допомагати мені варити їсти: розсипати макарони, робити "сип-сип" муку і чистити цибулю та варені яйця. Останнім часом почала дуже багато всякого говорити...повторює цілими великими реченнями. Часом, буває, демонстративно дується: стане в куток, насупиться і зітхає, поки на неї не звернуть увагу. А загалом, дуже чемна дитина і дуже ніжна: любить вилізти на руки і обійматись довго-довго... А ще, як прокидається разом з нами в ліжку-то по черзі кожного з нас обіймає і каже: "любу-любу тата"..."любу-любу маму"... і так по черзі...
То наша Христуся-пампуся в перший тиждень свого життя:
Зображення
тут Христуні 1 рочок:
Зображення
це-влітку, маленькій 1,5 рочки.
Зображення
А це наші дві донечки в грудні цього року:
Зображення
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення Naya » 23 грудня 2010, 12:36

Щойно народилися Зображення
Синочкові 12 днів Зображення
А це нам майже рочок Зображення

Довгождане бажане вимріяне випрошене в Бога дитятко.
Маленька розумничка, іноді просто шокує нас всіх своїми успіхами.
Маленький хлопчик, якого так хочеться любити, цілувати пяточки і дупцю, наше сонечко, яке зробило оселю світлою та щасливою.
Робить збитки, але то така тяга до пізнань, що рука не піднімається, язик не повертається сваритися. Дуже ніжна дитинка - тулиться до татка чи до мами, коли завстидають. Але може відпихатися від мами чи тата, коли в полі зору є щось для нього дуже цікаве. Вміє вже складати пірамідки, їздить машинками з певним звуковим супроводом(не вчила, не знаю як він сам), сьогодні пробували самі їсти. Відмічаю, що зараз період, коли хоче, намагається в більшості сам щось робити. Самостійний, мабуть, буде хлопчик :)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення kamisia » 23 грудня 2010, 13:01

Зображення
Зображення
Кіндер сюрприз, тобто бажана дитина, но непланована, так скоро, для мого мужа))) і якраз тоді коли хтіла для мене)))))
Активна бяка-забіяка, отой хлопчина шо на фотках вище регулярно від неї дістає....... Навіть Назар Оленкин і той вже плакав від Софки.
Дитина яку ніхто нічого не вчить і яка всього навчилась сама: мити попу йде до ванни поперед мене, підгузники мені вказує які я маю на неї одіти..... сама вибирає яку кофту одівати, хотить по хаті в шапці.... Короче то ше та карда..... Встає в 6/30- 7/00, поспати дає, аж бігом.....
Чудо крикливе, якшо шось не по її то оре так шо вуха закладає, ше трохи і я вглохну.... А ше Софка як порядний студент, всьо понімає но нічого сказати не може. Кажеш дай то-то, приносить, йди туда, йде.... чемний хороший карапуз, тоді коли виспаний, якшо не доспала ховайся в жито......
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення kamisia » 23 грудня 2010, 13:10

А ше забула додати: ми дуже любим музику, і танці.... Дупою дригає лиш де би почула якусь музику :o :o :o
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення lore1ei » 23 грудня 2010, 18:30

Маю донечку красунечку)
Дуже мамина дитина, любить підбігти пообніматись, не кажучи вже коли бачить чужу обстановку і чужих людей, то з рук не злазить. Хоче за себе постояти вміє, но хто підходить на її територію і володіня, то відбивається.
Активна, весела, любить качельки дуже. Любить татові комп'ютери. Любить натягувати на себе шапку, шарф і носки, і може далі хоч голяком йти на вулицю.
Любить великі магазини і всякі дитячі майданчики. Любить музику і танці.
от тут нам пару годин
Зображення
тут 3 місяці
Зображення
Зображення
тут 8-9 місяців
Зображення
тут рочок
Зображення
а то зараз
Зображення
Зображення
Зображення
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення krapk@ » 23 грудня 2010, 19:12

З Юрчикового щоденника від 5.12.2010:
Я Юрасичок, нова, маленька людина. Я вже не немовлятко, бо сьогодні мені виповнився 1 рочок. Я маю свої вподобання, серйознiсть, обов'язково впертiсть i безмежно люблю сою матусю.
По закiнченнi першого року життя Юрчик заважив 10,3 кг i має зрiст 76 см. На сьогоднішній день в тебе 4 верхніх і 3 нижніх, але 4 дуже гарно видно, вечором загляну, може вже і виліз. Ходити ти почав швидко. Ще на 8 місяці вже гарно переставляв ножки, а я пітримувала тебе під пашки.Рівно в 10 місяців ти прихворів і мав високу температуру, і раптом сам путився і пройшов пару кроків. Наступні 3 дні ти теж відпускався і топав, але потім, раптом, почав боятися. Я була така розстроєна. Цілий місяць пройшов з того часу і 8 листопада ти почав знову пускатися, при чому вже пішов через всю хату. Це звичайно ще не пряма ходьба без падінь, але сам факт. Тепер ти ганяєш як метеор. Ти всюди-за 5 хвилини-включив світло в ванній, виняв тарілки на кухні, повідкривав дідусеві шухляди з інструментами і встиг вилізти зверху на корзину з іграшками, щоби щось дістати з полки. Бешкетник малий. Щодо їди, то ти любиш м’яско і рибу, не відмовляєшся і від бощика, а молочні каші їсиш вже з меншим задоволенням. Правда я не жаліся, нагодувати тебе, то треба побігати по всій квартирі, але при цьому ти гамаєш, відкриваєш ротик. Ще ти любиш їсти сам ложкою, но тоді все в борщі. Вмієш гратися сам «іграшками»: пилосос, стільці, коробки, комп’ютер, тєлік, толокар, навіть машинки, любиш сортер і пірамідку. Вранці снідаєш кашкою, зразу після цього какаємо в туалет. Пісяємо теж в туалет, якщо мама злове. Вже пару днів як ти перед тим як впісятися біжиш до туалету і включаєш світло, а потім впісюєшся -ну якщо мама тормоза не відключе. Гуляємо вже без памперса, бо на попі алергія. Гуляємо і пішки і в калясці і на санках. Спиш вночі теж без памперса, а впісюєшся близько 7 години. Я пару раз будила, щоб попісяв, але ти верещав таааак….. При цьому всьому цицю ти посмоктуєш круглодобово. Дуже цицькун. Коли я на роботі, то ти скучаєш, від мене потім не відходиш цілу годину. Таке, ти моє, щастя.
Словниковий запас розширюється з кожнем днем. Ти намагаєшся повторювати всі слова які тобі подобаються. . Але це все дуже смічно звучить. Розумієш все. Знаєш де картина з яблунею, де ромашки, годинник, матінка Божа, пішли на кухню, йди до дідуся, тваринок з дерева знаєш вже всіх, пішли гуляти, купатися….ну абсолютно все. А як ти вмієш реготати….. Ми тоді всі сміємося.

нам 4 дні Зображення
6 місяців: Зображення Зображення
8 місяць нашого життя: Зображення
10 ий: Зображення
Рочок: Зображення

пісі: Звиняйте, що багато деталей.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення nadia 2311 » 24 грудня 2010, 01:43

А я щаслива мама двох пташенят синочка Андрійка і донечки Ганусі.
Андрійчикові зараз 6 рочків випускник дитячого садочка. Від народження в нас дуже серйозний розважливий мужчина .З малечку любить ліпити пластеліном і читати книжечки.Має дуже щиру і відкриту душу, завжди поділиться з оточуючими навіть останьою цукеркою, ніколи не жаліє іграшок.Єдиний недолік дуууже любить компютер через що мама з татом часто з ним сваряться. А ще Андрійко ходить на спортивно - бальні танці, що дуже йому подобається.
Зображення
Зображення
Зображення
Донечці Анюті 1 рочок це надзвичайно весела, активна дитина.Вона завжди кудись спішить Швиденько вилізли перші зубчики (4,5 міс), швиденько почали самостійно ходити ( 9,1 міс). Дуже любить лазити по стромах, коперсатись в смітнику, складати пірамідки, бігати з братиком. Коли він приходить з садочку не може ним натішитись: обнімає, цілує, кусає, щось лепече. А ще дуже сильно ревнує маму до компютера. Також то росте маленька мамина помічниця, яка знає що запісяні колготочки потрібно бігом занести до ванної, а чобітки покласти на полицю.
ось такі ми були в 1 місяць:
Зображення
А це в пів рочку:
Зображення
А такі ми зараз :
Зображення
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Наші дітки. Які вони?

Повідомлення lerumpochka » 24 грудня 2010, 03:03

нам ше особо і писати нема про шо, бо маємо всього 3,5 міс :aaaaa:

сьогодні вперше поповзли назад - так смішно))

Магдалена в свої 3,5 місяці любить маму з татом, висоту, лоскотання моїм волоссям і Оленкині слінгобуси:)

схожа, кажуть... або на мене або на Вовку :)) а мені схожа сама на себе :tipok:

кажуть, що вона серйозна дівчинка, але мені посміхається часто - я так це люблю!

а ще вона коли "какає", як я її висаджую, то робить таке обличчя, ніби вона тут взагалі ні до чого :lol:

люблю її так сильно... що часом ночами прокидаюсь, дивлюсь на неї, радію і дякую Господу за такий подарунок з Небес :heart: :heart: :heart:

ото ми народились, і наділи на неї шапку таку страшну, але, як то кажуть "красу нічин не зіпсувати" :zybu:
Зображення

ото Магдочці 2 дні, а зачіска така, ніби всі 2 місяці
Зображення

а тут вже 5 днів, і вона заснула в ванночці - любить моя дівчинка воду ;-)
Зображення

а тут моєму подарункові цілих 10 днів :heart:
Зображення

нарешті 2 місяці - Магда любитиме читати :lol:
Зображення

ну і 3 місяці - Магдочка справжня слінгодівчинка :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Зображення
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість