Глобальні оголошення!



Зберегти шлюб заради шлюбу

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 29 жовтня 2010, 23:11

Думаю, це якраз той випадок, коли в сім"ї відбувається побиття чоловіком дружини, чи наркоманія і т.п.

Це є у Біблії?
А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться

Невіруючий не хотів розлучатись,він був комуніст,і хотів щоб жінка зреклась Бога,а вона хотіла,щоб він у Нього повірив.

А якщо людина побиває не фізично ,а морально?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Melisa » 29 жовтня 2010, 23:17

Перлинка, я не можу Вам відповісти, оскільки я - не священник.
І про Біблію я писала, я не знаю її досконало.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 29 жовтня 2010, 23:20

Неля,та я особисто у тебе не питаю відповіді,сама не маю відповіді на ці питання :???:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення мешканка » 30 жовтня 2010, 20:25

Говорити багато не буду-бо мою думку вже читали в темі про цивільний шлюб. Скажу тільки своє розуміння того, що "шлюб-це на все життя: вдалий він, чи ні. " Церковний шлюб віруючими людьми закладається не в церкві, як в приміщенні, а на "небесах" з Богом, беручи Боже Благословення на сімейне життя доки смерть не розлучить. Якщо подруги вирішують розлучитись-вони, за винятком уневажнення шлюбу, все ж залишаються обвінчаними і поєднаними в Бозі і, по смерті, предстануть перед Господом, як чоловік і дружина. Не знаю, чи правильно я трактую, бо я богословських студій не маю.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 30 жовтня 2010, 20:57

за винятком уневажнення шлюбу

Ці вийнятки прийняті католицькою церквою(на які місця з Писання вона при цьому спиралась?)?Як я розумію у православних вони відрізняються,у протестантів ,якщо не помиляюсь взагалі нема.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення мешканка » 30 жовтня 2010, 21:17

ну, "уневажнення шлюбу", як я розумію - це, коли сам шлюб відбувся з порушенням Церковного Права і благословення Божого, як такого, не було і саме це доводиться.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 30 жовтня 2010, 21:21

порушенням Церковного Права і благословення Божого, як такого, не було


Церковні права установили люди.

А чи Благословив Господь чи ні ,як ми можемо бути в тому впевнені на 100?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Olenka » 31 жовтня 2010, 05:28

Ось те, що написано в Біблії на цю тему. Цитати даю частково, повні цитати можете самі подивитись (даю повне посилання на номери віршів). Коментарі до місць Писання – моя власна думка. Вибачайте, але це буде велике повідомлення, інакше не получиться… :)

1. Буття 1:26-27
27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.

2. Матф. 19:4-12
5 …Покине тому чоловік батька та матір, і пристане до дружини своєї, і стануть вони одним тілом,
6 тому то нема вже двох, а є одне тіло. Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!
7 Вони кажуть Йому: А чому ж Мойсей заповів дати листа розводового, та й відпускати?
8 Він говорить до них: То за ваше жорстокосердя дозволив Мойсей відпускати дружин ваших, спочатку ж так не було.
9 А я вам кажу: Хто дружину відпустить свою не з причини перелюбу, і одружиться з іншою, той чинить перелюб. І хто одружиться з розведеною, той чинить перелюб.
10 Учні говорять Йому: Коли справа така чоловіка із дружиною, то не добре одружуватись.
11 А Він їм відказав: Це слово вміщають не всі, але ті, кому дано… »


3. 1 Кор. 7:10-17
10 А тим, що побрались, наказую не я, а Господь: Нехай не розлучається дружина з чоловіком!
11 А коли ж і розлучиться, хай зостанеться незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини!
12 Іншим же я говорю, не Господь: коли який брат має дружину невіруючу, і згідна вона жити з ним, нехай він не залишає її.
13 І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його.

15 А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться, не неволиться брат чи сестра в такім разі, бо покликав нас Бог до миру.
16 Звідки знаєш ти, дружино, чи не спасеш чоловіка? Або звідки знаєш, чоловіче, чи не спасеш дружини?
17 Нехай тільки так ходить кожен, як кому Бог призначив, як Господь покликав його. І так усім Церквам я наказую.


Ітак, ось що ми маємо:

1. Якщо ви не любите Бога, не вірите в Нього, або обвінчались тільки, «бо так всі люди роблять», то можете дальше не читати і розводитись-одружуватись скільки заманеться. Гріхом більше, гріхом менше, ролі не зіграє. Бог вас спас від гріхів, але ви ще того не прийняли, тому йдете в пекло. А людина, яка знає Бога, не хоче, і не може грішити. Тому з усіх сил прагне зберегти свій шлюб ;).

2. Бог створив людину, і людиня ця – чоловік і жінка. (Буття 1:27) Створив на Свій образ і подобу. А що це означає? В оригіналі Бог Отець – чоловічого роду, а Бог Дух Святий – жіночого. І є Син Божий. І у чоловіка з жінкою народжується дитина. Це таємниця триєдності Бога – Бог – три особи, які є одне. І цю таємницю ми можемо частково зрозуміти, дивлячись на чоловіка, дружину і дитину - створені по Образу Божому.
Бог не придумував розлучення, як не може перестати бути Триєдиним! (Матф. 19:8, 1 Кор. 7:10) Не даремно кажуть: «моя друга половинка». Чоловік і дружина – це частини одного цілого.

3. Якщо людина не вірила в Бога і стає віруючою, відбувається навернення, покаяння (з оригіналу це слово означає «поворот на 180%»), а її друга половинка цього не розуміє, і не хоче жити з віруючою людиною, тоді може бути варіант з 1 Кор. 7:15 – не неволити і відпустити. Але тут же, наступною фразою (1 Кор. 7:16) Павло закликає не розводитись до останнього, раптом твоя друга половинка може спастись також! Чи ти всі засоби випробував? Чи можливо досягти миру? І ще важливий момент – в 1 Кор. 7:12-13 Павло дає рекомендацію не розводитись, а не переказує повеління Бога. Він сам на цьому наголошує. А в 17 вірші наказує слухати, в першу чергу Бога, питати особисто у Нього, що робити в кожній конкретній ситуації конкретній людині.

4. По-ідеї, одружуватись віруючі мають з віруючими. Тоді проблеми, якщо і є, вирішуються, і обидва прагнуть зберегти шлюб. Але буває, одного «перемикає», чи одружуються на невіруючих. Тоді це вже не є варіант «3» – люди свідомо погодились бути разом. І тоді 1 Кор. 7:10«наказую не я, а Господь: нехай не розлучаються чоловік з дружиною!» і Матф. 19:9: «…хто дружину відпустить свою не з причини перелюбу, і одружиться з іншою, той чинить перелюб. І хто одружиться з розведеною, той чинить перелюб.» А тут вже цікаво. Бог все одно проти розлучення, але якщо хтось зрадив, то другий може розлучитись, і це не буде гріхом. А, ось, питання, чи може людина в випадку перелюбу вдруге одружуватись?.. Одні кажуть, що так, інші, що ні.

5. І ось, ми підійшли ще до одного варіанту, який взагалі ніхто не розглядає. З вище наведеного Матф. 19:9 ми дізнаємось, що грішить розведена людина в тому випадку, коли одружується вдруге. Тобто, лишається варіант розвестись і ніколи більше не одружуватись – тоді гріха не буде. Це, якщо чоловік алкоголік, чи ще якісь тяжкі випадки. Або ще не гріх пожити окремо один від одного якийсь час, але це вже може бути спокусою для обох вступити в перелюб з іншою особою. Тут, знову ж таки, кожна людина, яка є Божою дитиною, чує голос Свого Батька небесного. І Господь кожному дає ведення як поступати в кожному конкретному випадку – які кроки зробити, щоб зберегти шлюб, або що робити ще. І ніхто за вас не може вирішити що робити, можуть тільки радити, але рішення за вами.

6. І ще одне. В Біблії також написано:
1 Івана 2:1-2: «Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, а й за гріхи всього світу.» І 1 Івана 1:9: «Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний і праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити від неправди всілякої». Це те, що нам не зрозуміти, а можна тільки прийняти вірою – незбагненна милість Господа для тих, хто щиро кається перед Ним... Бог очищає від гріха, і не згадує ніколи більше, не дорікає тим гріхом.

Що я ще можу сказати… Моліться, і Бог відкриє що робити – помиритись з чоловіком, знайти компроміс, чи розійтись. Бувають різні випадки, і Господь досконало знає кожний з них, і є вихід з кожної ситуації природній чи надприродній.
Я не знаю, чи я відповіла на питання Shalimar, чи поставила нові :crazy: .
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення мешканка » 31 жовтня 2010, 10:13

Перлинка написав:
порушенням Церковного Права і благословення Божого, як такого, не було


Церковні права установили люди.

А чи Благословив Господь чи ні ,як ми можемо бути в тому впевнені на 100?


Я свято вірю Католицькій Церкві, до якої належу, вірю тому, що в своїх догматах Церква була ведена Св. Духом, тому коментувати надалі не буду.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Harper » 31 жовтня 2010, 16:56

Дуже багато було сказано, я тільки про дві речі хочу сказати.
Перше. Розповсюджена думка що сьогодні любов є, а завтра все може змінитися, все пройти, змінитися обставини і тд. А ніхто не знає що людина закохується під впливом гормонів, не памятаю тільки яких саме? І ці гормони заставляють нас дивитися на свій "обєкт" через рожеві окуляри, не помічаючи недоліків. Але присутність цих гормонів не довговічна, це "щастя" триває десь років так 1, +-. А потім окуляри падають (так поступово, не за одну мить), і ми помічаємо яка наша половинка недосконала, які ми різні, несумісні, хоча до цього часу могли цього просто не бачити. Це фізіологія людини! Я думаю що Бог так влаштував щоб люди всеж таки могли створювати сімї, бо в основному ми спочатку бачимо недоліки один одного :scare: . А за цей короткий час ми повинні будувати стосунки один з одним, змінювати свій характер, а не змінювати свою половинку під себе. Цього часу цілком достатньо щоб навчитись дивитися не тільки собі в очі, але і в одному напрямку :arrow: :arrow: . Стати для себе друзями. Ідеальних половинок не буває, треба змінювати себе, ставати таким. А це праця. І працювати над цим повинні обоє. Добре якщо ці питання будуть обговорені перед шлюбом. Тоді шлюб і буде на все життя.
Harper Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей