Глобальні оголошення!



Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Перлинка » 15 жовтня 2010, 19:40

:)
Востаннє редагувалось Перлинка в 09 квітня 2011, 23:49, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Shalimar » 15 жовтня 2010, 20:27

Перлинка написав:Він чудово розуміє що хвилинне задоволення на стороні не варте того,аби зруйнувати те що будувалось роками,не варте того аби діти лишились без батька,і він без них ,бо дуже їх любить,він не має бажання робити щось крадькома,бо знає що все таємне завжди стає явним.
Багато чоловіків тай жінок гуляють,тому що мають постійну необхідність самостверждуватись у тому що вони ще комусь потрібні,що бажанні,що досі(або нарешті,хто не встиг самоствердитись раніше) супер-пупер.
Хто б там що потім не говорив,бо людина ,яка насправді кохає,ніколи не дозволить собі зробити настільки боляче своїй половинці.

Вот это Вы накатали :) :good:
По порядку. Ммм... Да, у некоторых адюльтер случается, потому что пошли на поводу у своей минутной слабости, некоторые - ради самоутверждения, некоторым муж/жена надоела (прошла страсть, не удовлетворяет сексуальная жизнь), а у некоторых... природа такая (не бабник, а ё...рь - извините).
По последнему пункту - про любовь - оййй, любовь разная бывает (сука-любовь, слышали?)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Перлинка » 15 жовтня 2010, 20:42

любовь разная бывает (сука-любовь, слышали?)

Если это с..а,то уже не любовь.
Настоящая любовь только такая:
ГИМН ЛЮБВИ
(Библия, 1 Коринфянам, 13 глава)
Любовь долготерпит, милосердствует, любовь не завидует, любовь не превозносится, не гордится,
не бесчинствует, не ищет своего, не раздражается, не мыслит зла,
не радуется неправде, а сорадуется истине;
все покрывает, всему верит, всего надеется, все переносит.
Любовь никогда не перестает

Конечно же это идеал, и я наверное так не люблю,но считаю,что надо к нему стремиться :oops:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Shalimar » 15 жовтня 2010, 21:14

Перлинка написав:Настоящая любовь только такая:
ГИМН ЛЮБВИ
(Библия, 1 Коринфянам, 13 глава)
Конечно же это идеал, и я наверное так не люблю,но считаю,что надо к нему стремиться :oops:

наверно, всё-таки не настоящая, а идеальная, а настоящие любови разные бывают, поверьте. Не все могут любить так, как описано в Гимне, и тем не менее, любят...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Alisa » 15 жовтня 2010, 21:37

А як дізнатися - виникає в чоловіка подумки бажання чи ні, коли це не переходить ні в які дії ;) ?
Якщо воно народжується і помирає в голові - мене це абсолютно не хвилює :D
Його мозок - хай фантазує скільки завгодно :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Melisa » 15 жовтня 2010, 23:32

Перлинка написав:Мій чоловік у всьому самодостатня людина,він каже ,що самоствердився ще у 8 років ,коли зрозумів що багато в чому кращий своїх однолітків,з того часу він нікому нічого не доказує,навіть якщо не завжди в чомусь перший чи найкращий.

Я думаю, в цьому велика заслуга його батьків :clapping: , але це вже інша тема. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Перлинка » 16 жовтня 2010, 18:48

А як дізнатися - виникає в чоловіка подумки бажання чи ні, коли це не переходить ні в які дії ;) ?
Якщо воно народжується і помирає в голові - мене це абсолютно не хвилює :D
Його мозок - хай фантазує скільки завгодно

Думаю,що це таки небезпечно,бо може настати час,коли таки захочеться перейти від фантазій до практики,або виникне така спокуса,тим більше важко буде встояти,якщо вже собі щось фантазував на цю тему.Я б не хотіла щоб мене зраджували навіть подумки.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Nymydora » 17 жовтня 2010, 01:10

Перлинка написав:
А як дізнатися - виникає в чоловіка подумки бажання чи ні, коли це не переходить ні в які дії ;) ?
Якщо воно народжується і помирає в голові - мене це абсолютно не хвилює :D
Його мозок - хай фантазує скільки завгодно

Думаю,що це таки небезпечно,бо може настати час,коли таки захочеться перейти від фантазій до практики,або виникне така спокуса,тим більше важко буде встояти,якщо вже собі щось фантазував на цю тему.Я б не хотіла щоб мене зраджували навіть подумки.

З цього приводу згадався анекдот, сорі, якщо тупий і не до теми:

Ідуть чоловік з дружиною містом, а чоловік постійно за дівчатами обертається. Врешті жінці набридло і вона каже:
- Та май совість на дівчат заглядати, ти ж одружений чоловік!
На що муж відповідає:
- Так, але якщо я на дієті, це не значить, що я не маю права дивитися меню.

Це я до того, що фантазувати не заборониш і думаю, що кожній одруженій людині інколи траплялося пофантазувати на цю тему.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення мамаСвітлана » 17 жовтня 2010, 08:16

Вважаю, що ідеальна сім'я - це ідеальний шлюб за ідеальним розрахунком. Сама вийшла заміж по розрахунку та іншим раджу. Емоції, або любов - це тимчасово. А повага і спільне життя - тривало і потрібно добре оцінити і зважити всі плюси і недоліки твого обранця. Ажде те який він гарний чи стильний змінюється буквально через 3-5 років спільного життя, а почуття гумору з ним назавжди, тому будь-яку конфліктну ситуацію можна перевести на сміх і не нервуватися. Основне визничити для себе суттєві "пункти" без яких ти не можеш - діти, захоплення-хоббі, релігія, батьки(окрема тема) - і шукати обрагнця за цими "параметрами". Доречі в шлюбі живу 5 років, а разом з чоловіком ми уже 10 років. :heart:
мамаСвітлана Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 16 жовтня 2010, 09:14
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 13 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення mari » 17 жовтня 2010, 10:54

Рахую, що ідеальна сім"я та, в якій на 1 місці- ДРУЖБА!
Дружні стосунки, у яких усі один одного розуміють, прощають недоліки, допомагають при потребі і не пхаються коли не треба допомоги, дають один одному певну волю вибору щодо роботи,обовязків, які мило обговорюються що хто може і коли може((а не привязує чоловік жінку в хаті, бо вона має бути "НА кухні" (таке враження що з меблями її взяв))і деяких інших речей, довіряють, безоціночно сприймають і просто кохають, не за ЩОСЬ, а просто так!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей