Глобальні оголошення!



стосунки по розрахунку....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення мешканка » 24 червня 2010, 14:00

Не знаю...напевне, від людини залежить...я б, напевне, жити з "нелюбимим" не змогла....кохання мені потрібне... але є різні випадки.... :unknown: звісно, побудувати сім"ю неважко, коли є гроші-то й життя різноманітне...але от втриматись від зради...а особливо, коли душа спрагла кохання...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Marta » 25 червня 2010, 00:46

Кохання-то така штука,коварна...Як то кажуть, "любовь приходит и уходит,а кушать хочется всегда...")))
В мене з чоловіком кохання було і є, я б, напевно,теж не змогла без цього, але буває так, що закохуєшся з часом, в процесі. І для сім"ї довгої, стабільної, треба не пристрасті, а такої глибокої розміреної любові, взаємоповаги, дружби.
Хоча особисто я не змогла б створити сім"ю з людиною,яку я елементарно не хочу...
Marta Офлайн


 

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Naya » 25 червня 2010, 09:37

Natalinda написав: Просто ця любов вона спокійна, розсудлива, з мозгами так сказать. Я добре думала перед тим як сказати остаточне так в церкві. Я зважувала чи зможу я жити з цією людиною, чи зможе він жити зі мною.

Є люди які називають це розрахунком. Якщо це розрахунок, то у мене стосунки з розрахунку.

А якщо розрахунок то лиш гроші, то за гроші як відомо, любов не купиш :unknown:


О, так схоже. Я спочатку думала, що напишу, що ніякого рохрахунку, бо співставляла розрахунок з матеріальними благами, а почитала і...
Я теж зважувала плюси та мінуси чоловікові, прикидала з чим зможу миритися, а з чим ні, що зможу в собі змінити заради нього, а що ні. Розрахунок чи мудрий підхід???

а жити з людиною заради якихось грошей чи матеріальних благ точно не змогла б. Для мене більше важить, набагато більше, мені то просто життєвонеобхідно, тепле слово, ніжні обійми, взаєморозуміння і взаємоповага коханої людини, ніж нова модна шуба чи кольцо з діамантом.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Vika » 25 червня 2010, 11:15

А якби і слівце тепле і кольцо з діамантами :D
Vika Офлайн


 

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Naya » 25 червня 2010, 11:23

нєєє, ну відмовлятися я не буду.
але без кольца проживу, а без слова теплого і т.д - ні.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Natalinda » 25 червня 2010, 11:46

Vika написав:А якби і слівце тепле і кольцо з діамантами :D


А я б кольца не дуже і хтіла :unknown:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Melisa » 26 червня 2010, 08:44

Natalinda написав:Знаєте, мала колись подругу, яка вийшла заміж по коханню і народила 2-х дітей. А зараз по-розрахунку спить з другими які допомагають їй утримувати дітей, бо чоловік цього зробити не в змозі. Сумно :cry: А каже що любить його і досі.

:cry: :(
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Melisa » 26 червня 2010, 08:49

Marta написав:але буває так, що закохуєшся з часом, в процесі. І для сім"ї довгої, стабільної, треба не пристрасті, а такої глибокої розміреної любові, взаємоповаги, дружби.

А уявіть, як створюються сім"ї тих молодих людей, для котрих батьки вже вибрали пару. Вони ще малі, дітиська, в котрих молоко на губах не висохло, зате вже є наречений (наречена). І що? Думаєте всі вони нещасливі? Ймовірно, знайдеться якийсь відсоток пар, котрі вдячні батькам саме за такий вибір. Але я вважаю, що це просто звичка, за котрою прийшло кохання, повага і т.і. Хоча... :???:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Lilia » 26 червня 2010, 10:15

Та кожна, напевно, не лише перед тим, як вийти заміж, але і просто на здибанку піти роздумує - РОЗРАХОВУЄ на те, що буде уважним, розумним, веселим і т.і. - кому чого тра... 8-) Хіба не кажуть - я тебе люблю за те, що ти ТАКИЙ ...? І навіть та, що за багатого виходить, то не лише за самі гроші, але і за те, що надійний, мудрий (заможні рідко дурні?), впевнений... :heart: :heart: тому, так шось подумалося, шо розрахунок всюди є. І навіть та, шо по великому коханню виходила заміж, очікувала (таки розраховувала), що саме з цією людиною буде щаслива
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Marta » 26 червня 2010, 12:11

Ну, полюбити можна і просто так,безрозсудно,з головою, самого останнього козла. Але якщо жінка мудра,то вона заміж все-таки за нього не вийде,а так, вийде по розрахунку за,можливо,менш любимого,але доброго,мудрого,відповідального,з відчуттям гумору(дійсно,кому що потрібно),і закохається в нього в процесі,а якщо він дійсно такий добрий і мудрий,то закохається по вуха і буде щаслива з ним ростити дітей і берегти свою сім"ю. І правильно зробить, ніж потім не мати за що утримувати дітей, як в попередньому випадку...((((
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей