Глобальні оголошення!



З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення mala-karta » 14 червня 2010, 22:28

я власне до того, що рай раєм, але зберігати чудесний настрій і гарні стосунки надзвичайно важко в шалаші.
і от особисто в собі я глибоко сумніваюся :)
От побачивши, як мій благовірний сяде длубатися в носі на лавку в шалаші, я йому вискажу всьо шо думаю....
Шо там за вислів був, що шось "сьел быт"...

Замічала кілька разів, як отой "быт" дуже міняв людей. І от дуже дивуюся, коли кажуть, за той рай в шалаші.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Marta » 14 червня 2010, 23:59

гра з вогнем написав:раз смайликів не поставила. значить серйозно :)

а як іще трактувати, коли на відповідь. так. ми з чоловіком любимося незалежно від зовнішніх обставин. починають випитувати чи я вмію курку рубати :crazy:

а нє. якщо потриндіти, то потриндіти

курки рубати не вмію, то чоловік робить, тре було б, або навчилася, або пішла допомоги просити
вогнище розпалювати вмію
що там ще було? тре скролити :)
а. хліб пекти. ггг! таки вмію, зі всіма тонкостями випічки в печі. принаймі теоретично. а в духовці чи на вогнищі - практично.

але невже відповіді на ці запитання дозволять оцінити чи буде мені рай в шалаші чи нє.

я думаю тут перш за все потрібно зважати на стосунки в подружній парі. на те як вони спілкуються, як вирішують спірні ситуації, як приймають рішення, на що ладні піти один заради іншого


Я тебе підтримую на всі 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:
Marta Офлайн


 

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення мешканка » 15 червня 2010, 22:21

Щодо тлумачення фразеологізмів...а ви продовження теми бачили? от мова і пішла про шалаш, квартиру...чи замок ;) А оскільки життя-серйозна річ, доросла, з його проблемами, труднощами, буденщиною, безгрошів"ям і т.д. то й мова зайшла про "приземлені" речі...Звісно, кохання річ чиста, світла і вічна, але чи кожне кохання витримає, коли зі стелі капає, в холодильнику-макарони, за стіною-п"яні сусіди регочуть серед ночі, а туалет-в кінці коридора.... (це я не про себе) :unknown:
Багато можна розпинатись про те, наскільки кохання річ непереможна...і т.д. Але на власній шкірі випробувала, як "кохання" затовкли матеріальні труднощі ( в моїх батьків) і, також, як кохання пережило заслання, Сибірський лісоповал і 14 років розлуки (мої покійні бабуся і дідусь)

ПС: Додам: Як моя знайома любить говорити: легко казати: "Для душі добре постити на хлібі і воді, коли сам ситно попоїв"
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Marta » 15 червня 2010, 23:13

Ну то як, коли в вас не дай Боже,будуть матеріальні труднощі,ви не впевнені,чи витримає ваше кохання? Я щось не розумію.
Різні стосунки бувають,дуже різні ситуації в житті, але треба ніколи не здаватись,не опускати руки, не звинувачувати один одного,а Любити,Вірити і разом робити щось на користь своєї сім"ї і на користь свого матеріального становища. Ми всі прекрасно розуміємо,що важко, але варто надіятись на краще,і якщо ви маєте шалаш і маєте кохану людину,то дякуйте Богу,що в вас це є і створюйте свій рай в шалаші!!!!=)
Marta Офлайн


 

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення мешканка » 15 червня 2010, 23:21

Marta написав:Ну то як, коли в вас не дай Боже,будуть матеріальні труднощі,ви не впевнені,чи витримає ваше кохання? Я щось не розумію.
Я не впевнена ні в чому...життя не передбачувана річ. І, чомусь так виходить, що саме ті, що зарікаються, що кохатимуть одне-одного, що б там не трапилось-розходяться через перші ж труднощі...може то, кожен судить виходячи з того, які приклади мав по житті :???:

Підсумовуючи вищесказане: теперішня молода людина настільки розніжена добробутом, що наврядче б витримала важкі життєві ситуації, не кажучи вже про кохання...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення mala-karta » 15 червня 2010, 23:36

хех, як же я здивувалася, коли прочитала, що дівчата добровільно хочуть в шалаші...

от коли б мені довелося б жити в шалаші, дуже боюсь, що мені було б страшно тяжко стримувати свого язика і не розпускати руки (всмислі, швирнути шкарпетом з вікна - а чо він валявся???)
ой, веселеньке життя тоді б було б.

Були моменти, що от таке відчуття, що крутишся, як білка в колесі - і все дарма... Так тоді руки опускаються. Так тоді важко знайти сили на посмішку (я вже мовчу про обняти чи підтримати) - а то ж навіть не в шалаші було :)

Так що краще тішитися чим є і думати як добре, що до раю в шалаші так далеко :))
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Marta » 15 червня 2010, 23:52

мешканка написав:
Marta написав:Ну то як, коли в вас не дай Боже,будуть матеріальні труднощі,ви не впевнені,чи витримає ваше кохання? Я щось не розумію.
Я не впевнена ні в чому...життя не передбачувана річ. І, чомусь так виходить, що саме ті, що зарікаються, що кохатимуть одне-одного, що б там не трапилось-розходяться через перші ж труднощі...може то, кожен судить виходячи з того, які приклади мав по житті :???:

Підсумовуючи вищесказане: теперішня молода людина настільки розніжена добробутом, що наврядче б витримала важкі життєві ситуації, не кажучи вже про кохання...


Погоджуюсь,що життя не передбачуване, і що зарікатися не треба, і я так само не впевнена ні в чому на 100%,так само були різні ситуації в житті. Але я б не була так само категоричною. Одні витримають,інші ні, але я хочу Вірити,що саме ми витримаємо,якщо щось таке буде, принаймні я буду старатися це робити, бо ми взяли шлюб, а це означає "і в радості,і в горі".
Marta Офлайн


 

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Marta » 15 червня 2010, 23:56

mala-karta написав:хех, як же я здивувалася, коли прочитала, що дівчата добровільно хочуть в шалаші...

от коли б мені довелося б жити в шалаші, дуже боюсь, що мені було б страшно тяжко стримувати свого язика і не розпускати руки (всмислі, швирнути шкарпетом з вікна - а чо він валявся???)
ой, веселеньке життя тоді б було б.

Були моменти, що от таке відчуття, що крутишся, як білка в колесі - і все дарма... Так тоді руки опускаються. Так тоді важко знайти сили на посмішку (я вже мовчу про обняти чи підтримати) - а то ж навіть не в шалаші було :)

Так що краще тішитися чим є і думати як добре, що до раю в шалаші так далеко :))


Та звичайно,що так,я тебе розумію дуже,так як в нас те ж саме, Я НЕ ХОЧУ ЖИТИ В ШАЛАШІ!!!!! Але якщо б не дай Боже була б така ситуація,я вірю,що ми б не розбіглися після того,як подув перший вітер,що ми б навпаки приложили максимум зусиль для того,щоб вилізти з того шалаша,а якби не було можливості-то б будували свій рай там.Зі сльозами в подушку,зі швиряннями носків,але йшли б на компроміси і з часом ставали все дружніші.
Marta Офлайн


 

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення гра з вогнем » 16 червня 2010, 04:33

то є правда. кожен судить по собі, за прикладами, які стрічались у житі, оглядаючись на власну сімейну ситуацію.

не бачила я щоб хтось тут писав, що прям рветься в шалаш :D , йшлося про те, що намагатимуться зберегти стосунки за будь-яких умов :)

і з власного досвіду.
я особисто не знаю кого там "битовуха" розлучає. не було кохання знач. знач не може один з подружжя піти на поступки. або не вміє.
молоді люди у нас не добробутом розніженні, а неумінням будувати стосунки, безвідповідальністю, неумінням самостійно приймати рішення, шлюбами "по зальоту", "розрахунку" і т.д.
якщо між людьми справжні почуття, ніякі побутові умови їм не страшні.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення mala-karta » 16 червня 2010, 12:47

а то хто писав ;) ?
гра з вогнем написав:а мені в шалаші нра :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron