Глобальні оголошення!



Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Ромашка » 11 липня 2010, 14:20

Так,звичайно.Поки-що не помагає.Але надії ми не втачаємо.Я багато читала про нашу проблему(лікарі її чітко вказали)і намагаємося використовувати всі знання.Також МОЛИТВА.дякую за відповідь :)
Ромашка Офлайн


 

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Перлинка » 24 листопада 2010, 22:05

Мені також бракує іскри,романтики,аби глянув так чи сказав щось так ,щоб метелики в животі зявились.Бракує трепету перед ним.Бракує захоплення мною в його очах .Все якось вже як на конвейєрі і надто передбачувано.Звісно,що щодня є багато приємних моментві і цьомкаємось і обіймаємось ,спілкуємось багато,багато часу проводимо разом.Тільки якось то всьо банально і приземленно.Я себе не накручую,тобто насправді не видумую і не шукаю проблем там де їх нема.Вмію цінувати все що маємо та будуємо в наших стосунках на сьогоднішній день,сподіваюсь,що як дітки підростуть і стануть самостійнішими,то наші романтичні стосунки відновляться :heart: :heart: :heart:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення мешканка » 25 листопада 2010, 10:31

Перлинка, 100%. Воно так і є і так і буде. Коли живеш день у день з людиною багато років то все стає буденним. Але в наших руках щось змінити! Внести крихту новизни, робити разом щось нове, щось незнайоме. Маю надію, що коли дітки підростуть ми зможемо реалізувати ті плани, які не змогли досі (подорожувати по Україні, записатись на танці, навчитись їздити верхи...)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron