Глобальні оголошення!



Інтим

Модератори: Natalinda, ksana

Re: а чим керуєтесь(керувались) при плануванні наступної дит

Повідомлення Shalimar » 18 січня 2011, 04:56

Руся написав: Керуємось тим, що кожне християнське подружжя має дати життя щонайменше трьом дітям:

Извините, я не по теме.. Мысли вслух
(наверно, создам отдельную тему)
А что, получается, супруги-христиане только 3 раза в жизни сексом занимаются?
ну, или столько раз, сколько у них детей?
или столько раз, сколько попыток зачать ребенка..
если не ошибаюсь, я тут на форуме вроде читала, что секс ради удовольствия - это Big No-No! для христиан
(и тут же на форуме читала о методах контрацепции - Зачем тогда высчитывают "безопасные дни"??)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а чим керуєтесь(керувались) при плануванні наступної дит

Повідомлення мешканка » 18 січня 2011, 09:56

Shalimar написав:
Руся написав: Керуємось тим, що кожне християнське подружжя має дати життя щонайменше трьом дітям:

Извините, я не по теме.. Мысли вслух
(наверно, создам отдельную тему)
А что, получается, супруги-христиане только 3 раза в жизни сексом занимаются?
ну, или столько раз, сколько у них детей?
или столько раз, сколько попыток зачать ребенка..
если не ошибаюсь, я тут на форуме вроде читала, что секс ради удовольствия - это Big No-No! для христиан
(и тут же на форуме читала о методах контрацепции - Зачем тогда высчитывают "безопасные дни"??)

Секс для християнського подружжя - це не тільки дітородний акт. Це зустріч, поєднання в "одне тіло", приємність для обох сторін, задоволення не тільки фізичні, але й духовні. (ПС. Дуже раджу прочитати книгу К.Кнотца "Секс, якого ви не знаєте", я сама багато чого відкрила для себе) Як може таке бути, що секс заради задоволення-це не дозволено вірою? Де таке написано? Не дозволено,заради власного задоволення, йти на гріх. Зводити статеві стосунки тільки до "механічного задоволення" (перш за все, Церква говорить, що секс-це фізичне і духовне найінтимніше, найглибше єднання обидвох в одне тіло), використовувати партнера для власного задоволення (секс, в християнському подружжі-це обдаровування іншого своєю любов"ю та пристрастю), не можна штучно усувати плідність, яка є невід"ємною частиною статевого акту (це називається гріх, проти сімейної чистоти).. Саме тому, християнське подружжя, яке хоче відкласти зачаття дитини, стримується в плідні дні і дозволяє собі інтимні стосунки в неплідні. (дуже багато написано у вищецитованой мною книзі саме про те, як обдаровувати один-одного в період стримання для того, щоб це не нанесло шкоди стосункам) Таким чином, обидва подруги співпрацюють з Богом, не ігнорують тих природних законів, які закладені в їхніх тілах а вчаться пізнавати власне тіло і співпрацювати з циклічністю власної плідності. (багато взято з вищецитованої книги)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: а чим керуєтесь(керувались) при плануванні наступної дит

Повідомлення Shalimar » 18 січня 2011, 22:09

мешканка написав:Як може таке бути, що секс заради задоволення-це не дозволено вірою? Де таке написано?
Саме тому, християнське подружжя, яке хоче відкласти зачаття дитини, стримується в плідні дні і дозволяє собі інтимні стосунки в неплідні.

Вот, о. Мартин зеленым по серому написал:
о.Мартин написав:Церква вчить що у статевому житті є певні моральні правила:
1. кожен статевий акт повинен довершуватися в природний спосіб для того щоб дозволити зачаття.
Статеве співжиття є завжди особовим актом, який передбачає взаємне проникнення не лише тіл, але також осіб, і тому повинен мати єднальний і дітородний характер. Якщо подружній акт звести лише до пошуку за задоволенням, тоді його зміст знецінюється

Поэтому интим в безопасные дни - это осознанная связь, которая не несёт возможности зачатия, а значит - исключительно ради удовольствия
Востаннє редагувалось Shalimar в 18 січня 2011, 23:58, всього редагувалось 1 раз.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Інтим

Повідомлення Shalimar » 18 січня 2011, 22:12

а также:
о.Мартин написав:Католицька Церква висловлюється категорично проти використання вірними презервативів чи інших засобів та способів контрацепції.
Підсвідомо вживання таких засобів – це вже ознака, що подружжя боїться повністю віддаватися....

А секс в безопасные дни - это ни что другое, как способ контрацепции.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Інтим

Повідомлення Olenka » 19 січня 2011, 02:36

мешканка написав:ще якісь варіанти є?
Мала Карта - ;) Супер!

Хочу відповідь на питання!!!
Моя версія - дружні стосунки, взаємоповага... Цікаво взнати правильну відповідь!!! :zybu:
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: а чим керуєтесь(керувались) при плануванні наступної дит

Повідомлення мешканка » 19 січня 2011, 10:27

Shalimar написав:
мешканка написав:Як може таке бути, що секс заради задоволення-це не дозволено вірою? Де таке написано?
Саме тому, християнське подружжя, яке хоче відкласти зачаття дитини, стримується в плідні дні і дозволяє собі інтимні стосунки в неплідні.

Вот, о. Мартин зеленым по серому написал:
о.Мартин написав:Церква вчить що у статевому житті є певні моральні правила:
1. кожен статевий акт повинен довершуватися в природний спосіб для того щоб дозволити зачаття.
Статеве співжиття є завжди особовим актом, який передбачає взаємне проникнення не лише тіл, але також осіб, і тому повинен мати єднальний і дітородний характер. Якщо подружній акт звести лише до пошуку за задоволенням, тоді його зміст знецінюється



Тут якраз і йде мова про те, що статевий акт не буде гріховним тоді, коли ДОВЕРШУЄТЬСЯ В ПРИРОДНІЙ СПОСІБ (тобто, сім"євилиття чоловіка має відбутись у піхву жінки)

Звичайно, статевий акт-це не лише пошук задоволення, як я вже писала вище, це глибокий інтимний акт єднання двох в одне тіло. ( а задоволення-один із вагомих аспектів цього поєднання). Для прикладу, пошук лише задоволення - це мастурбація, це коли чоловік, ігноруючи бажання жінки, схиляє її до сексу, бо йому "хочеться", або зсушує дружину робити такі речі, які їй неприємні.... А інтимні стосунки несуть куди глибший характер: під час інтиму в найвищій мірі виявляють себе і втіліються всі ті чудові почуття, які переживає християнське подружжя (кохання, пристрасть, повага, взаємообдаровування і т.д.)

Shalimar написав:Поэтому интим в безопасные дни - это осознанная связь, которая не несёт возможности зачатия, а значит - исключительно ради удовольствия


Зовсім ні. Секс в безпечні дні-це співпраця людей з їхньою природою, із задумом Божим.Життя згідно з ППС - це дуже важкий крок для подружжя, це, свого роду жертва(адже потрібно працювати над собою, над власними стосунками, стримуватись в "небезпечні" дні...) Коли подружжя обирає ППС воно цим самим заявляє, що хоче жити згідно Божих заповідей і це дуже велика чеснота для подружжя.
Звісно, секс-це задоволення, таким створив нас Бог і заклав глибокий сенс в інтимні стосунки і дарує кожному подружжю можливість відчувати велике задоволення від поєднання в одне тіло. Ви трішки не так інтерпретуєте слова о. Мартина. Секс для християнського подружжя-це не пошук задоволення, це можливість віддати себе іншій людині, це взаємообдаровування і пошук не ВЛАСНОГО задоволення, а задоволення партнера. Для прикладу: маємо ситуацію, коли чоловік, знаючи, що його дружині необхідно більше часу, щоб одержати належне збудження, ігнорує це і думає тільки як би то себе задовільнити. В результаті дружина не одержала ніякого задоволення,а чоловік, задовольнивши свої потреби, спокійно йде спати В даному випадку секс-це пошук задоволення і буде гріховним, навіть якщо подружжя живе згідно з ППС. Чоловік ігнорує свою жінку і думає про себе, а не про неї.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтим

Повідомлення мешканка » 19 січня 2011, 10:36

Shalimar написав:а также:
о.Мартин написав:Католицька Церква висловлюється категорично проти використання вірними презервативів чи інших засобів та способів контрацепції.
Підсвідомо вживання таких засобів – це вже ознака, що подружжя боїться повністю віддаватися....

А секс в безопасные дни - это ни что другое, как способ контрацепции.

Саме слово неправильно вжите в даному контексті. Конрацепція (розшифровуючи з латині) означає "проти життя". Всі технічні методи контрацепції-спрямовані проти життя, проти плідності... Береться статевий акт і штучно усувається одну з його невід"ємних і вагомих частин: плідність.
Використання ППС (яке якраз і основується на тому, щоб вирахувати плідні і неплідні дні і, відповідно до власних бажань використовувати їх для зачаття, або для уникнення зачаття) це не "контрацепція" (проти життя) це "концепція" (з життям). Люди приймають свою плідність, поважають її, як дар і співпрацюють з нею (прикладаючи зусилля і співпрацюючи з Богом). Вони не усувають її штучно, механічно. Вони живуть згідно циклічності власної плідності, поважаючи власну природу.

Коли ми говоримо про секс для християнського подружжя-ми говоримо, перш за все, про моральність. Якщо християнське подружжя, використовуючи ППС, без вагомих причин уникає народження дітей... (бо ще не нажились для себе, бо ще не готові і т.д.) такі стосунки теж будуть гріховними.

ПС: в даному випадку слід зрозуміти, що хоч мета в контрацепція і уникнення співжиття в плідні дні-одна проте методи її досягнення дуже різні, а саме методи тут і засуджуються.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтим

Повідомлення Перлинка » 19 січня 2011, 16:32

Я вважаю,що воля Божа,щоб дітки народжувались,і чим більше тим краще,але то не має бути насильно,чи якоюсь жертвою.Секс ,звісно же для задоволення,бо говорити інакше однозначно лицемірство,впевнена на 100%,що в світі міліарди людей і нині живучих,і минулих поколінь,з яких одиниці ,кі робили це лиш з метою дітородження.
Так би мовити зайнялись сексом-зробили дитину,через 2 чи 5 років захотіли ще одну дитину,знову зайнлись сексом.Думаю,що такого не буває ,хтоб там що не говорив.Бувають сімї переважно священників,старовіри,або крайні протестанти,які народжують і не рахують всіх що Бог дає,але думаю що й сексом займаються коли їм того хочеться.А не лиш з метою зачаття нового життя.

Я знаю одну молоду сімю,яка не знає про ППС,але не користується контрацептивами,у них уже 3 діток,їм важко і морально і матеріально, старші дітки хворіють не лиш застудами ,є дещо серйозніші проблеми ,свого житла не мають.Тато відносно не погано заробляє,але буває що сидить без роботи.Вони обоє вже втомились від такого життя,визнають ,що не тягнуть,якось зізнались,що у них 1,5 року не було інтиму ,бо бояться знову зачати.
Я особисто такого не розумію,бо думаю,що Богові не потрібні такі жертви.Християнська сімя має бути гармонійною і щасливою.
Хтось має побудження ,бажання ,сили народжувати,хай народжує.А хто ні -нехай предохраняється.
Наприклад я досі хочу велику сімю,і якщо буду далі вагітніти ,то для мене не проблема,а радість.Хоч зізнаюсь що важко ,особливо носити,що втомилась,бо не встигаю прийти у форму,відчути себе гарною жінкою,таки пожити трішки для себе ,кудись піти чи поїхати без діток,чи з ними,але щоб були старшенькі,бо постійно хтось маленький ,через що важко зважитись на якусь подорож.
Але з іншого боку я не є замордованою,замученою,бо періодично користуюсь сторонньою допомогою і чоловік багато допомагає,мене не болить голова чим діток нагодувати в що одягнути,де ми будемо всі жити.Тому мені набагато легче ніж тій сімї про яку писала вище,якби я була на їх місці,то ,мабуть ,не зважилась би на таке.
Проте хотілось б зробити певну передишку,поправити здоровя,бо зараз у мене повилазила купа дрібних,не серйозних в принципі болячок,які можна підлікувати,але після вагітності.А взагалі то я нічого на перед не планую і не загадую,як буде так буде.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтим

Повідомлення Nymydora » 19 січня 2011, 16:39

я, напевно, не дуже добра християнка, але мені здається, що більший гріх понароджувати дітей і не мати можливості їх нормально доглянути (я не говорю про розкоші, але хоча би достатньо уваги, нормальні умови, добре харчування, спокійні, не стресовані і не загнані батьки, нормальна атмосфера в сім'ї), ніж скористатися презервативом. Я теж проти таблеток, спіралей і інших абортивних контрацептивів. А от презерватив, як на мене, - це компромісний варіант. По-перше, це механічний бар'єр, а по-друге - завжди є можливість на втручання Долі - 100% гарантії ґумка не дає ;-)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Інтим

Повідомлення гра з вогнем » 19 січня 2011, 17:38

метод визначення плідності, як "концепція", як "за життя", враховуючи вище сказане, можна вважати таким лише у випадку, якщо він використовується, щоб дати життя, щоб знайти найкращий день для зачаття дитинки. а не для того, щоб цього зачаття уникнути.

уникаючи зачаття у певні дні, ви тим самим забираєте шанс "дати життя", тому це така сама контрацепція, як і та, що названа технічною.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron