Глобальні оголошення!



Хочу виговоритися....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Перлинка » 24 грудня 2010, 12:54

І саме глане що йому ніц нового не треба, все в нього є, все йому підходить :x вмовити на нову покупку - то жах якийсь.

Я колись також купувала сама,домовлялась з продавцями що принесу як не підійде,часто доводилось повертати,бо не те що не подобалось йому,а просто вважав що то зайве,шкодував собі.Але до хорошого швидко звикаєш і останнім часом він сильно не впирається і по магзинам може пройтись і сам сказати,що мені вже треба сорочок чи сведрів чи трусів чи нові окуляри чи годинник.Ну мене це тішить,бо хоч якийсь смак до життя прокидається.
Мій чоловік плямить кожну футболку за перші 2-3 рази вдягання

Це я така ,мені так соромно,я правда знаючи що поплямлюсь не сідаю вдома в нормальних речах за стіл,відразу перевдягаюсь,але домашні футболки плямлю на раз ,аж сама на себе злюсь,що як свинтус.
Памятаю в нас була сусідка,то моя мама називала її затерта,а мене можна б було називати захляпана :zybu:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Melisa » 27 грудня 2010, 18:57

Ой, дівки! То завал якийсь. Блін, зла і ридаю. Вобшем, на мене чоловік так не кричить, як рідний тато. :evil:
Короче, на протязі дня посуду не мию, чекаю на гарячу воду, яка появляється близько сьомої (поки з всіх поверхів стече...). І тут навалилась в мене гора посуду. Сиджу, чекаю, з малою граюсь і тєлік дивлюсь. Приходить тато з роботи і починає:
"Шоб я більше такого не бачив! Їсти нема в чому загріти! ТО не можна було загріти воду і помити посуду?!.." :extesi: :gore:
Дівчата, я почуваю себе 10-річною дівчинкою, яка не має шо сказати, бо змалечку привчена мовчати, коли на тебе кричать. Вобшем я змовчала, вроді повз вуха пропустила, а самій так тошно і боляче на душі, шо вовком вити хочеться. Ну чого воно так? Я ж не живу на їх з мамою зарплату, так само даємо гроші, так само готуєм їсти,і так само прибираєм. Вобшем права рівні, але чого, як тільки ти сидиш дома, то зразу маєш "фігньою страдати", ніби я не маю права розслабитись... Достало до ручки, чесслово. Хочу на свою хату! Не витримую вже!
Чоловік прийшов, пожалілась. Казав, шо ше раз таке буде - буде сам з ним говорити (а я знаю, чим це все закінчиться :x :evil: :scare: ).
Короче, мамусі, так фігово від того безвихідного положення!.. :gore: :gore: :gore:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення мешканка » 27 грудня 2010, 19:05

Нелічка, сонечко...Як я тебе розумію..сама не витримувала того співжиття. Кріпись, якось воно буде. Можливо, тобі варто всерйоз на такі речі реагувати, бо скільки ж можна отаке терпіти, тим більше, що ти ні на чиєму утриманні. Або, демонстративно, купіть собі набір посуду суто для вас і мий його, коли тобі заманеться... Хоча, спочатку може варто поговорити з батьком, щоб він "правильно" зрозумів твій вчинок.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Жаліємось :(

Повідомлення happymami » 27 грудня 2010, 19:07

Ооо. Нелю. Як я тебе розумію. Чомусь в більшості чоловіки (тати) думають, шо якшо сидиш вдома з дитиною, то значить нічого не робиш. Або шо мене ше достає, то коли треба якогось майстра замовити, чи купити будматеріали, тощо, то тато любить закидати мені, що я ж маю інтернет і мені то один раз нажати, шоб ціни взнати. А йому тре бігати півміста. Не розуміють вони нас. Але коли мій шось возмущається за гріння води, то мені теж обідно робиться. Вроді і не діти, але вони до нас ще як до дівчаток ставляться. шо зробиш :emphaty:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Melisa » 27 грудня 2010, 19:08

Простіше мабуть дочекатись своєї хати. Бо розкривати оті псевдотаємниці... Чи то вже йти на квартиру? :ugeek:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення мешканка » 27 грудня 2010, 19:10

Nelya написав:Простіше мабуть дочекатись своєї хати. Бо розкривати оті псевдотаємниці... Чи то вже йти на квартиру? :ugeek:

я свого часу теж так думала...але не витримала бо мої нерви вартісніші і тримати все в собі, зазвичай, вилазить боком і скроплюється не на безпосередніх винуватців.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Melisa » 27 грудня 2010, 19:11

Ото ж бо й воно, що вроді стрималась,змовчала, а на доню вже гарчу, непонятно чого. :stupid:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Жаліємось :(

Повідомлення TanenRom » 27 грудня 2010, 19:32

дівчата, це напевне у всіх така ситуація, і найкраще:
1. або роз"їхатись
2. або спокійно про усе поговорити

я ось недавно також не витримала поговорила і з татом своїм, і з свекрухою (бо також наїжала на мене) почула від неї, що вона від мене не сподівалась, але певно через ніч все обдумала.і на наступний день подзвонила і говорила, як в нічому не бувало, зате наїздів з її сторони більше немає, надіюсь і не буде.
шкода, що інколи не розуміють нас, найрідніші люди :gore:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Жаліємось :(

Повідомлення lore1ei » 27 грудня 2010, 19:44

ми рішили розїхатись. і ні на секунду про це не пожаліли!
Нелічка, тримайся, розумію тебе, бо сама була в такій ситуації!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Жаліємось :(

Повідомлення mala-karta » 27 грудня 2010, 20:10

розумію тебе, Неля!

я часто гарчу у відповідь, дома тоді :scare:

зато потім легше. Ну але я така нєрвна від природи.

Теж хочу своєї квартири...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість