Глобальні оголошення!



Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення гра з вогнем » 21 лютого 2011, 17:22

говорили про Європу та й згадали Японію :hhh:

Я не говорила про відчуття неповноцінності, я навпаки говорила про те, що жінки розумно користуються косметикою. для кожного ця межа своя, але судячи по собі і своїх запитах, я бачу, більшість жінок навколо мене добряче наштукатурені. саме наштукатурені, адже це теж макіяж? можливо тіні, помада, румяна досить стримані, тому це не кидається у вічі, але штукатурки :scare: у більшості жінок в штатах. я б і далі цього не помічала, якби багато хто з мого оточення не говорив про те, що у штатах не фарбуються. тоді я почала приглядатися і зрозуміла - фарбуються! тільки для дня не так яскраво.
а вечером вистачає всього і макіяжу, і блискіток.
в продуктових не рідкість зустріти дамочку на шпильках або дівчину у шляпці з сіточкою і пір'ячком зозаду (шляпки). жінки люблять виділятися ;-)

а тема називається "Чому у нас в Україні стільки гламуру", тому я писала порівнюючи українських жінок з американками.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Галина » 21 лютого 2011, 17:47

krapk@ написав:Та і погодься часто якщо ти в простому одязі зайдеш в дорогий магазин, продавці в твою сторону не глянуть.
Була я років 2 тому на ринку, купувала дубльонку, не не супер пупер дорогу, але шкіряну і з овчинокю натрульною. Приїхали ми в чернівці машиною в 6 рінку ясно що вигляд хотів бажати кращого. Але ходжу я собі і питаю тьоток по чому та і та, конктені які хочу то одна мені каже та то дорога, в нас тут і отакі є-показує за гривні 400. Щось я була тоді не в гуморі то я їй не дуже чемно відповіла. А потім прямо біля неї купила дорогу якісну таку як я хотіла дубльонку. Довго певно вона ще чесалася.

В мене була схожа історія, мого двоюрідного брата дружина поїхала з ним в Італію на заробітки. Там вона могла зайти в дорогий парфумерний магазин просто з роботи в спортивному костюмі і до неї віталися, посміхалися і все що хотіла показували. А коли приїхала сюди хотіла дочці на перше причастя купити золотий ланцюжок і хрестик, то на неї в магазині подивилися і сухо так сказали тут для вас задорого йдіть десь в інший магазин (а вона приїхала з села в джинсах і футболці).
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 17:50

krapk@ написав:А чоловік якщо розумний він в свої 35 жениться не на підлітку, в якої вітер в голові - використає та й викине старичка.

Я розумію,що треба себе чимось втішати,але на жаль таки женяться більше на молодих,якщо їх ті молоді хтять.І мова не обовязково йде про малолєток(як я розумію до 20-ти),бо після 21 ,22 років багато дівчат вже досить зрілі і готові до сімейного життя.А що тепер як молода,то обовязково непорядна,чи дурна,чи не може бути вірною дружиною,хорошою мамою та господинею?Різні жінки є в різному віці.
Востаннє редагувалось Перлинка в 21 лютого 2011, 18:48, всього редагувалось 2 разів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення taranjka » 21 лютого 2011, 17:51

а як на мене, то справа в вихованні. хтось вище писав, що раніше не було вибору - все сіре і стандартне. а тут бах - і базари наповнилися всякою всячиною (китай спешл фо юкрайна). от люди і накинулися (тут в мене асоціяція з дикими племенами до яких добралися европейці з своєю "цивілізацією"). вибір зявився - а часу на формування смаків не було - от і кидаються на все що блищить. та й хто їх сьогодні формує - попсові співачки і заїжджені серяли?
а зто сказав шо европейські жінки не доглянуті? те шо в них не метрові нігті, не щоденне налаковане волося і бойова "розкраска" не означає, що вони не доглядають за собою. нігті акуратні, жінка вмита, від неї не смердить - шо ше треба? це наші можуть не вмиватись ен-днів, зато при параді, а запах як за середньовіччя вбивають парфумом :mrgreen:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 18:29

taranjka написав:а як на мене, то справа в вихованні. хтось вище писав, що раніше не було вибору - все сіре і стандартне. а тут бах - і базари наповнилися всякою всячиною (китай спешл фо юкрайна). от люди і накинулися (тут в мене асоціяція з дикими племенами до яких добралися европейці з своєю "цивілізацією"). вибір зявився - а часу на формування смаків не було - от і кидаються на все що блищить. та й хто їх сьогодні формує - попсові співачки і заїжджені серяли?

Базари вже є з 20 років,відколи поляки почали до нас возити,і вже виросло покоління,яке совдепівської сірості не бачило.Я вважаю швидше що це менталітет,формований віками і сірість у нас віками і у всьому,раніше була совдепівська а тепер не знаю яка.А про те що це через межу між Європою та Азією я також колись писала.Ну наприкдад ті ж індуси чи турки також люблять і блискітки і парчу і яскраві тканини,і чим далі видно -тим їм здається ,що багатше і красивіше.Хоч у них ті товари завжди були у продажу(тобто не було ніколи дефіциту як у нас при СРСР).І не завжди скажеш що те все огидне чи потворне,чи суцільний несмак,які наприклад лиш індійські костюми бувають красиві.


До речі ,думаю, не варто плутати поняття гламур із несмаком.
Тому по великому рахунку в Україні мало гламуру :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення krapk@ » 21 лютого 2011, 19:53

Перлинка написав:
krapk@ написав:А чоловік якщо розумний він в свої 35 жениться не на підлітку, в якої вітер в голові - використає та й викине старичка.

Я розумію,що треба себе чимось втішати,але на жаль таки женяться більше на молодих,якщо їх ті молоді хтять.І мова не обовязково йде про малолєток(як я розумію до 20-ти),бо після 21 ,22 років багато дівчат вже досить зрілі і готові до сімейного життя.А що тепер як молода,то обовязково непорядна,чи дурна,чи не може бути вірною дружиною,хорошою мамою та господинею?Різні жінки є в різному віці.


чого ти вирішила що я себе чимось тішу. Я зараз взагалі думаю, що не створена для шлюбу, якщо ти до мене особисто говориш. Але повір багато 35 річних такого фору дадуть тим 20річнним. І щодо досвіду життєвого і щодо зовнішності і доглянутості. Згадую себе в 20 років-і дивуюся як таку безцеремонно-бєшену дівчину хотіло на собі женити троє. Але це вже інша тема, не офтопимо!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 20:37

krapk@ написав:Але повір багато 35 річних такого фору дадуть тим 20річнним. І щодо досвіду життєвого і щодо зовнішності і доглянутості.

Згідна,тому я і писала
Різні жінки є в різному віці.
.
Тільки лиш життєвий досвід у жінці потрібен навпаки або молодим або невпевненим в собі чоловікам,не таким про яких я писала вище.
Я зараз взагалі думаю, що не створена для шлюбу

А для чого,якщо не секрет?

Якщо не по темі-то відділи будь ласка.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення taranjka » 21 лютого 2011, 21:08

Перлинка написав:Базари вже є з 20 років,відколи поляки почали до нас возити,і вже виросло покоління,яке совдепівської сірості не бачило.Я вважаю швидше що це менталітет,формований віками і сірість у нас віками і у всьому,раніше була совдепівська а тепер не знаю яка.А про те що це через межу між Європою та Азією я також колись писала.Ну наприкдад ті ж індуси чи турки також люблять і блискітки і парчу і яскраві тканини,і чим далі видно -тим їм здається ,що багатше і красивіше.Хоч у них ті товари завжди були у продажу(тобто не було ніколи дефіциту як у нас при СРСР).І не завжди скажеш що те все огидне чи потворне,чи суцільний несмак,які наприклад лиш індійські костюми бувають красиві.

так отож що 20 років, і не пропадають, бо ж популярні, бо звикли там скуплятися. думаю й там можна шось ибрати, але як ти сказала то напевне менталітет такий)) я не маю нічого проти яскравого одягу, та й гламуру загалом, але ж у всьому має бути міра і потрібно знати що куди вдягати)))
в мене колись була дірехторка, так вона любила зранку приїжджати в мініплатті аля з "щойно з лєопарда", на виииисоченних шпильках (куплене не на базарі і мо нать не в нас) - і це для того шоб відкрити двері офісу і відвезти дитя у садок :extesi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення mari » 21 лютого 2011, 21:10

Перлинка написав:До речі ,думаю, не варто плутати поняття гламур із несмаком.
Тому по великому рахунку в Україні мало гламуру :lol:



Гламур мався на увазі із сарказмом
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 22 лютого 2011, 04:10

Перлинка написав:Так статистика ж :hz: ,скільки самотніх жінок там влаштували свою долю,а скільки навіть сімей розпалось ,бо лишила тут чоловіка пияка чи невдаху,а там як на світ народилась,стала сеньйорою.

Уже не первый раз встречаю в Твоих сообщениях "статистику".
Есть брехня, есть большая брехня, а есть статистика. )) Слыхала?
А про горький опыт Наших сеньор читала??
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Світ жінок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron