Глобальні оголошення!



Дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа)

Модератори: Natalinda, ksana

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 15:01

Оксана, мені знайома розповідала. Вони минулого року ходлили. Дівчинці було більше 2. Вона така дуже мамина, то спочатку маму нікди не відпускала. Потім вже мама була не на самому занятті, а в коридорі чекала. А потім вже і в магазин ходила, поки заняття.
Думаю, з того часу нічого сильно не змінилося і якщо твої малі тебе відпустять - то ніхто не буде проти.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення Nymydora » 01 лютого 2011, 15:02

Оксана, ніхто батьків не змушує сидіти. Політика така: чим старші дітки, тим бажаніша відсутність батьків на занятті. Часто з батьками дітки соромляться, відчувають себе під контролем, не можуть розслабитися. А бувають і такі батьки, які дихнути не дають дитині: ну ти ж знаєш, ну скажи, слухай вчительку, зараз підем додому і т.д.
З маленькими зазвичай батьки залишаються на заняттях, але тільки через те, що дітки не завжди відпускають. Та і батьки самі бояться відпустити чадо. Якщо твої радості спокійно будуть гратися без тебе і не будуть хапатися за спідницю, ти можеш їх залишити і чекати за дверима, де прекрасно все чути. Вчителька припильнує, підкаже, поможе. Правда, я не гарантую, що інші батьки теж будуть такі свідомі ;-) І може виникнути ситуація (були випадки), коли одна мама лишалася, і тоді інші мусили залишатися (а чого це Каті мама є, а я маю вийти. Або навпаки: мамаааа, он катіна мама сидить і ти сиди, я сама не хоооочу... ітп). Думаю, по ситуації можна буде зорієнтуватися.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення Oksana » 01 лютого 2011, 15:11

Хе, так я якраз не з тої точки зору, що насильно мене там тримати :zybu: Я якраз з тої точки, що дітки з мамою і дітки без, то є різні речі. І якщо виходити, то всім, свідомо. Бо таки як хтось категорично проти виходити, то тоді всі дітки будуть плакати за мамами. А я якраз хотіла би заодно помаленько подивитись наскільки ми готові до садочку. Зрозуміло, що якщо чиясь дитинка плаче, то мама не буде стояти за дверима, най ридає, і звикає. Я ж не про це. Тут якраз все залеждить від політики самої школи і виховательки. Чи вони настроєні з батьками чи без. Бо як так-сяк, то так і буде, хтось виходить, а хтось нє, навіть як спокійне дитя, бо самій цікаво... З мамою і дітками ми весь час граємось, мене от цікавить з дітками, тьотею і без мам (за умов, що діти спокіно відпускають!!!)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення Nymydora » 01 лютого 2011, 15:29

Власне, у дітях всі справа. Школа тут не може бути категоричною, принаймні з такими малими дітьми. ОДна справа 4-6 років. Тут батькам настійливо рекомендується виходити (за винятком першого уроку, коли мама хоче подивитися, як дитина поводить себе в колективі, особливо, якщо дитя несадочкове. Або, якщо дитина особлива, у тому сенсі, що є дітки, які просто без мами не можуть і не хочуть. Але, як показує практика, - то все справа часу). ПОгодьтеся, що не можна насильно повиганяти батьків з класу, хоча би тому, що мама може сказати: я плачу гроші, я маю право. Але, ще раз наголошую, ми завжди пояснюємо і просимо батьків виходити з класу під час заняття. Хоча би тому, що вони займають місце, потрібне для ігор.
Думаю, Оксанко, що якщо дітки будуть не проти, батьки між собою узгодять ці питання.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення Oksana » 01 лютого 2011, 15:35

Нє, ну я і сама незнаю поки чи мої б залишились, але просто хочу однодумців мам, які б також розуміли, що якщо дітки спокійні і спокійно залишаються без них, то мамам там не місце, або чіткої вимоги школи, щодо недоцільності присутності мами на занятті, без потреби :zybu: Бо як будуть казати мами, я плачу і мені по фіг, що моя дитина не плаче, і спокійно залишається без мене, я хочу юуди присутня, то хочу щоб тут була умова школи, мами не залишаються :zybu: Я тіпа забагато хочу, да? :zybu: Та то я так собі мислі вслух ;-)
Наталю, ти за ціни для двох не питала? :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 15:40

Оксана, я теж так хочу - ну щоб малий пробував сам з дітками і без мами.
Думаю, тут, всі так хочуть.

Ну але якщо буде ридати - то таки буду сидіти коло нього.
А перший раз, то певно, точно буду сидіти - буду боятись, щоб не налякався. Ну, але якщо він мені на першому ж уроці скаже "мама! йди!" (а він таке може :lol: ) - то вийду.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення Oksana » 01 лютого 2011, 15:45

Нє, ну я плачущих тоже не лишу, я ж кажу, БЕЗ ПОТРЕБИ ;-)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 16:08

я думаю, що на перший раз може й не лишаться-бо люди чужі, обстановка і т.д....але на наступні рази буде вже легше. Треба тільки спробувати. Або на початку заняття посидіти, а коли дитина зацікавиться-спробувати непомітно вийти в коридор.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 16:18

а я не люблю такого - щоб непомітно вийти.
Ну, якось мені здається, що то не правильно.
Краще вже 3 рази сидіти і чекати, поки малий погодиться гратися без мами.

Ну, то таке.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: дитяча група від 2 років (на тій же базі, що і плейгрупа

Повідомлення Oksana » 01 лютого 2011, 17:16

та я думаю, що якби зібрались ми всі з форуму, то проблем би таких не виникло, то я образно кажу, бо ж різні люди бувають :) Мені зараз загалом все в ціну впирається, бо чесно кажучи не впевнена що потягну...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча територія



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість