Глобальні оголошення!



Плейгрупа - зустрічі мам і діток в Тернополі

Модератори: Natalinda, ksana

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення lore1ei » 31 грудня 2010, 01:19

Дякуєм за компанію, ми гарно нині набавились)
Кава була смачнюча!І тригрін теж)

Декілька фоток. | +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення eney » 19 січня 2011, 10:58

Привіт, а чим ви займаєтесь на таких зустрічах? в мене Алешка рік і місяць, хотілося б, щоб міг поспілкуватись з дітками :)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення happymami » 19 січня 2011, 11:02

eney написав:Привіт, а чим ви займаєтесь на таких зустрічах? в мене Алешка рік і місяць, хотілося б, щоб міг поспілкуватись з дітками :)

ми чаюємо, балакаємо, мовчимо, дрімаємо, повзаємо, бігаємо, пісяємо, сидимо, б*ємося, миримося, общім хто шо :lol: . Залежно від характеру та настрою дитини. Подивіться цю тему, десь тут є і фото, шо ми і як робимо ;-) . А ще є тема "Відгуки про зустрічі та фотографії", котра стосується слінгоклубу. Але слінгоклуб, то фактично плей-група. тільки там ми ще слінгами мотаємося. А на плейгрупі інколи без слінгів ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення denamama » 20 січня 2011, 10:33

Доброго дня! Чи можна до вас приеднатись? "Карусель" знаходиться в примыщеннi клубу "Берегиня"?
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення Nymydora » 20 січня 2011, 11:12

так. так. так. На СТуса, 10 :)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення happymami » 22 січня 2011, 00:58

То такий прикол з нинішньою зустріччю. Йду така я з роботи, нікого не чіпаю. Дзвонить муж, каже, що гуляє з малими, вийдуть вони по мене. Кажу добре, але я ще в банк забіжу і на плейгрупу. Прихожу на Стуса, а там стоїть НАШ візочок :scare: . Така за 2 секунди передумала зразу купа думок від "А як то муж скорше за мене сюди дійшов" до "Блін, це ж зараз двох дітей одягати треба буде, шоб йти вже додому"... Підхожу ближче, а то не наш візок :lol: . Просто ідентичний. Але в нього і в кошику целофан як у нас лежав, і столик внизу був... Всьо точно як в мене))) Фуууф. Спокійніше пішла роззуватися. Роззулася. Вхожу. А таааам :extesi: :extesi: :extesi: нема куди зайти, стільки народу. за всьо моє життя я ще такого масового зібрання мам з дітками не бачила :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: . Красотаааа. Куда оком не кинь, всюда стрижені голівоньки русявенькі :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: .Такі чудечка маленькі. Всі такі серйозні і зайняті своїми справами. Я аж шкодувала, шо моїх малих там не було. Але може й добре, бо місця би вже бракувало :zybu: . Ну общім, дорогою додому нас ше Лєрумпочка стріла і Наталінда... Короче, наші всюда, по всьому місту :lol: :lol: :lol: , ховайся хто може :tipok: . Не знаю звідки Нимидорка брала нині сили, але ти, Наталю, молодчина :thumbsup: :beer:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення Руженка » 22 січня 2011, 17:28

Ми теж були))))))))))))) Прикольно, що нам вийшло прийти!! Дякую Немидорі за запрошення!!!))))) Діток справді було багато, а саме цікаве, що всі майже одного віку!!!))) :aaaaa:

Маргосіна спочатку правда трималась за мою ногу)))))) :zybu: :zybu: :zybu: і дивилась, щоб я нікуди не пропала))))))))

Мала діток любить, і любить з ними гратись, але вчора в неї був "аншлаг" від стількох дітей))))) Трохи розгубилась спочатку і тому трималась біля мами, але потім, нормально, "розмерзлась")))))))Правда не на 100%, але....)))))

Особисто, мені сподобалось тим, що це дуже прикольна штука для розвитку спілкування з іншими дітками, вмінням ділитись іграшками, гратись!!!! І дуже непогана підготовка дитини до садочка.

Дякую Олені за показ намотки слінга)))))(Хочу ще))))!!!

Камісії і Юлії за допомогу в нарізанні рулетика)))))))

Було приємно познайомитись! :roses: :roses: :roses: :thumbsup:
Руженка Офлайн


 

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення eney » 23 січня 2011, 00:11

також хочу подякувати, нам сподобалось)
слінги -клас, думаю на другу малечу-ніякого кенгуру, тільки слінг) і теж дякую за уроки по їх замотуваню :)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення Nymydora » 25 січня 2011, 23:35

Хіхі, річ в тім, що наразі плейгрупа займаєтсья безвозмездно то есть даром :lol:
Так що, Руженка, нема чого перейматися. Рада, що сподобалося.

Тепер такий сітюейшн:
Каруселька переїжджає. Ще точно невідомо, куди, але це буде Бам. Плейгрупа буде діяти, єдине що це, мабуть, тепер буде за символічну плату.
І ще, на правах реклами ;-) Збираю групу для занять, вік - наш середній форумський - 1.6-2 рочки. 2 рази на тиждень, 240 грн. Хто хоче, пишіть в приват. Я свого Дениска планую записати. Поки Каруселька на новому місці освоїться, є час подумати.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: плейгрупа - реально

Повідомлення happymami » 10 лютого 2011, 20:08

Liza написав:ми маємо намір прийти нарешті, до того ж маємо дещо забрати і дещо віддати. карочє, є цілком практичні наміри, окрім як для душі (що основне).

ооо. Чекаємо Лізуня. і Святику. Дууже чекаємо :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча територія



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість