Глобальні оголошення!



Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення мешканка » 17 вересня 2010, 09:13

гра з вогнем написав:
пруфлінк можна не з католицького сайту? і не з католицьких досліджень.
бажано незалежне дослідження з дотриманням всіх умов доказової медицини.



вікпедія, читайте тут: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0% ... 0%B8%D1%8F
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення гра з вогнем » 17 вересня 2010, 14:45

опа, вікіпедію найшли (я просила не католицьке дослідження) а 16 днів найти не можете :D
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0% ... 0%BE%D0%B4

а ви по німецьки шпрехаєте на рівні?

дотриматися всіх правил у вашому ппс і дотриматися правил вживання ок - дві різні різниці.

окрім того мене не приваблює щоранку лежати з термометром у дупі і колупатися у піхві.
вас приваблює, чудово. :crazy:

про стабільні цикли йтиме мова, давайте не видавати бажане за дійсне. не у всіх є профільна освіта, щоб тлумачити показники, які відрізняються і прийняти правильне рішення

а також давайте без маніпуляцій, ппс дар, все інше звільнення від зобов'язань і аборт.
вже начиталася історій про прєлєсті вашого ппс, вже не одна сім'я зруйнована і не одна живе з почуттям провини.
скидається, що це комусь вигідно. напевно тій організації, яка пропагує.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення мешканка » 18 вересня 2010, 18:49

гра з вогнем написав:опа, вікіпедію найшли (я просила не католицьке дослідження) а 16 днів найти не можете :D
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0% ... 0%BE%D0%B4

а ви по німецьки шпрехаєте на рівні?

дотриматися всіх правил у вашому ппс і дотриматися правил вживання ок - дві різні різниці.

окрім того мене не приваблює щоранку лежати з термометром у дупі і колупатися у піхві.
вас приваблює, чудово. :crazy:

про стабільні цикли йтиме мова, давайте не видавати бажане за дійсне. не у всіх є профільна освіта, щоб тлумачити показники, які відрізняються і прийняти правильне рішення

а також давайте без маніпуляцій, ппс дар, все інше звільнення від зобов'язань і аборт.
вже начиталася історій про прєлєсті вашого ппс, вже не одна сім'я зруйнована і не одна живе з почуттям провини.
скидається, що це комусь вигідно. напевно тій організації, яка пропагує.



1. Якщо Вікпедія не підходить, може ось тут сподобається більше: http://www.infomedical.ru/fpl/index-perl.php
2.Щодо 16 днів-то тут явний перебір. Про це можна прочитати в медичній літературі.
3. Ви ж самі кажете, що "Вас не приваблює" ті всі спостереження і т.д. Тобто самі ж підтверджуєте, сказане мною раніше, що все залежить від самодисципліни і власних переконань кожного. В мене немає профільної освіти, але , за бажанням, розібралась і нічого складного в цьому точно не має.
4. Ще раз наголошую, що стабільність циклів тут не береться до уваги, вивчається кожен цикл самостійно. Звісно ж, не буду заперечувати, що стабільність полегшує використання методу і вивчення власного тіла.
5. Більше схиляюсь до думки, що сім"ї розпадаються не через ППС, а через власну незрілість, як таку. Коли людина обирає для себе Природні Методи Планування Сім"ї-то вона приймає життя, допускає думку, що зачаття може статись в любий момент (як і з штучною контрацепцією, але у випадку штучної контрацепції-людина не допускає цієї думки, хоча, вірогідність зачаття у деяких штучних методах-значно вища) Щодо жити "із провиною"...цікаво, як легко можна перекласти провинну не на власну особу, а на "неправдивість" методу. А скільки вагітностей трапляються із використанням презервативу, спіралі, діафрагми і т.д... щож.. єдиний метод контрацепції, який дає найбільшу певність - стерилізація... інші мають похибку, це треба добре розуміти.
Між іншим, я тут говорю про Симпто-термальний метод, як про найбільш безпечний і вірогідний з усіх. Якщо людина розуміє "Перерваний статевий акт",під назвою "ППС" або "Метод календарика", або ще щось...то показники "Безпечності" тут будуть далеко не однаковими. Тому, слід відрізняти "праведне" від "грішного". І ще існує такий термін, як "похибка користування". Коли толком не вивчаються всі правила і не дотримуються їх, а так: " А може пронесе...". То вже біда не методу...а "безпечності".
6. Маніпуляцій тут ніяких немає. Якщо ви проти-ваша власна справа і ваша власна совість. На даному форумі підримується позиція Греко-Католицької Церкви і її ж вчення видається за основу. Якщо для вас це тільки "організація" - то нічого я вам довести не зможу.
7. Біда в тім, що про ППС мало хто чув і мало хто знає...біда в тім, що жінки є "ходячими аборторіями" без розуміння того, що вони роблять. І, якщо вже говорити про вигоду-поцікавтесь, які шалені гроші збираються на контрацепції і подумайте, чому ж саме штучну контрацепцію так сильно пропагують... невже вони піклуються про ваше самопочуття, про вас, як про жінку, про ваше щасливе материнство....?я думаю, що п"ючи отруту навряд чи можна осягнути "щастя".
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення гра з вогнем » 18 вересня 2010, 19:47

1. це всьо кльово. але я прошу пруфлінк.
я теж можу написати громадну статтю, не підписатися, поставити циферку 0.3 і продати її якомусь порталу про здоров'я, запхати в кишеню 10 доларів і ходити приспівувати.

моє запитання не про ресурс, де фігурує ця циферка (я вам не один такий знайду. доречі, у першому вашому лінку на вікі, якщо перейти за пруфлінком пише зовсім не 0,3), а про ресурс з якого можна оцінити звідки ця циферка взялася. щоб можна було побачити, хто проводив дослідження, як, які методи для оцінки даних використовувалися, тощо
сподіваюся ви розумієте, що мається на увазі.

2. а я відки знаю, що перебір. я не медик, ви не медик.
а медична література, зокрема вооз каже, що симтотермальний метод не може використовуватися для якісного запобігання вагітності.

3. самодисципліна-самодисципліні різниця. різні люди, різні темпераменти, характери, оточення, події, ритм життя, стан здоров'я.
чи працюватиме ваш метод, якщо вчора жінка була на вечірці і вживала алкоголь?
чи працюватиме ваш метод, якщо жінка приймає ліки?
чи працюватиме метод, якщо молочниця?
чи працюватиме метод і як, якщо жінка їде з Тернополя до Києва?
чи працюватиме метод, якщо...
надто багато якщо і очевидних відповідей.

4. кожен цикл індивідуально вивчити може лише людина з профільною освітою. все інше за вимогами вашого ж методу "якщо ви не впевнені в інтерпретації результатів, утримайтеся від любощів або скористайтеся іншим методом для запобігання вагітності"
достатньо зайти на овуляшки якісь і подивитися як вміло жінки інтерпретують свої графіки і як часто "ой. а що це. поможіть?"
інша справа, що ті жінки користуються методом для розпізнання плідності і бажають дитину, а не для запобігання.

5. давайте відверто говорити, переважно людина не приймає ППС свідомо. у більшості випадків ППС нав'язує церква.
тому зрілість. не зрілість, питання другорядне.
головна проблема, що вибір, у більшості випадків, робить людина не сама, не самостійно, про яку зрілість взагалі може бути мова?
Коли людина обирає для себе Природні Методи Планування Сім"ї-то вона приймає життя, допускає думку, що зачаття може статись в любий момент

якщо питання так ставиться, то які 0,3? в любий момент ж :) для чого тоді взагалі запобігати?

звідки ви знаєте, з якими думками жувуть люди, які використовують інші методи контрацепції? для чого ви говорите за когось :)

окрім того, ви не допускаєте, що є люди, яким не можна вагітніти за станом здоров'я, люди, які планують своє життя і планують народження дітей (їм не підходить любий момент)

про провину. а я десь писала, що перекладають провину на метод? люди живуть з почуттям провини, руйнуються сім'ї не тому, що щось перекладане на метод. а тому, що люди звинувачують себе у власній недосконалості та неспроможності.
вагітності то трапляються, але сексуальних проблем та проблем у взаєминих через викорастання інших методів контрацепції у людей явно меньше.
я щось не спостерігала плачів і сліз від того, що чоловік пішов з сім'ї, бо жінка наполягала на презервативах чи ок. не зустрічала й дописів, що сім'я розпадається і має проблеми в стосунках через використання спіралі, а про ППС чомусь надто багато таких історій. Навіть враховуючи, що не кожен зважиться розказати.
Про стерелізацію ще зустрічала аналогічні історії...
Висновок напрошується сам.

Між іншим я теж про симпто0термальний метод, ви не помітили?

6.
На даному форумі підримується позиція Греко-Католицької Церкви і її ж вчення видається за основу

внесіть у правилах і видільть жирним. а то поки що це тільки ваші слова.
якщо я зараз знаходжуся на форумі-філії УГКЦ, то десь треба про це зазначати.
Але якщо у вас вичерпалися аргументи і ви не можете пояснити, чому саме така позиція, не можете довести її інакше крім фрази "її вчення кладеться у основу" що ж. значить знову нема свідомого вибору.
про яку свідомість взагалі може йти мова :)
маніпуляціями сповнений кожне речення зі словами дар, шанують життя і т.д. :)

7. ось наприклад :)
біда в тім, що жінки є "ходячими аборторіями" без розуміння того, що вони роблять

щойно ви всіх (!) жінок назвали ходячими абортаріями, себе у тому числі :)
у нас на малечі є одна красуня. їй всі (!) жінки від 30 років вбачаються як жінки з привидами убитої дитини за спиною. вона їде в маршрутці і бачить тільки мертву дитину за кожною жінкою.
чота мені кажеться це вже відхилення яке, чи шо :crazy:

а кільо коштує година консультанта з ППС, дозвольте поцікавитися?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення мешканка » 19 вересня 2010, 09:50

Гаразд, не хочу, щоб це вже переростало у якогось роду "звинувачення" і т.д. Ця гілка форуму несе інформативний характер, для того я тут і є.
Є різні люди і з цим я з вами абсолютно погоджуюсь. Все сказане мною раніше веде до одного висновку: "Якщо людина хоче освоїти ППС-вона їх освоїть. Часом, з допомогою, а часом і без." Головне бажання і переконання, якщо їх немає-то нема про що говорити.
Звісно, можна надавати цілу гору "випадків" і т.д., але це не носитиме інформативного характеру, адже і з одного боку, і з другого є ціла гора різних "казусів", "зловживань" і т.д.
Церква не "нав"язує", в жодному випадку!!! Церква дає альтернативу, про яку, нажаль, багато хто не знає і, як завжди і у всьому, залишає вільний вибір за людиною. Коли я даю уроки з ППС, то в жодному разі не кажу, що "ВЧУ даного методу", завжли кажу, що "інформую, а якщо ви зацікавитесь-тоді самостійно, або за допомогою консультантів вивчайте...!" І думаю, що така позиція -правильна.
Та й річ тут не у "вченні церкви", річ більше у "духовності людини"...Все залежить від того, наскільки глибоко людина вірить і наскільки сильно переконана у правильності Божого Закону. Для когось-презерватив-важкий гріх, з якого потрібно сповідатись, а для когось аборт-не є аж таким гріхом, мовляв, " в мене не було вибору..."
Тому є пари, які вислуховують мою лекцію, як "прогноз погоди" і зовсім тим не переймаються, а є й такі, які справді зацікавлюються і раді тому, що мають альтернативу. Основне, що я доношу до людей, це, якщо вживається штучна контрацепція-людина чинить важкий гріх і не допускається до Тайни Св. Причастя без попередньої Тайни Сповіді. Про це можете запитати о. Мартина. А ви кажете, що немає вибору...Вибір є, але й наслідки - теж.
Перепрошую, я не всіх жінок назвала "ходячими аборторіями", тільки тих, які вживають абортивну контрацепцію. Це ж зрозуміло, нащо перекручувати мої слова. І так воно і є, хай там комусь подобається, а комусь і ні. В нас є тема "Штучна контрацепція", там можна про це все прочитати.

Щодо "вартості консультацій" - є безкоштовні консультації онлайн, бо в Тернополі, на жаль, відкритих консультантів -немає. (Хоча, якщо хтось зацікавиться, можна звернутись до Mari, Bilka, або до мене.)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення mari » 19 вересня 2010, 15:28

Невже щоб заспокоїти власне сумління треба шукати стільки сертифікованих досліджень проти ППС.?Для чого? Якщо вас це не цікавить і ви не хочете колупатись в ... , вас ніхто заставляти не буде.

Існує багато людей , які чудово використовують цей метод і з порушеним і з нормальним циклом. І не завжди, між іншим, ці люди віруючі. Вони вибирають те, що близьке до природи, а саме навчитись розуміти свій жіночий організм.

У кожній книзі,яка написана по ППС, завжди вказують шукати при використанні методу- інструктора, який допоможе його освоїти і інтерпретувати перші 4-5 місяців щоб навчитись це робити правильно.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення гра з вогнем » 19 вересня 2010, 15:45

Мені потрібні сертифіковані дослідження з ППС, ОК і т.д. для того щоб прийняти рішення. Як будь якій здоровій глуздом людині. Я не можу вірити тому, що пишуть на заборах і віщають представники фанатичних організацій.


Давати перехресний лінк - це не відповідь на запитання. У мене складається враження, що я знаю про дослідження, які ведуться в цьому напрямку більше, аніж автор теми. Прикро.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення гра з вогнем » 19 вересня 2010, 15:49

п.с. знаю одного консультанта, чи як вони у вас там звуться. курси УКУ, всі діла, екзамени чи що там здають з того методу, сертифікати мож.
незапланована, неочікувана вагітність :) сказала сама :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення гра з вогнем » 20 вересня 2010, 02:13

Я лиш попросила пруфлінк, ніколи не думала, що таке просте прохання викличе такий відголос :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення мешканка » 20 вересня 2010, 08:45

Закликаю припинити особистісні прирікання, вони не несуть жодного інформативного характеру і не приносять користі форуму.
Гра з вогнем, якщо ви не зацікавлені-тоді навіщо вам те все... хочете власне сумління заспокоїти? Вибачте, але ви ще жодного "міцного" аргументу не навели на підтримку вашої позиції (аргументами не вважаються "бажання і чи небажання" та "історії почуті-побачені")
Хочете доказів-я вам навела два лінки. Не влаштовують-шукайте щось, що вас влаштує самі. Якщо б ви не визнали, що зовсім "не зацікавлені" я б ще потрудилась вам допомогти, а так-зовсім не маю ані бажання, ані часу.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Хочемо дитятко



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron