Глобальні оголошення!



Їдемо у Львів на IV Свято Шоколаду-2011!!!

Модератори: Natalinda, ksana

Їдемо у Львів на IV Свято Шоколаду-2011!!!

Повідомлення happymami » 03 лютого 2011, 20:08

А ми знову скоро будемо заздрити Лілічці. А знаєте чого? Бо вона живе у Львові. А там скоро буде тиждень шоколааадуууу :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Тернополян запрошують на поїдання найдовшого шоколадного торту у Львів
| +
Цьогоріч Львівське свято шоколаду буде проходити чотири дні з 11 до 14 лютого. На IV Святі Шоколаду гостей чекає: шоколадне місто та найдовший шоколадний торт, ярмарок шоколадних виробів, конкурси та забави, інтерактивний дитячий шоколадний сектор, цукерковий кулькоспад, розваги для дітей і дорослих.
12 лютого буде створення шоколадного міста. Будуватиме шоколадне місто відомий шоколатьє в Україні Валентин Штефаньо. 13 лютого запрезентують найдовший шоколадний торт, а 14 лютого кульмінацією свята буде святкування Дня усіх закоханих. Серед усіх, хто відвідав IV Свято шоколаду буде розіграно романтичну подорож на двох у Стамбул від Авіакомпанії “ТУРЕЦЬКІ АВІАЛІНІЇ”.
Спеціальна гостя – Даша Малахова, телеведуча та найвідоміший кулінарний експерт – протягом двох днів проведе три шоколадні майстер-класи для дітей, для дорослих та для закоханих.
Як повідомляють організатори на святі працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, у якій кондитери з майстерні виготовлення шоколаду демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.
http://poglyad.te.ua/2011/02/ternopolya ... oho-tortu/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення Melisa » 03 лютого 2011, 22:36

Прикольно. Якби не одне - Даша Малахова (шо та не нравиться вона мені).
А може нам чкурнути якось на пів дня туди. га?
Блін, мого чоловіка якраз на цей період (і довше) відправляють в Львів на навчання. Ото в нас буде День Закоханих! :mad: Він-там, а я -тут. Може то дійсно собі поїхати?
Але якшо серйозно, ніхто б не хотів чкурнути на пів дня в Львів? Чи то неможливо, Люб? Підкажи. Ти ж частенько подорожуєш... ;-)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення happymami » 04 лютого 2011, 11:17

До речі, у Львів можна поїхати і безкоштовно. Двом людям. Якшо вони виграють в конкурсі
Розкажіть свою історію кохання та виграйте екскурсію на двох в еротичний Львів
Чи доводилось вам думати, що таке любов? Безумовно, якщо це почуття присутнє у вашому житті! Розкажіть про нього нам! Про свою любов до коханої половинки, до матусі чи до власної кровиночки. Навіть про любов до домашнього улюбленця чи дорогого серцю автомобіля! Головне, щоб все було щиро! Свої розповіді або фото (а ще краще те і інше) надсилайте на скриньку poglyad.ternopil@gmail.com.
Одна людина виграє поїздку. А ще одна - фотосесію. Такшо, запрошую до конкурсу. деталі тут
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення lore1ei » 04 лютого 2011, 11:36

Поїзд у Львів 2 год. 20 хв. :thumbsup:
Електричка 3.5 год :nea:
Ше є автобус, але то з дітками важко.
Дівчата, приїжджайте до нас :)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення lore1ei » 04 лютого 2011, 11:38

Від вокзалу до Палацу мистецтв в принципі не так і довго добиратись, навіть пішки можна прогулятись, хвилин 30 :)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення happymami » 04 лютого 2011, 15:05

Nelya написав:А ми? Ми тоже хочем! Але шо означає твоє "впирається у вартість поїздки"? Поїздом вроді би в 50 грн вклались чи нє? А якшо бус замовляти? Вобшем на 13 думаю я б поїхала. з малою все ж.

зараз троха поїзди піднялися в ціні(((( Дорожче до Львова їхати, ніж до Києва. І то суттєво дорожче. Брат на Різдво їздив до родичів. Але ше за цей тиждень взнаємо все. Попередньо рейковий той трамвай чи як він там автобус 24 грн. але рано йде. а простий потяг 30-50 грн в один бік :head:

Общім, взнаю всі варіанти і тоді згуртуємося на шось. От тільки я не в курсі, а шо зі спанням дитини робити? Типу не спить в обід, виходитть? Мій витримає. Мабуть... Раньше вечором ляже. А як інші діти? Як кажете планувати?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення happymami » 04 лютого 2011, 15:15

Програма свята
| +
Попередня програма

11 лютого –
Урочисте відкриття за участю світового тенора Робертіно Лоретті

Спеціальний гість свята – Робертіно Лоретті – приїде до Львова на Свято шоколаду - урочисто відкриє перший день та дасть святковий концерт у Львівській опері.
Завдяки унікальному голосу Робертіно Лоретті став найвідомішим дитиною XX століття. Пісня «Ямайка» на початку 60-х минулого століття звучала на частотах багатьох світових радіостанцій, в тому числі і радянських. У нашій країні відомий тенор - нечастий гість, востаннє він приїжджав на Україні 12 років тому
Вперше у Львові всесвітньо відомий тенор 11 лютого у Львівській опері Робертіно Лоретті.

12 лютого –
Створення шоколадного міста головним шоколатьє свята Валентином Штефаньо.
Спеціальна гостя – Даша Малахова, телеведуча та найвідоміший кулінарний експерт – протягом двох днів проведе 3 шоколадні майстер-класи (для дітей, для дорослих та для закоханих).

13 лютого -
Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта
Спеціальні гості: шоколатьє від всесвітньо відомого виробника Barry Callebaut, що проведуть майстер-класи та розкажуть про особливості виготовлення якісного шоколаду.

14 лютого –

Цей день ми відзначимо особливо! Серед усіх, хто відвідав IV Свято шоколаду буде розіграно романтичну подорож на двох у Стамбул від Авіакомпанії "ТУРЕЦЬКІ АВІАЛІНІЇ"
Створення шоколадних сердець та найбільший вибір подарунків для закоханих на День Валентина. Особливий подарунок від Свята шоколаду будуть мати можливість отримати усі, хто відвідає свято 14 лютого.

Ціна вхідного квитка: 20 грн

Запрошуємо всіх дітей та батьків, коханих та закоханих до Львова на Свято Шоколаду!
http://www.shokolad.lviv.ua/uk/2010/program2011/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення mala-karta » 04 лютого 2011, 15:40

щодо спання - мій і в слінгу гарно спить
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення happymami » 08 лютого 2011, 17:44

lore1ei написав:Дівчатка, обов'язково напишете мені свої плани, коли ви будете, і що плануєте робити.
Ми до вас з Аньою хочем приєднатись :)

ну та шо тут дуже планувати? Нам би десь в проміжку між 13:00 і 16:00 порапити б най той торт хоч глянути в Львівський Палац мистецтв,
вул.Коперніка, 17

- Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта
- Шоколадні майстер-клас Едуард Лєбєдєв шоколатьє від всесвітньо відомого виробника Barry Callebaut
- Кулінарні майстер-класи відомої телеведучої Даші Малахової

Але якби знали, куди ще поблизу можна піти і шо побачити, то були б раді, якби ти короткий екскурс зробила чи шо ;-) . Плануємо біля 13.00 бути у Львові до 16.00. Але то всьо від погоди залежить. Як буде весна, то хто захоче повертатися? ;-)
Але передають сильні похолодання по тєліку. А гізметео каже: День Пасмурно, снег -5° Вечер Облачно, небольшой снег -8° ХЗ чи довго там побудемо, якшо такево буде, як зараз :mrgreen: :gore:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення Zaya » 10 лютого 2011, 23:24

А я дивилась, дівки, шо є у Львові шокол. маг. де картинки з камасутри шоколадні продають. Може там і серця є . А ми б вас СП організували. ;-)
Zaya Офлайн


 

Далі

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron