найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

28 березня 2012, 15:16

А в мене взагалі неординарна ідея. Це ж свято СІМ"Ї в очікуванні дитини. А якщо в цій сім"ї вже є дитина. 2, 5 чи 10 рочків має. Може прикріпити десь на стіні 2-3 ватмани, роздати малкам олівці і хай намалюють свого братика - сестричку, яка скоро в них появиться. А за той час вагітні мамусі зможуть заповнити анкети, скуштувати кексики...
А на які кошти все це робиться?
Бо таке я б потягнула забезпечити.
Потім художникам можна вручити по повітряній кульці.

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

28 березня 2012, 19:17

Малювати хіба на підлозі, там стін не має, а от з кульками, якщо дітей буде 40 ???А що потім робити з малюнками? Хай несуть до дому?

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

28 березня 2012, 20:32

нехай додому забирають малюнки, тішаться з татом і мамою

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

28 березня 2012, 21:38

Мені оця мавпусіна ідея довподоби доречі, то мало б бути гарно і весело. І татусі думаю шо в такому б участь взяли.

І малювати можна, діти і на підлозі можуть малювати, а кульки то не так дорого думаю)))) Он ми з Лесею скинемося вдвох, вона пише шо потягнула б таке забезпечити

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

28 березня 2012, 22:00

Дівчатка, усі ваші ідеї мають дуже велике значення і прийняті до уваги!!!!

Якщо навіть вони не будуть використані в цей день- вони обов"язково зандобляться для інших свят.

Дякую вам!!!!!!!!!!!!!!!

Свято буде дуже цікавим із масою подарунків дуже гарних і цікавих конкурсів!!!!!!!!!

Кличте усіх і самі не забудьте додому подарунки принести!!!

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

28 березня 2012, 22:20

реально стільки спонсорів мабуть не було ще в жодного свята в місті)))) нема куди їх вже ставити в афіші тих спонсорів)))) класно!!!

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

29 березня 2012, 01:00

В мене ще пропозиція: маю прикольний подаруночок для вагітних від "Кумки" (який, можу в пп написати, може треба, щоб це був сюрприз). Могла б, наприклад, провести вікторину по природньому батьківству серед вагітних (якраз на тижні в мене буде про це лекція, побачимо, як хто засвоїв матеріал :) ), призом буде якраз ця "штучка" ))).
Відповісти