Глобальні оголошення!



7 квітня - Свято сім'ї в очікуванні дитини. Долучайся

Re: Свято сім"ї в очікуванні дитини. постав свій підпис за с

Повідомлення mari » 23 листопада 2011, 21:03

та мені без різниці. А що будемо робити?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення mari » 11 лютого 2012, 12:19

Дорогі мої, завдяки усім ВАМ , а також небайдужим людям, які допомогли реалізувати цю ідею, ми цього року будемо особливо святкувати НАШЕ свято- Свято сім"ї в очікуванні дитини. До 7 квітня ніби й часу ще є багато, але ми плануємо його вже. Адже ваші ідеї поможуть зробити це свято цікавим і інформативним.
Дещо буде робитись на рівні міста, на рівні Школи материнства і ГО"Центру щасливого Батьківтсва та Материнства", але для цього потрібні ідеї. Звісно, що не всі ідеї реалізуються, але ніколи не треба перставати пробувати.
Бо якби ми перестали цим займатись 1 рік назад- то й свята б не було.

Тому прошу писати усі свої ідеї. Як б хотіли це свято відзначити, де побувати, що отримати. Якщо у вас є знайомі які хочуть стати спонсорами, а інформація про свято буде у всіх газетах, на радіо, телебаченні, то долучитись вони можуть до 10.03, не пізніше.

Чекаємо на ВАС!



У мене такі: заохотити
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення mari » 11 лютого 2012, 12:23

Зараз є такі ідеї:
долучити таксі, щоб возило в цей день вагітних або за півціни або безкоштовно.
Долучити Сільпо, щоб давало вагітним додаткові подарунки або додаткові знижки
Провести цілий тиждень різних заходів- щодня іншого напрямку (зустріч форумчанок, татусів, клубів, ознайомлення з вагітністю в навчальних закладах, круглий стіл, статті, виступи, зутрічі слінгомам, вагітних, чайна вечірка т.і.)
Субота-7 квітня- свято в Подолянах. (Подоляни люб"язно дають свій холл і все інше для його проведення).Можливо таке як завжди, велике і з конкурсами, можливо сімейне в Хмільному щасті).

Чекаю на ваші ідеї. Пишіть все
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення happymami » 14 лютого 2012, 20:57

Запрошуємо форумчан до виголошення ідей стосовно святкування цього свята. Якби ви були вагітною (а може хтось ще і є), то чого б вам хотілося в цей день? Яким би ви його бачили?
Хотіли б святкувати в обід на площі, чи після обіду в Подолянах? Якісь конкурси чи виступи хотіли б бачити? Порадьте нам, шо ввм до вподоби було би у ваше свято. А шо вашому чоловікові? Адже він також учасник свята. Спитайте в нього ;)
Будемо вдячні за кожну думку та ідею та пропозицію.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення smailik_m » 14 лютого 2012, 21:09

happymami написав:Хотіли б святкувати в обід на площі, чи після обіду в Подолянах

ну якшо наперед подумати то на площі може і дощ бути і холодно, а в Подолянах можна заодно і продуктів купити))))
ну і конкурси полюбому, навть просто животами помірятися :-D :-D :-D і получити за це яблучко, ну я так наприклад, я не спец. по такому
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення smailik_m » 14 лютого 2012, 21:26

і ще подумала, в школі материнства є така тоненька жовта книжечка в якій питання і короткі відповіді по грудному, дуже просто і доступно написано.( Вона є і в електронному варіанті на диску в Іванни) можна було б надрукувати якось тіпа буклетів і пороздавати.
Прінтера немаю, але майже повну пачку паперу можу дати.
(бо, блін, з усіх подружок з дітками, крім мене, тільки одна годує грудьми і то тільи того що ходила в школу материнства)
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення mari » 14 лютого 2012, 23:34

Дякую, але не має змісту її друкувати, адже в нас є своя-рожева суперкнижечка. Ви таку маєте?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення mavpusya » 15 лютого 2012, 00:55

У мене є олівці, щоби розмальовувати тіло, лице. Можна вагітним запропонувати квіточку на щічці, чи сердечко-метелика і так пофотографуватись. Можна на пузі, але то краще робити у кімнаті центру. Може хтось із мамусь вміє гарно фотографувати, щоб це зазнимкувати?
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення smailik_m » 15 лютого 2012, 00:56

Марі, якщо вони є то добре, просто я коли ходила в школу то Іванна Євгенівна казала, що їх вже майже нема. А собі я купила, дуже класна книжечка, після родів читала ще раз
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: 7 квітня-Свято сім"ї в очікуванні дитини. Долучайся

Повідомлення mari » 15 лютого 2012, 11:52

Молодець, їй дісно є лише ще 50 шт в мене., але роздавати не знаю чи будемо, можливо.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до ТОГО "Центр батьківства та материнства"



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість