Глобальні оголошення!



Ми проти насильства! А ти?

Ми проти насильства! А ти?

Повідомлення mari » 05 жовтня 2010, 22:49

08005003350, 044 2053694 , 386 (київстар, мтс)-гаряча лінія

http://www.vsirivni.com.ua

Розрушимо стіну МОВЧАННЯ навколо цієї проблеми! Не будемо стидатись! Не будемо терпіти! Не будемо боятись! БО МИ-
РАЗОМ!!!
Якщо ти знаєш якусь людину,яка зазнає фізичного чи психологічного насильства, розкажи їй про нас, або дай їй ці телефони.

Захисти себе і інших!


Факти

До 70% жінок в усьому світі стають жертвами насильства протягом життя;
1 з 5 жінок є жертвою зґвалтування або спроби зґвалтування протягом життя;
від 500 тисяч до 2 мільйонів осіб стають жертвами торгівлі людьми щорічно. Жінки і дівчата складають близько 80% виявлених жертв;
від 100 до 140 мільйонів дівчаток і жінок зазнали каліцтва жіночих статевих органів;


За даними Міністерства внутрішніх справ, на обліку за скоєння насильства в сім'ї знаходиться сьогодні понад 87 тис. осіб.
44% батьків взагалі не знають інших методів виховання дітей, аніж побиття


Є також недоліки- це існування в законі "Про попередження насильства в сім'ї" статті про так звану віктимну поведінку жертви. Якщо говорити коротко, то відповідно до неї жінка сама винна у тому, що чоловік її б'є. Значить, вона провокує, а те, що насильство є неприпустимим у будь-якому випадку, і потрібно щоб кривдник це зрозумів, то вже інше питання. Максимум, що його очікує - це попередження, штраф (зі спільного сімейного бюджету або зарплати самої ж дружини) або адміністративний арешт протягом 15 діб. Та що це може змінити? Після заяв з боку дільничних міліціонерів типу "сама винна", жінка, як правило, ніколи більше не звертається за допомогою ні до органів внутрішніх справ, ні до соціальних служб. Вона просто боїться, що її знову не зрозуміють, більше того, зроблять винною у всіх гріхах. Саме тому експерти одноголосно виступають за скасування цієї статті.

"А працювати потрібно тут в першу чергу саме з агресором, Тому, що жінка все одно повертається додому, а кривдник нікуди звідти не дівається". За кордоном існують спеціальні обов'язкові програми реабілітації агресорів, які досить ефективно діють (у деяких країнах цей коефіцієнт сягає 80%).

У перспективі
Щоб змінити загальну ситуацію в Україні, нам потрібно ще довго працювати і багато чого змінювати, кажуть експерти. По-перше, варто застосувати більш жорсткі заходи відносно агресора, адже це справді хвора людина, яку необхідно лікувати. Окрім того, реабілітаційний курс має бути обов'язковим: або лікування, або в'язниця. Можливо тоді ситуація нарешті зміниться на краще: одні порозумнішають, інші - просто боятимуться. "На жаль, менталітет нашого народу такий, що самостійно агресор за допомогою не прийде".

І ще один, не менш важливий, момент у боротьбі з насильством - інформування населення. За словами експертів, це має бути безперервна інформаційна кампанія.

Люди повинні знати, куди звернутися в разі виникнення проблем, відчувати себе потрібними і захищеними і не боятися розповідати про свої проблеми вголос.(Вікторія АНДРЄЄВА)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ми проти НАСИЛЬСТВА! А ТИ???????????????????????

Повідомлення mari » 02 липня 2011, 14:07

Поліклініки України допомагають захиститись від епідемії насильства

Протягом літа 2011 року в поліклініках України буде розповсюджено 100 000 інформаційних карток для постраждалих від домашнього насильства. Вони міститимуть номери «гарячої лінії» - 0 800 500 335. «Картки допомоги» - одна із багатьох складових Всеукраїнської інформаційної браслетної кампанії проти насильства «Залишайся людиною», що фінансується Європейським Союзом та підтримується Міністерством України у справах сім‘ї, молоді та спорту.

«Цього року ми розповсюджуємо інформаційні картки в поліклініках, адже це те місце, куди люди приходять з проблемою для отримання допомоги. Якщо Ви потерпаєте від фізичного, психологічного, сексуального чи економічного насильства в сім’ї - не залишайтеся на самоті, дзвоніть на «гарячу лінію» за телефоном 0 800 500 335 або 386», - сказала Женев’єв Делонуа, експерт проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».

Інформаційні картки – це одна із багатьох складових Всеукраїнської інформаційної браслетної кампанії проти насильства «Залишайся людиною», основна мета якої - сформувати в свідомості українців неприйняття домашнього насильства та зламати стіну мовчання навколо цього явища. В рамках кампанії активісти поширюють 500 000 малинових браслетів, як знак солідарності, підтримки та єднання тих, хто проти насильства.

| +
У посланні Генерального секретаря зазначається:
«Насильство щодо жінок заподіює невимовні страждання, горе родинам, від якого страждають і старий, і малий, і доводить громади до зубожіння. Воно не дозволяє жінкам використати всі свої потенційні можливості, обмежує економічний ріст і підриває розвиток ».
Історичною передумовою Дню стала подія, що сталася в 1961 році в Домініканській Республіці. За наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухильо (Rafael Trujillo) були по-звірячому вбито три сестри Мірабал (Mirabal sisters), які були політичними активістками.


Що таке насильство?

Насильство – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одної людини по відношенню до іншого, якщо ці дії завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров’ю.

| +
Відповідно до Закону «Про попередження насильства в сім’ї» насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним (шляхом словесних образ або погроз, переслідування, залякування) чи економічним (умисне позбавлення житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів, на які постраждалий має передбачене законом право, що може призвести до його смерті, викликати порушення фізичного чи психічного здоров’я).

Що робити у випадку насильства в сім’ї?

Складіть заздалегідь план своїх дій – що робити, куди піти в разі небезпеки. Якщо необхідно піти з дому – підготуйтесь: зберіть найнеобхідніші речі, ліки, одяг, ключі, особисті документи та документи, що підтверджують ваші права власності на житло, машину тощо. У випадку, якщо з вами будуть діти – також підготуйте все необхідне.

Визначте не одне, а декілька місць, де ви могли б сховатися, якщо підете з дому. Пам’ятайте адреси, номери телефонів людей, яким ви можете довіритися у випадку загрози вчинення насильства, або організацій, до яких маєте намір звернутися.

Заздалегідь продумайте можливі вирішення важливих юридичних питань, якщо Ви зважилися піти та розірвати сімейні стосунки – питання спільного майна, місця проживання дітей та виплати аліментів. Юристи соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді чи громадських організацій можуть надати вам безкоштовну консультацію, якою варто скористатися.

Також подумайте про те, як уберегти дітей від повторення ситуації насильства – домовтеся й підготуйте необхідні документи для керівника дитячої установи або навчального закладу про те, що дітьми опікуєтеся тільки ви і ніхто, крім вас, не має права забирати їх.

Якщо вам чи вашим дітям уже завдали тілесних ушкоджень, обов’язково розкажіть про це працівникові міліції та зверніться до медичної установи. Медичні висновки про отримані тілесні ушкодження можуть бути вагомим доказом того, що сталося.

Не дозволяйте нікому принижувати та ображати вас. Уявіть найгірший розвиток подій та свій стан у такому випадку. Також уявіть своє життя без насильства. Намагайтеся досягнути бажаних змін. Якщо ви не можете визначитися щодо подальшого життя або вам важко прийняти рішення – скористайтеся безкоштовними психологічними консультаціями соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та неурядових організацій.

Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства?

- До дільничного інспектора міліції;

- До кримінальної міліції у справах дітей;

- До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

- До управління сім’ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій;

- До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.

Звернення необхідно подавати у письмовій формі на ім’я керівника органу влади із зазначенням своїх повних координат (П.І.Б., місце проживання, контактні телефони). У ньому коротко та чітко вказуються всі обставини справи та висловлюється конкретна вимога стосовно наслідків заяви, наприклад, «Прошу притягнути винних осіб до відповідальності». Подавайте факти, що можуть бути підтверджені документально чи іншими об’єктивними доказами. Радимо надсилати звернення рекомендованим листом.

Дільничний інспектор міліції розглядає повідомлення про вчинення насильства в сім’ї або реальну загрозу його вчинення відповідно до Порядку розгляду таких заяв та повідомлень, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 26 квітня 2003 року № 616, та актів МВС. Дільничні інспектори повинні виїхати (вийти) на місце конфлікту в кількості не менше двох працівників. Вони зобов’язані прийняти вашу заяву, роз’яснити ваші права, задокументувати факт правопорушення, зібрати характеризуючий матеріал на кривдника (спосіб життя, характер, поведінка в побуті, вживання спиртних напоїв, схильність до насильницьких проявів тощо), поставити його на профілактичний облік, винести кривднику офіційне письмове попередження про неприпустимість учинення насильства в сім’ї, скласти адміністративний протокол за статтею 173-2 КпАП, заповнити спеціальну картку обліку факту скоєння насильства в сім’ї та у триденний термін направити її до управління (відділу) у справах сім’ї та молоді місцевої держадміністрації, а у випадках скоєння насильства в сім’ї відносно неповнолітнього чи за його присутності – ще й до служби у справах неповнолітніх місцевої держадміністрації. Якщо кривдник уже перебуває на обліку за вчинення насильства в сім’ї, йому виноситься захисний припис, який затверджується начальником міськрайоргану та погоджується з прокурором району. Міліція зобов’язана здійснювати контроль за місцем проживання кривдника.

Безкоштовні консультації

Інформацію щодо телефонів та адрес зазначених установ та організацій, а також психологічні та юридичні консультації з питань запобігання насильству, ви можете отримати:
1. Національна гаряча лінія щодо запобігання насильства 0-800-500-335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), 386 (безкоштовно для абонентів МТС, life:), Київстар), юридичні консультації на Національній гарячій лінії (понеділок, середа, п’ятниця, субота: 9:00-12:30, вівторок, четвер: 16:00-20:00).
Консультації електронною поштою: info@lastrada.org.ua, info@la-strada.org.ua

2. У Міністерстві у справах сім’ї, молоді та спорту – спеціального уповноваженого органу виконавчої влади з питань попередження насильства в сім’ї:
(044) 279 09 81.

Всеукраїнська дитяча лінія – телефон довіри 8 800 500 21 80
• Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту
(+ 38 044) 279 09 81
• Національна “Гаряча лінія” з питань запобігання насильства та захисту прав дітей
• Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда - Україна”, 8 800 500 33 50 (+ 38 044) 205 36 94386
• Консультації електронною поштою : info@ lastada.org.ua
• Міжнародний жіночий правозахисний центр “Ла Страда - Україна”
А/с № 26, м. Київ, 03113, тел. 8 800 500 33 50 (всі дзвінки у межах України безкоштовні) та + 38 044 205 36 94 (для дзвінків з Києва та з-за кордону )


Тернопільська область

• Служба у справах дітей Тернопільської міської ради -
46000, м. Тернопіль, бульв. Т. Шевченка, 1 (4 поверх), тел. 25-48-44, 52- 65-28, 52-51-33.
• Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
• 46001. м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 7 каб. 67, 68, тел 42-24-91,
42-24-92, 42-24-93.
• Тернопільський обласний центр соціально - психологічної допомоги “Родина”, 46020, м. Тернопіль, вул. Коновальця, 18, тел 28-79-29.
• “Телефон Довіри” – 52-58-93.
• Притулок для неповнолітніх cлужби у справах неповнолітніх Тернопільської обласної державної адміністрації, м. Тернопіль, вул. Стрімка, 6
• Тернопільський Благодійний Фонд “Карітас” м. Тернопіль
і наша ТОГО"Центр щасливого Батьківства та Материнства"

Нагадаємо, Тернопіль приєднався до 153 країн світу і бере участь в акції “16 днів проти насильства”.

ПАМ"ЯТАЙТЕ:

Три з чотирьох жертв домашнього насильства так ніколи і не звертаються за допомогою. І навіть ті, хто наважуються зламати стіну мовчання, дуже часто не знають, до кого звернутися.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ми проти НАСИЛЬСТВА! А ТИ???????????????????????

Повідомлення mari » 02 липня 2011, 14:12

http://ostanovimnasilie.org.ua/ru/
Стань волонтером проти насильства!

Отримай рожевий браслет-http://www.vsirivni.com.ua

Подивись це і покажи іншим
http://www.youtube.com/watch?v=rc0phR5_-go

Позиція кожної людини щодо подолання насильства - важлива!

Точка зору і позиція кожної окремої людини, яка переймається проблемою подолання насильства, є важливою. В цьому переконані організатори інформаційної кампанії проти насильства між близькими людьми „Залишайся людиною”.

„Якщо задатися питаннями: чому я маю перейматися проблемою подолання насильства? Чи справді важлива саме МОЯ точка зору і МОЯ позиція? Організатори кампанії переконані – ВАЖЛИВА! Тому що проблема насильства стосується кожної людини, адже одні люди потерпають від наруги; другі є свідками насильства; треті самі часто вдаються до насильницької поведінки.

Насилля стає нормою життя. Відтак кожен і кожна можуть опинитися в небезпеці. Насильство трапляється навіть у зовні благополучних сім’ях. До того ж насильницькі методи – не найкращі приклади для наслідування молодшим поколінням.
Складність у тому, що жертви не завжди усвідомлюють наругу. Або не визнають факт насильства, вважаючи це прийнятним. Також нерідко виправдовують кривдників. Часто зіштовхуються з нерозумінням їхньої ситуації з боку сусідів, родичів, колег. Але не можна засуджувати жертв, мовляв вони самі вибрали таке життя, просто вони не в змозі самотужки розірвати коло (цикл) насильства.

Якщо прокоментувати статистику, яка свідчить, що у 90% випадків від насильства в сім’ї потерпають жінки і діти. То хотілося б звернути увагу на те, що причини агресивної поведінки чоловіків почасти криються у традиційному вихованні хлопців, в якому насильницькі способи вирішення конфліктів сприймаються як ознака мужності. Також є проблема так званого компенсаторного насильства, коли чоловік не може реалізуватися в суспільстві, то вдається до самоствердження за рахунок вияву сили вдома. Якщо до цього комплексу додати той факт, що дорослі змалку обмежують вияв почуттів і емоцій у хлопців, то картина стає ще виразнішою.

Приклад: два хлопчики дошкільного віку побились. Один із них, якому дісталось більше, відразу вдарив дівчинку. На запитання виховательки «Навіщо ти це зробив?» Відповів: вона ж дівчинка, хай поплаче за мене, їй можна плакати.
Спрацьовують ще й інші фактори: культура, питання насильства у комп’ютерних іграх та ЗМІ. Але найперші зразки поведінки дитина засвоює в родині.
Водночас хочу застерегти, це не значить, що всі чоловіки є агресорами.
Культивована нерівність між статями створює ситуацію домінування, вивищення одних над іншими, це, у свою чергу, часто виливається в насильство.
Браслетна кампанія має на меті озвучити замовчуване та відкрити приховане. Зокрема, висловити протест проти насильства і мобілізувати громаду на захист потерпілих від насильства в родині”.

На думку Олени Остапчук, „триєдина мета” кампанії проти насильства містить наступне: головне, щоб ті, хто потерпає від насильства, зрозуміли, що вони можуть розраховувати на допомогу; щоб свідки насильства не були байдужими; а ті, хто коять наругу, розуміли, що це не норма, це ганьба, що такий прояв сили, насправді є виявом слабкості!
У Житомирі в межах кампанії волонтери роздаватимуть перехожим та всім охочим спеціальний знак єднання – малинові браслети з гаслом «Залишайся людиною», що є символом відмови від насильства щодо близьких.
Як раніше повідомлялося, на підтримку кампанії у різних куточках України протягом літа проходитимуть різні заходи.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ми проти насильства! А ти?

Повідомлення mari » 23 листопада 2011, 10:32

Тернопільська обласна громадська організація"Центр щасливого Батьківства та Материнства",
вагітні жінки проекту Карітас від УГКЦ "Школа щасливого материнства св.АННИ"
мамусі і татусі форуму http://www.mamusi.org.ua
долучаються до
Акції "16 днів проти насильства" 2011

| +
Міжнародна Акція «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА», проводиться під егідою Організації Об'єднаних націй в період з 25 листопада по 10 грудня.
25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок (Згідно Резолюції Генеральної Асамблеї ООН, 1981 р.).
10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини, народи всього світу святкують прийняття в 1948 році Всесвітньої декларації прав людини.

Цими датами підкреслюється символічний зв'язок між насильством проти жінок і порушенням прав людини.

Ми приєднуємся до кампанії "16 днів проти насильства", яка проводиться по всьому світу в більш ніж 153 країнах.

Для здійснення стратегії, що закликає до зменшення та викорінення всіх форм насильства щодо жінок і дівчат, ми ставимо наступні цілі:

· Підвищити обізнаність людей з проблеми на місцевому рівні;
· Посилити роботу з профілактики, зменшення та викорінення випадків насильства на місцях;
· Здійснити діалог і обмін думками та стратегіями; обмін досвідом, обговорення.


Ми кидаємо виклик стереотипам, що склалися в суспільстві ЩОДО ЖІНОК!


У рамках Акції 2011 року ми плануємо:

- На форумі провести опитування, яке допоможе нам врахувати рівень розуміння і сприйняття інформації з питань насильства в суспільстві і торгівлі людьми, проаналізувати ставлення до проблеми серед українок місцевого регіону.

-Активісти ТОГО матимуть можливість в приміщенні ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства", (розміщеного в ТРЦ"Подоляни", напроти піцерії на 1 пов) зустрітись, обговорити і проконсультувати усіх бажаючих і потребуючих.

-обговорити проблему насильства в ЗМІ (виступи по радіо, телебаченні, статті).

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:

01.12.11 об 12.00-13.30 - лікар-психотерапевт Марія Хомів, тренінг:Лабораторія успіху. Я-жінка. Моє призначення: любов і щастя. ( проводитиметься в приміщення Школи щасливого материнства св.АННИ, вул.Федьковича 16 в рамках курсу нової програми школи для вагітних і мам після пологів "Майстерня сімейної радості")

02.12.2011 о 12.00- долучаємось до акції "Всеукраїнський проект "Тільки машини на запчастини" і його суть акції-автопробіг і протидія торгівлі органами,( біля драмтеатру)

03.12.2011-10.30-12.00- волонтер Наталя, мама 5 дітей, поділиться своїм досвідом на тему:Кожна хвороба- стимул до навернення до БОГА. Алкоголізм чоловіка і життя разом.(в приміщенні ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства",в ТРЦ Подоляни)

05.12.2011- 16.00-17.00- о.Мартин Хомів, УГКЦ, тема зустрічі:Сім"я в насильстві: брак справжньої любові. (в приміщенні ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства",в ТРЦ Подоляни)

06.12.2011-16.00-18.00- Оксана Шлюсар,Зоряна Філюк адміністратор і старший консультант Національної лінії протидіїі торгівлі людьми і протидії міграції. Зустріч- консультація.(в приміщенні ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства",в ТРЦ Подоляни)

10.12.2011-12.00-15.00- Марія Хомів, лікар психотерапевт, лекція на тему: Психологічне насильство. Особливості жінок- жертв насильства і чоловіків-кривдників. Пошук і відкриття ресурсів жертовних осіб.(в приміщенні ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства",в ТРЦ Подоляни)

Контактний телефон-
424870
0679998452

Для попередження насильства і дискримінації щодо жінок та дітей, беріть участь разом з нами в акції «16 днів проти насильства».

Пишіть свої пропозиції та зауваження та ідеї і ми зможемо це зробити разом.

РАЗОМ МИ СИЛЬНІШі!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ми проти насильства! А ти?

Повідомлення mari » 10 березня 2013, 17:15

"Ми – Одна Жінка, ти плачеш і я чую тебе. Ми – Одна Жінка, ти співаєш і я співаю також. І ми маємо сяяти».

Це – слова нової пісні «Одна Жінка», яку було створено 25-ма співачками з 20-ти країн , щоб відзначити Міжнародний жіночий день та привернути увагу до необхідності захисту прав жінок, та подолання насильства проти жінок.

Підтримайте тих, кого ображають поруч з Вами.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ми проти насильства! А ти?

Повідомлення mari » 29 березня 2014, 21:15

Ось такий лист прийшов.
Маю дозвіл його опублікувати, може комусь знадобиться і хтось захоче спробувати саме так змінити своє життя.
Хто знає. Завжди краще мати більше відкритих дверей.

Доброго вечора. Телеканал СТБ готує новий проект журналістських розслідувань.
Ми хочемо допомогти жінкам зупинити насильство в сім'ї і позбутися чоловіка - тирана. Ми розуміємо , що люди , які до вас звертаються , хочуть залишатися анонімними. Але все ж , можливо , є й такі , які не можуть вже мовчати і хочуть розповісти про свою проблему.
Ми готові надати юридичну, психологічну допомогу і навіть посприяти у побутових питаннях (знайти нову роботу, переїхати в інше місто і т.д) Якщо ви хочете почати нове життя, зателефонуйте 0971685089. Ірина
Спасибі. Команда СТБ.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до ТОГО "Центр батьківства та материнства"



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron