Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з Mary Awa

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2011, 20:59

Тебе дратує ,коли знайомі знаючи хто тато малюка лізуть подивитись у візок хто там у вас получився?

Чим відрізняється інтелігент африканець від інтелігента українця?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2011, 21:05

Чому ви не хочете залишитись в Україні?

Ви товаришуєте в Чернівцях з подібними до вашої змішаними сімями?

Ти була готова до того що буде важко в Україні бути дружиною африканця?

чоловік комплексує через те що кожне чмо дозволяє собі вивищуватись лиш тому що воно має білий колір шкіри?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 22:20

krapk@ написав:а твої рідні як сприйняли твого нареченого? Підтримали твій вибір? Любиш свою професію?


Здається вже десь писала, як тато відреагував: "Слава Богу, не москаль!":) Звичайно сказав в жарт :) Він у мене був священником, помер недочекався внука :( Мама в мене просто супер! Свого зятя любить :)
Моя бабуся, коли перший раз побачила Фреда, каже: "У нього такий ніс африканський. Він звідки?", я кажу:"Бабцю та ж він чорний, що не бачити, значить з африки", бабця:" Марусю, та чорні і в Америці є, то я і питаю:)", каже:"У кожного своя доля, кого Бог поєданає,так і буде". Отака вона в мене філософська :)
Професію люблю :) Дуже хотіла бути гінекологом, але після родів перехотіла і тепер в розгубленості. Треба було народжувати на перших курсах, щоб знати які породіллі дурні бувають (це я про себе:). Думаю піду на ендокринолога, а потім хочу спеціалізацію по гінекології. Тоді можна працювати в репродуктивних центрах і лікувати безпліддя :) Це я так собі мрію...
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 22:26

Перлинка написав:Тебе дратує ,коли знайомі знаючи хто тато малюка лізуть подивитись у візок хто там у вас получився?


Мої знайомі так не роблять :) Так роблять люди прохожі на вулиці, коли ми разом з візочком гуляєм. Реагую взалежності від настрою :) Деколи ніяк, а деколи дуже різко.

Перлинка написав:Чим відрізняється інтелігент африканець від інтелігента українця?

Напевно нічим:) Якщо ти інтелегент, то ти і в Африці інтелегент :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 22:59

Перлинка написав:Чим відрізняється інтелігент африканець від інтелігента українця?

то вопше таке важке питання. Слово інтелігент в кожного асоціюється з різними типами людей. Є рафіноані інтелігенти, є вроджені, ще там якісь. Комусь достатньо просто місце уступити в маргшрутці. шоб ми його інтелігентом обізвали, а комусь треба мати цілий перелік хороших манер, то всьо відносно

Чим тебе так підкупив твій чоловік? Якимись рисами характеру, чи манерами? Чи іншим менталітетом?

А він готує якісь страви своєї національної кухні?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2011, 23:01

happymami

я шось переплутала чи шо ,бо не поняла в кого інтервю берем :?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2011, 23:08

Mary Awa

батько мого чоловіка теж був льотчиком ,але познайомитись з ним також не судилось.Ще й роман якийсь написав та видав.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 23:13

Перлинка написав:Чому ви не хочете залишитись в Україні?


Бо в Україні і мені і йому буде важко знайти нормальну роботу. А ще, бо в нас все-таки є ще активні расисти. Минулого місяця в Харкові вбили Фредового друга :cry: А в нього вдома 2є дітей і жінка вагітна :cry: Не хочу жити і боятися дитину випустити на вулицю погуляти.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 23:17

Перлинка написав:Ви товаришуєте в Чернівцях з подібними до вашої змішаними сімями?


В Чернівцях є пару змішаних сімей, але ми мало з ними контактуємо. Ми більше дружимо з українськими сімями :) Фред за 7 років в Україні знайшов багато гарних друзів-українців :beer: В мене Вконтакті є багато друзів змішаних сімей, де дружини з України чи Росії, то я більше з ними спілкуюся :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2011, 23:20

а де нема расистів?там будуть дійсні ваші дипломи?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron