Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з Mary Awa

Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 12:32

Привіт. На фотографіях бачила вашу сім'ю, вашого смішного бейбіка - воно таке чудо :-| .
Можеш трохи розказати про свого чоловіка? Ну ти ж розумієш, шо для нас то троха незвично, тому особисто мені дуже багато чого цікаво про нього і вашу сім'ю загалом. Найперше - чи не виникає у вас якихось суперечок стосовно релігії? Хто він за віросповіданням? Синочка ви ж хрестили, правда?

Ой, в мене стільки питань, шо я просто навіть не знаю, як їх всіх озвучити. буду порціями пробувати писати :beer:

Розкажи, чи спілкуєшся ти з батьками чоловіка?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 13:43

Чоловіка звати Фред Ава, сам з Конго (Браззавіль), віросповідання - християнин (протестант, хоча вся його сімя - католики :? ), а я - католик (ніяких суперечок на рахунок віри не виникає :) Бог - один)
Синочка хрестили, дали два імя - Антуан-Ілля :) Антуаном звали Фредового тата.
Трошки про чоловіка: студент 6 курсу медуніверситету :) Майбутній кардіолог :)(перед тим закінчив економічний коледж в Тунісі :) Як його туди занесло?! :) Так само, як і в Україну:) Рідна мова чоловіка французька (Конго - колишня французька колонія). Ще знає англійську, російську і українську :)
Батько був пілотом рейсу Браззавіль- Париж, помер коли йому було 7 років. З мамою я спілкувалася кілька раз по телефону, вона вже старенька, бо старшій сестрі Фреда 47р.
Більше контактуємо із його сестрою Орелі, вона живе в Діжоні (біля Парижу), з її дітками (їх аж 6-ро! :) і з старшим братом Леонелом та його сімєю (вони живуть в Лондоні). Таке враження, що з ними також живу, бо кожен вечір по пару годин по скайпу балакаєм :grin: У чоловіка є ще один старший брат (гінеколог :), ще одна старша сестра і молодша сестра :) Вони всі в живуть в Браззавілі (це столиця Конго).
Стільки всього понаписувала :grin: Аж сама запуталась :grin: Питайте ще щось, радо відповім :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Ludmila » 22 листопада 2011, 13:49

О, яке цікаве інтерв'ю! :roses:
А як ви з чоловіком познайомились ? (мені здається у вас має бути романтична історія кохання). :heart:
На якій мові спілкуєтесь з чоловіком і з синочком?
В якій країні плануєте жити в майбутньому? дякую. :)
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 14:15

Я до малого на українській, чоловік - на французькій. (так порадив дит.психолог, так дитина буде знати 2 мови)
Знайомство не дуже романтичне :grin: З чоловіком познайомив мене мій одногрупник (дякую, Вася! :grin: ), він з Фредом разом квартиру знімав на 1-му курсі. Любов з першого погляду :grin: Вирішили одружитись через тиждень знайомства :) В нас схожі погляди на життя, спільні цілі та мрії :)
Де будем жити, ще не знаєм :) Але не в Україні і не в Конго :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 15:18

вАУ, нічого собі історія :гуд: . Але слухай, якшо він в тебе - ще студент, то за які ж гроші ви живете??? :scare:
А хто допомогає з Іллюшкою? Ви самі живете, чи з твоїми батьками?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Lusik » 22 листопада 2011, 16:19

А ти вже десь працювала?
Яка професія? :)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 18:51

happymami, так і живемо :) То я в своєї мами гроші прошу, то він - у своїх :) Коли малого не було, то підробляли по-різному. Вже не можем дочекатися закінчення універу, щоб піти на роботи і не сидіти на шиї у рідних :)
Живемо самі в Чернівцях (мама в Дрогобичі, Львівська обл., посилає нам передачі з продуктами :grin: ), знімаєм квартиру, бігаєм на пари почерзі :) Написали заяву в деканаті на індивідуальний графік: мені,як годуючій мамі, а йому так випросили:) Трохи важко, але я рада,що малий з нами. Моя мама хотіла, щоб я його їй залишила, а я нізащо не хотіла. Дитина ж так швидко росте, змінюється, особливо протягом першого року.Не хочу нічого пропустити:) Та й крім того ми давно вже хотіли дитинку:)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 18:52

Lusik написав:А ти вже десь працювала?
Яка професія? :)


Працювала 1.5р медсестрою в Трускавці після закінчення медучилища (фельдшер)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 18:54

Нам в матеріальному плані дуже ;-) допомогла :) ЇЇ одьожками я ще досі малого вдіваю :roses:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення krapk@ » 22 листопада 2011, 19:55

а твої рідні як сприйняли твого нареченого? Підтримали твій вибір? Любиш свою професію?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей