Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з Mary Awa

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 23 листопада 2011, 14:17

Перлинка написав:чому африканські дівчата,принамні ,ті яких мені доводилось бачити ,здебільшого неохайні?


Не знаю :) Мені траплялись різні: і охайні, і не дуже, і зовсім неохайні. Це напевно, залежить від самої людини, від її виховання.

мешканка написав:А твій чоловік одягає нацональний одяг вдома?


У нього його навіть немає :) І ніколи я його так одягнутим не бачила, навіть на фото. Можливо це через те, що його сімя із столиці. Навіть мама в джинсах :grin: Думаю, що по традиційний одяг більше носять по африканських селах.

мешканка написав:Як ви справляєтьсь з різного роду традиціями, святкуванням свят і т.д.?


Та ніяк :) Ми на Україні, то і святкуєм по українських традиціях :) Йому дуже подобається (особливо колядки) Та й не дуже він знає рідні традиції. Карочє, не патріот він :grin:

мешканка написав:Чи відчувається тягар мовного бар"єру у спілкуванні, чи чоловік вже бездоганно вивчив мову?


В нас ніколи не було мовного барєру. Між собою ми спілкуємось на англійській, яку обоє добре знаєм. Його українську бездоганною назвати важко, але мої рідні його розуміють повністю. Російську знає краще.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 23 листопада 2011, 14:19

Mary Awa

не було на зорі ваших стосунків остраху шо він з племені тумба-юмба?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 23 листопада 2011, 14:31

:grin: Та ні :grin: Він весь час в костюмі, при краватці, та й в по розмові видно, що не з племені, освічена людина з гарної сімї :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 23 листопада 2011, 14:43

Просто бачила колись передачу,кажись пусть говорят ,шо вішають нашим дівчатам тут шо чуть лі не прінц,а привозять знайомити з рідними в хібари.Того й питала :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 15:47

Mary Awa але ж та негретосочка зі змішаної сім'ї кльооова :гуд:
Супер. Особисто мені якось важко сприймати змішані шлюби між різними національностями (не обов'язково аж білі з іншими кльоровими). Але коли бачиш, шо сім'я має вигляд щасливої, то якось побоку, шо вони різні. Лиш би жили в злагоді. Тоді я тішуся за такі сім'ї. Хоча всеодно до кінця зрозуміти не можу :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 23 листопада 2011, 18:04

Перлинка написав:Просто бачила колись передачу,кажись пусть говорят


Згадала, як колись сусідка мені сказала:"Ти не боялась завагітніти? У нього ж там вдома є напевно жінка і діти, а він тобі бреше.По передачі пусть говорят показували" :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 23 листопада 2011, 18:06

во-во ,ми певно з твоєю сусідкою одну передачу дивились :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron