Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з отцем Мартином

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення happymami » 09 листопада 2011, 15:57

Nelya написав:Марія там вже все котами обставила

ггг. Ну ми бачили тіко туалет і кухню і кімнату Анни-Марії. А ще ж є ванна, якась гостинна :grin: . Може якраз то і є місце суто для фантазії отця Мартина ;-) :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення о.Мартин » 10 листопада 2011, 13:40

Харизмати потрібні... тільки завжди є прохання щоб дотримувались вони приписів церкві.

Я виходжу з хати коли ніч і приходжу додому коли ніч. В Катедрі є більше священиків ніж на інших парохіях, але у нас більше роботи, і так завжди якась робота, робта для всіх. Крім загальних спільних робті (Служба Божа, Сповідь, Хрещення, Вінчання, Похорон, благословення тощо) в Катедрі я відповідаю за катехизацію. Я працюю над газетою Катедра, пишу щоразу до неї статті, веду Недільну Школу для дорослих кожної неділі, друкую різні катехитичні матеріали. Крім того, я працюю Захисником подружнього вузла в Єпархіальному Трибуналі (я захищаю святе таїнство Подружжя у справах де його важність скаржують розлучені особи), а також я заступник провінційного капелана "Віри і Світла" в Україні (це християнський рух для розумово-неповносправних осіб). Також веду певну наукову діяльність в Українському Науковому Богословському Товаристві. Крім того всього приходиться мені часто виступати на конференціях: недавно тому мав виступ на міжнародній конференції молодих християнських лікарів в англійській мові, наступного тижня буду мати доповідь в Українскому Католицькому Університеті на тему: "Розумово-неповносправна особа у світлі папських енцикліків Івана Павла ІІ, Павла VI, та Венедикта XVI"

В нас у дома не бракує образів та ікон, у мене повно релігійних книжок, і так, у нас теж не бракує котів. Хоча на мою скромну думку, менше часто означає більше, повинен бути певний смак і дотримування канонів щодо місця і порядку поставлення образів та іконів у хаті. Також побожність ніколи не вимірувалась числою образів в хаті. Хоча в нас в кожній кімнаті є образи, ікони і також в коридорі є мій улюблений образ "зустріч Ісуса з Марією (сестрою Марти)", панує певний порядок, стиль і еститичний вигляд і богословська причина чому певний образ якраз там і висить.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення мешканка » 14 листопада 2011, 13:00

[modtext]Питання, які не стосуються особи о. Мартина, а віросповідання та міжрелігійних відмінностей будуть перенесені у відповідний консультативний розділ. Прошу надалі спілкуватись там. Дякую[/modtext]
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість