Глобальні оголошення!



Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Модератор: taranjka

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення pan_kotskyy » 16 жовтня 2013, 19:54

KriStar написав:pan_kotskyy, Ви читали мій допис? Чи Ви просто чіпляєтеся до слів?

я уважно читала ваш допис. тобто, якби ви були на місці бездітних по певним причинам, то всиновили б дитину, я вірно зрозуміла?
і що багатим постаршим знаменитостям краще всиновити, аніж мати своїх (давайте методи поки упустим)
але ж ви не на їх місці, пра, тому вам не потрібно всиновлювати.
зачепило оце "если бы да кабы..."
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення KriStar » 16 жовтня 2013, 20:08

а от, власне, методи, які...як Ви пишете, упустимо, мене і зачепили. А так крім "методів" й говорити нема про що. Ви мене хочете переконати, що я не права, бо не на їхньому місці й в мене є дитина?
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Коментуємо...

Повідомлення pan_kotskyy » 16 жовтня 2013, 20:39

KriStar написав:я про спосіб. Звичайно, хочеться мати свою дитину, та мені здається, фраза :"Будь-яка дитина, яку ти любиш - своя." має свій сенс.

Ви так легко приплітаєте всиновлення як противагу сурогатному материнству. От якби це Галкіну пояснити, який в 40 ще може і хоче мати своїх дітей, а дружина вже не може. Що ж йому робити?
А про метод, я не прихильник сурогатного материнства, тим не меньше явище існує.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення Shalimar » 16 жовтня 2013, 20:54

KriStar написав:Взагалі не уявляю, як можна виносити дитину й віддати її комусь. Нікого не засуджую,але й нікому не бажаю такого. Ні бути сурогатною мамою за будь-яких обставин, ні користуватись її послугами. Було питання, скільки в мене дітей з дит. будинку. Так от додам,
я б швидше дала все дитині з притулку, але не просила б когось народити для мене.
Якщо якась сім"я не може мати дітей, то,можливо, саме їм судилося стати батьками для якоїсь покинутої дитини.

ну, тут дело восприятия и убеждений
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення KriStar » 16 жовтня 2013, 21:04

а, що по Вашому, противага сурагатного материнства? Які є ще варіанти коли хочеш мати дитину, а природнім шляхом це неможливо, не враховуючи ЕКЗ? Й взагалі ми вже далеко віддалилися від теми "Діти і сім"ї відомих і зіркових людей" А Галкіну, мені здається, й пояснювати вже не треба, він повинен був подумати про то раніше. Тепер це вже post factum, вони знайшли підходяще для них рішення проблеми.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення pan_kotskyy » 16 жовтня 2013, 21:07

KriStar написав:А Галкіну, мені здається, й пояснювати вже не треба, він повинен був подумати про то раніше. Тепер це вже post factum, вони знайшли підходяще для них рішення проблеми.

окей, з цим згідна.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення TYulia » 16 жовтня 2013, 22:10

сьогодні чула що Лоліта задумується теж мати дитину від сурогатної мами. То якась нова струя :hi: певно наступні будуть Вайкуле, Лєонтєв, а може і Кобзон :crazy:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення Tajga » 17 жовтня 2013, 00:26

Просто люди від внутрішнього відчуття, що вони - боги, переходять до зовнішньої його демонстрації. Їм вже недостатньо інших форм та проявів самозакоханості і зіркової хвороби... :confused:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення qweewq1234 » 17 жовтня 2013, 10:23

Теж бачила сюжет про Лоліту. Але там не йшлося про самозакоханість і т. д. Вона не може сама виносити, тому у задумується про материнство неприродний шляхом.
qweewq1234 Офлайн


 

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення Tajga » 17 жовтня 2013, 11:25

Цікава фраза "материнство неприроднім шляхом"... :confused: "Неприродне материнство"?.. Чи протиприродне... :sad:
qweewq1234 написав:Але там не йшлося про самозакоханість

Не смішіть мої тапки... Хвороба нашого віку те, що люди роблять, що їм замайнеться, і що хочеться саме зараз, і лише тому, що вони "можуть собі це дозволити", чи тому "що всі так роблять і нічого", чи тому "що я так гірко працював (страждав і т.п.), хіба я на те не заслужив"... І скрізь "я", "я", "я" і потіха свого "я"... То це типу не самозакоханість?..
Набагато більше змісту і шани було б якби та Пугачева з Галкіним влаштували в своїй Грязі дитячий будинок сімейного типу, підібрали б персонал, опікувались би дітьми хоча б як організатори, не як названі батьки. Щось мені підказує, що такий проект обійшовся не набагато дорожче ніж власні діти з жінки-інкубатора...
Але хіба світ зрозумів би такий "ідіотизм"... От те, що вони втнули - це так круто і по-сучасному, на піку передових технологій...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron