Глобальні оголошення!



Вікові перевтілення

Модератор: taranjka

Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 04:15

(Возрастные превращения)

Наблюдения..
Взрослые пары. Он - симпатичный, интересный, стройный-подтянутый, с искрой в глазах, зрелый мужчина без определенного возраста, Она - поплывшая фигура, пусть и ухоженная кожа лица-тела, хоть и модно одета, а все равно - женщина в возрасте. И вместе они - ну, явно из разных "весовых" категорий.. Ему бы мадам помоложе..
За женщинами чаще виднеются бигуди, кастрюли, ну пусть и салоны... отчаянные попытки ... За мужчинами - спорт, бизнес, уютный вечер...

Почему 50-летний мужчина нормально смотрится с женщиной 20-30-40 лет, а женщина себе такого позволить не может? Кому интересна 50-летняя женщина?

Бабушки ассоциируются с грядками, стиркой, выпечкой (работа), дедушки - рыбалка, газета, шахматы (отдых).

Почему-то зависла у меня в голове информация, что мужчины зреют, а женщины стареют. И вроде бы реальность это подтверждает?.. Почему так? зачем Творец это задумал??

Чтобы пара получилась внешне гармонична, разница в возрасте должна быть +/- 10 лет?

Очень много "почему" и пока без прояснения на "как быть"
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення oksana.tesliuk » 04 вересня 2011, 11:11

Shalimar написав: "как быть"

не паритися тим, на що реально вплинути неможливо
колись теж над таким задумувалася, бо ми однолітки з чоловіком
помічала таке в інших пар старшого віку
а потім просто викинула то всьо з голови
може й ми вже так виглядаємо, як ти пишеш, хоч я і не замучена ні домашньою роботою, ні тим більше городами...
але зрештою яка мені різниця як воно виглядає збоку, якщо всередині (між нами) так смачно, шо аж "заварний крем" ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 11:43

oksana.tesliuk написав:не паритися тим, на що реально вплинути неможливо
я обычно так и делаю, но тут почему-то не могу.. ))) И отчаивает эта несправедливость! )))
oksana.tesliuk написав:але зрештою яка мені різниця як воно виглядає збоку, якщо всередині (між нами) так смачно, шо аж "заварний крем" ;-)

:гуд:
меня очень волнует, как я буду выглядеть в зрелом возрасте) И хотелось бы выглядеть не хуже мужа.
Но чаще женщины выглядят старше мужчин того же возраста... :istereka:
Ужасно не хочется быть обабившейся женой мужчины в расцвете сил ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення mari » 04 вересня 2011, 11:45

Shalimar написав:За женщинами чаще виднеются бигуди, кастрюли, ну пусть и салоны... отчаянные попытки ... За мужчинами - спорт, бизнес, уютный вечер...



Шалімар- хочеш змінити звичні стереотипи? Цікаво...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення mari » 04 вересня 2011, 11:51

Мене між іншим теж дещо хвилює це питання але на фоні несправедливості гендерної (чому це дійсно в Україні так всі звикли що жінка пече, миє, прибирає, не гуляє і бавить дітей; а чоловіек працює, віддихає і в компаніях тусується?)

Щодо хвилювань з приводу зовнішності- тут я не хвилююсь, тому що впевнена що зовнішність- поняття дуже відносне. Щось чоловіки не надто сильно хвилюються як вони зовнішньо виглядають. Та й чи бере дружина чоловіка через зовнішність?
Як правило чоловік вигулює жінчину зовнішність, а мене таке не цікавить,не хочу я щоб мене вигулювали, в компаніях показували і обговорювали для прикладу хто де похудав, про силіконові груди і ботоксні лоби, буду яка буду, от і все.

А от тепла, цікавості, енергії, і затишку я дам завжди. І зараз і в 50.

Shalimar написав:Почему 50-летний мужчина нормально смотрится с женщиной 20-30-40 лет, а женщина себе такого позволить не может?


Тому що звикли так.

Shalimar написав:меня очень волнует, как я буду выглядеть в зрелом возрасте)


Точно класно, майже як тепер плюс пару зморшок
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 11:55

Так вот... Это навязанный стереотип? Или так действительно обстоят дела?? ))) с ассоциациями

А с внешним видом и "товарностью", то что мужчина в 50 еще ничего, а женщина вроде как уже отжила - это печальные факты... (((((((
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 12:02

mari написав:Точно класно, майже як тепер плюс пару зморшок

угум.. только на мужчинах морщины и шрамы - ок, они остаются привлекательны, спрос есть все равно
а жещина в морщинах - уже все, не то........
:istereka:

а чтобы выглядеть классно и с морщинками, должна быть идеальная кожа, не сухая и без расширенных пор
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 12:07

mari написав:Щодо хвилювань з приводу зовнішності- тут я не хвилююсь, тому що впевнена що зовнішність- поняття дуже відносне. Щось чоловіки не надто сильно хвилюються як вони зовнішньо виглядають.
Ххаххах(( Да им и симпатичными выглядеть не обязательно!! Хватит других качеств..
А женщина должна быть внешне привлекательна........
mari написав:Та й чи бере дружина чоловіка через зовнішність?
я знаю) но я не об этом) Сейчас говорю исключительно о внешнем аспекте, на сколько взрослые пары смотрятся гармонично
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 12:16

Мари, а Тебя этот вопрос и не будет волновать, и не коснется лично, тк имеешь старшего мужа))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення mari » 04 вересня 2011, 12:26

Точно, старшого. Але ж поговорити можна, роздумати над твоїм запитом. Окрім того в мене є батьки, кожному з них по 65 років. Тому уяву про що ти говориш маю.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron