Глобальні оголошення!



Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Модератори: олеся, Tajga

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Dribchuk » 10 березня 2013, 14:01

flash-ka доречі, в нас в сімї так передаються сережки - такі маленькі золоті сережки з аметистом. Їх моїй мамі передала її мама, а отримала їх від своєї бабусі, а тепер я їх маю, хоч ношу рідко, а як малеча підросте то будуть їй. (хоч не знаю чи захоче їх носити бо вони вже не модні, а що буде за 10 років :impossible: ) Але впринципі ідея мені подобається, хоча в більшості випадків не маю привязаності до речей, як деякі люди, речі це для мене просто речі.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 березня 2013, 14:06

Так от у мене теж немає прив'язаності до речей. А щодо сімейних реліквій, то найбільше серед родинних цінностей я дорожу фотографіями. А коштовності це тільки коштовності.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення flower » 10 березня 2013, 15:32

Я вважаю, що якщо віриш в Бога, молишся, ходиш до церкви, то він і так тебе оберігатиме...
Я особисто навіть хрестика і не маю. Чоловік свій загубив, а один раз йому вкрали цепочку і хрестик. Дитині не одіваю, підросте хай носить, зараз не чіпляю на шию. Не зручно, та й трохи небезпечно шнурочок чіпляти, а цепочку можна порвати. Доречі вуха теж не проколювала
Знаю багатьох батьків які чіпляють, шоб було видно шо в них є в дитини золото і т.д. В нас є, але лежить. Показухи не роблю.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Ksenija » 10 березня 2013, 15:54

Моя не носить. Буде хіба якщо сама колись захоче, я потреби у цьому не бачу.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення okcana » 10 березня 2013, 16:02

А нам хресні подарували дві цепочки з кулончиками на хрестини... Одну влітку порвали, а одна стоіть...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Virchik » 10 березня 2013, 22:24

Моя теж має і хрестика срібного з хрестин, і кулончик подарували, і сережки, але я не даю носити.
Для чого - це 3-ій дитині? Не розумію цього.
Ну з питань безпеки теж, страшно, а якщо десь зачепиться.
Вуха теж не проколювала, підросте, захоче сама проколе.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення mari » 11 березня 2013, 01:49

Моя донька носила і маленький золотий хрестик і медальйон з Матінкою Божою на тонкому ланцюжку.
Але минулого року їй одна дивна дівчинка під час гри на вулиці його зірвала. Ото діти...

Так ще й не допаяла я.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Natalinda » 11 березня 2013, 03:20

В мене думка, що якщо носити дорогі речі напоказ, то вартує бути готовим до того що з нею може щось статися не приємне.
Я по цій причині ніколи не лізу у воду із прикрасами, не перу з обручкою і таке інше
А ланцюжки не лише діти можуть зривати, а й дорослі часто успішно це роблять((( Неприємно, але й не дивно як на мене.


Синочку подарували на хрестини кулон. Я була проти, говорила про це. Ну але хотілося людям зробити памятку і грошей не шкода було. Буде лежати швидше за все довго і нудно в шкатулочці((((
Я вважаю за непотрібне і небезпечне. Неважливо чи на шнурочку, чи на нитці, чи на цепочці, чи освячене, чи ні. Так само і сережки вважаю в такому віці непотрібними і небезпечними.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Shalimar » 11 березня 2013, 04:18

flash-ka написав:
Shalimar написав:власне ця памятка, что моя, что ребенка, лежит в шкатулочке

то вони завжди будуть в шкатулці? чи таки деколи та й одягаєш?
для мене це пам'ятка від хресних батьків у день хрещення.

сколько себя помню, то свой крестик, которым меня крестили, я не носила (мне не одевали). Лежал под подушкой, пока у родителей жила. Уехала - забрала крестик с собой, лежал у меня в в саквояжике в тумбочке.. Сейчас в шкатулке. Я уже писала, когда мне было тревожно (душевное беспокойство, паника, страх), брала его в руки. Иногда засыпала с ним (в руках, или возле подушки). Он у меня самый-самый простой, медный, наверное, на плетеном шнурочке. Для меня нету смысла его одевать. Достаточно того, что он у меня есть. Как символ моего крещения.
Ребенку выбрала один из самых маленьких крестиков - серебряный, простой, но симпатичный. Кажись, на коротенькой тоненькой серебряной цепочке.
Когда выбирала (в лавке при церкви), то мне тетенька намекала "ну, это же на всю жизнь, самый сильный крестик - тот, который дается при крещении" :crazy: наверное, спонукая меня купить массивный крест? )) чтобы, когда ребенок вырастет, он не выглядел "детским"?.. ))) Мне было удивительно слышать от служителя церкви слова о "более и менее сильных крестиках" :crazy:
В общем, покрестили ребенка, и я в тот же вечер сняла цепочку с крестиком.
Не знаю, оденет ли он когда-либо тот крестик как памятку об обряде крещения. Ему решать. Но я буду рассказывать ему о том, чему учит Библия, и он будет знать, что спасает и сохраняет Бог. А не крестик или ладанка.
Кстати, ладанку я себе прикалывала. И шпилечки))) Но это в прошлом.
Крестик бы одела как украшение, которое не имеет отношения к вере и религии. То есть просто украшение в виде креста (без распятия; хотя когда-то видела очень оригинальную штучку - фигурное распятие без креста, то такое бы тоже носила - ну, как украшение-символ того, что я христианка - напоказ, а не нательное под одеждой)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Natalinda » 11 березня 2013, 04:21

А що таке ладанка?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron