Глобальні оголошення!



Молитви на всяку життєву потребу

Модератори: олеся, Tajga

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:43

Молитва Матері Терези
Дай нам своє серце
Маріє,
Дай нам своє серце,
Таке гарне,
Таке чисте,
Таке непорочне,
Твоє серце, сповнене любові і покори,
Щоб ми могли прийняти і давати Ісуса так,
Як Ти прийняла і дала Його іншим.
Ти – причина нашої радості, бо Ти дала нам Ісуса.
Допоможи, щоб ми були причиною радості інших братів,
Даючи Ісуса всім тим, з ким ми зустрічаємось.
Мати Тереза з Калькутти.
Переклад: оо. Салезіяни
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:52

Молитва хворих на рак до Св.Юди-Тадея
Найдорожчий мій заступнику, Св. Юдо-Тадею, ти є вірним супутником у моєму житті і носієм надії. Я віддаю себе під Твою опіку в моїй боротьбі з раком. Я вірю, що Ти завжди йдеш поруч зі мною і даєш мені відвагу коли я у відчаї, сили - коли я стомленний, надію - коли все здається втраченним. Найвірніший друже, прошу ніколи не покидай мене. Нехай Твоє покровительство завжди нагадує мені про Божу любов, яку Він дарує кожному з Його вірних дітей і зцілення - які Він творить для всіх хто вірить в Його спасительну силу. Амінь.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:55

Молитва за вилікування від онкологічних недуг
(перед образом «Всецариця», цей образ має чудодійну силу позбавляти хворих ракових недугів)

О Пречиста Богомати. Всецарице! Почуй розпачливе зітхання наше перед чудотворним образом Твоїм, який зі святинь Афону у Київську Русь перенесений; зглянься над дітьми Твоїми, які терплять від невиліковних захворювань і до святого образу Твого припадають!
Як птахи крилами покривають пташенят своїх, так і Ти сьогодні, Вічножива, покрий нас Багатоцілебним Твоїм Омофором, а там, де люті хвороби перемагають нас, будь підтримкою в наших терпіннях. Там, де темрява відчаю в душі наші вселилася, нехай засяє непереможне Боже Світло! Малодушних потіш, немічних укріпи, жорстоким серце змягчи і подаруй їм просвічення. Зціли хвороби людей Твоїх о Всемилостива Царице! Розум і руки лікарів наших благослови, щоб служили знаряддям Всесильного Лікаря, Христа Спасителя нашого. Ти весь час перебуваєш з нами, тому і молимось перед Твоїм образом, Владичице! Простягни руки Твої наповнені зціленням і лікуванням, Радосте в скорботах і Потіхо в печалі. А ми, отримавши Чудодійну Силу Твою, прославляємо Живоначальну Нероздільну Тройцю: Отця, і Сина, і Святого Духа, на віки віків. Амінь.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:56

Молитва про чудо зцілення від раку
Господи Ісусе, стаю перед Тобою таким (такою), яким (якою) я є. Перепрошую за гріхи, жалію за них і прошу: пробач мені. У Твоє ім’я пробачаю всім, що вчинили щось проти мене і прошу прощення в тих, кого я скривдив (-ла) у своєму житті. Відрікаюся від сатани, від злих духів і їхніх справ.

Віддаюся Тобі, Господи Ісусе, повністю нині і навіки. Запрошую Тебе до свого життя, приймаю Тебе як мого Господа, Бога і Відкупителя. Зціли мене, переміни мене, укріпи тіло, дух і помисли. Прийди, Господи Ісусе, захисти мене Найдорогоціннішою Кров’ю Твоєю і наповни Своїм Святим Духом. Люблю Тебе, Господи Ісусе. Подяку Тобі складаю. Я прагну слідувати за Тобою кожного дня у моєму житті. Амінь.

Маріє, Мати моя, Царице Миру, Святий Перегрине, покровителю хворих на рак, всі Ангели і Святі, прошу : Прийдіть мені на допомогу.

"Отче наш ...", "Богородице Діво...", "Слава і нині..." (по 3 рази).
Ysmishka Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість