Глобальні оголошення!



Природа чи усвідомлений гріх?

Модератори: олеся, Tajga

Re: Природа чи усвідомлений гріх?

Повідомлення Tiger_Sofia » 05 вересня 2011, 21:21

Shalimar написав:
мешканка написав:Але ця любов не має бути виправданям для гріха.

100%

но как-то страшно звучит - нет, страдай! мучайся! будь несчастен! я посылаю тебе испытание за испытанием!!
вместо: я тебя люблю, я тебе все прощаю, живи в радости


Бог не лякає нікого.
Чи зробивши боляче батькам один раз і побачивши їхні сльози і біль дитина вдруге повторить те ж саме?????
Християни живуть бажанням (читати страхом) не засмучувати свого батька (Бога).
Впусти Бога в своє серце, і дозволь Любові керувати своїм життям. І тоді ти побачиш Всесвіт.®
І зрозумієш, що щастя завжди було поруч ©
Зображення
Tiger_Sofia Офлайн

Аватар користувача
Примара форуму...
 
Повідомлень: 73
З нами з: 13 вересня 2009, 16:05
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 32 раз.
Подякували: 140 раз.
Діти: Всі форумчани :)))

Re: Природа чи усвідомлений гріх?

Повідомлення Tiger_Sofia » 05 вересня 2011, 21:28

Ira написав:В мене є подруга, яка розлучається зі своїм чоловіком. Він пив і бив її. Вона молилась, всілякими способами намагалась покращити їхні стосунки, але ставало тільки гірше. У них росте донечка. Подруга не хотіла, щоб дитина те все бачила, щоб ще їй дісталось з-під гарячої руки.
І от якби в її житті трапився чоловік, який би покохав її, а вона його, я була б тільки рада за неї. Не уявляю, як би я відговорювала її :?


А коли вона з ним одружувалася - він був інший? Якщо так, то що стало причиною такої зміни?
Якщо чоловік не змінився, то чи заставляв її хтось силою за нього виходити
Впусти Бога в своє серце, і дозволь Любові керувати своїм життям. І тоді ти побачиш Всесвіт.®
І зрозумієш, що щастя завжди було поруч ©
Зображення
Tiger_Sofia Офлайн

Аватар користувача
Примара форуму...
 
Повідомлень: 73
З нами з: 13 вересня 2009, 16:05
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 32 раз.
Подякували: 140 раз.
Діти: Всі форумчани :)))

Re: Природа чи усвідомлений гріх?

Повідомлення Nymydora » 05 вересня 2011, 22:08

Tiger_Sofia насправді, ми не знаємо про людину, з якою одружуємося 80% (враховуючи невідомих нам родичів та спадкові нахили які можуть несподівано виявлятися у зрілому віці або внаслідок стресу тощо). Неможливо вивчити людину, не живучи з нею. От і виявляються після вінчання різні прикрі речі. З деякими можна (ну і , ідучи за християнськими правилами, треба) миритися. А з деякими - напр. пиятикою чи побоями - боротися проблематично. Кожна людина проходить свій шлях і робить вибір. Якщо життєвий партнер зробив неправильний вибір? Чи відповідає його дружина/чоловік за його гріхи? Чи не є більшим гріхом життя в ненависті і виховання страху та ненависті у дитині?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Природа чи усвідомлений гріх?

Повідомлення Tajga » 06 вересня 2011, 14:39

А я згодна з Tiger_Sofia.
Tiger_Sofia написав:А коли вона з ним одружувалася - він був інший?


Насправді, дуже часто жінки зауважують в чоловіках такі речі, як схильність до пиятики чи надмірної жорстокості ще до шлюбу... Але за певних причин (захоплення, закоханість, вік, матеріальні інтереси і т.п.) жінки намагаються того не помічати, мовляв, одружиться - стане більш розсудливим, покине погану компанію, наприклад, чи там дитина народиться, то в нього стимулів до ніжності стане більше і в такому ж дусі.. А потім, коли нічого не змінюється, жінка почуває себе обманутою, але ніби кимсь іншим, а не собою...
Звичайно, якщо життя з чоловіком стає схожим на пекло, то в ньому тим більше не місце дітям... І тоді розлучення в випадку цивільного шлюбу або сепарація (життя окремо) в випадку шлюбу церковного іноді буває єдиним виходом.
Nymydora написав: ми не знаємо про людину, з якою одружуємося 80%

+1 Однак, якщо мова йде про таїнство подружжя, то завдяки співпраці з Божої благодаттю можливо і пізнати ту людину, і самому змінитися, і іншого змінити. ;-) Тільки прагнути цього повинні обидва, а не хтось один з подружжя.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Природа чи усвідомлений гріх?

Повідомлення Nymydora » 06 вересня 2011, 14:41

Тайга, і то правда. В тому і проблема, що заварили двоє, а розхльобує (або принаймні намагається) один
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Природа чи усвідомлений гріх?

Повідомлення Tajga » 06 вересня 2011, 16:00

те, що один відмовляється розхльобувати, іншого не звільняє, бо кожна людина відповідає в першу чергу перед Богом за свій вибір і свої гріхи. І навіть коли, наприклад, один зраджує, ігнорує таїнство подружжя, яке приймав з іншої особою, така поведінка того іншого від шлюбу не звільняє, бо в-першу чергу він/вона повинні зберігати вірність своїм обітницям і Богу, бо через переступ одного таїнство подружжя як таке не втрачає (інакше, який тоді смисл?), навпаки, потребує ще більше його/її сил, вмінь, віри, молитви та любові.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Природа чи усвідомлений гріх?

Повідомлення Ira » 08 вересня 2011, 15:23

Tiger_Sofia написав:
Ira написав:В мене є подруга, яка розлучається зі своїм чоловіком. Він пив і бив її. Вона молилась, всілякими способами намагалась покращити їхні стосунки, але ставало тільки гірше. У них росте донечка. Подруга не хотіла, щоб дитина те все бачила, щоб ще їй дісталось з-під гарячої руки.
І от якби в її житті трапився чоловік, який би покохав її, а вона його, я була б тільки рада за неї. Не уявляю, як би я відговорювала її :?


А коли вона з ним одружувалася - він був інший? Якщо так, то що стало причиною такої зміни?
Якщо чоловік не змінився, то чи заставляв її хтось силою за нього виходити

Там довга історія, та і не буду все розказувати. До одруження не бив, інколи випивав (але це серед студентів часте явище). Після народження дитини почав ходити на дискотеки (відповідно без дружини), там напивався. Звичайно, що їй це не подобалось. Просила... але раз, другий і далі він по ночах гуляє. Сварились, вдарив. Потім знов і знов.
Хіба таких історій мало? Дівчата писали в загальному, а я навела конкретний приклад.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей