Глобальні оголошення!



Покупка шоперів оптом: як вибрати надійного виробника?

Модератори: олеся, Tajga

Покупка шоперів оптом: як вибрати надійного виробника?

Повідомлення Klorio » 24 вересня 2024, 11:53

Давно думала над тим, щоб закупити шопери для свого бізнесу. Хочу розширити асортимент в магазині і додати до продажу еко-сумки. Але от питання: як правильно вибрати надійного постачальника, щоб сумки були якісними і виглядали стильно? Бюджет у мене обмежений, тому варто добре продумати кожен варіант. Розглядаю також можливість зробити індивідуальне замовлення з логотипом, але не знаю, скільки це займе часу і як буде з термінами доставки. Чи є хтось, хто вже замовляв шопери оптом? Цікавлять конкретні поради щодо вибору матеріалів, зокрема бавовни або льону. І ще – де можна купити шопер на вигідних умовах?
Klorio Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2023, 13:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 111

Re: Покупка шоперів оптом: як вибрати надійного виробника?

Повідомлення Yaiti » 24 вересня 2024, 12:16

Я замовляла шопери оптом кілька місяців тому і можу поділитися досвідом. Насправді, найважливіше — це правильно підібрати матеріал, бо від цього залежить і зовнішній вигляд, і міцність. Я брала різні варіанти: бавовна та льон чудово підійшли для щоденного використання. Бавовна легша, дихає, а льон трохи щільніший, але теж гарно виглядає. Щодо компанії, раджу звернути увагу на The Blub. Вони мають великий вибір і пропонують знижки до 40% на гуртові замовлення, що дуже зручно. Мінімальна кількість для опту — від 10 штук, а якщо хочеш індивідуальний дизайн з лого, то варто замовляти від 30 штук. Вони також дозволяють обирати кольори — від класичних чорного, білого до яскравих рожевого чи зеленого. Якщо ти думаєш про брендування, то в них є різні варіанти нанесення логотипу, навіть можна зробити без бірок, якщо це потрібно. Загалом, їхні шопери зручні, з довгими ручками, що важливо для повсякденного використання. Раджу перевірити матеріали, бо вони пропонують також екокожу і нейлон, що може підійти для більш ділових образів. Тож, якщо тобі потрібні якісні шопери для бізнесу, купити шопер https://the-blub.com/collections/shopery у The Blub — гарна ідея, адже ця компанія вже зарекомендувала себе на ринку.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 1 гість