Глобальні оголошення!



Нерукотворна ікона

Модератори: олеся, Tajga

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення TattyMummy » 22 лютого 2017, 00:46

Я була в 4 ночі вчора в самій церкві (не в черзі), підійшла до самого переду. Спокійно стояла і молилась зовсім не далеко від образу. Людей в церкві було відносно небагато, переважно тільки зайняті лавки ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Kisja » 22 лютого 2017, 00:48

Так церква цілодобово відкрита, і доступ до Ікони, і просто в Храм. Я була ввечері там - дуже швидко черга рухається, але біля Ікони навіть на секунду не вдалось затриматись чи щось роздивитись.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Русік » 22 лютого 2017, 16:17

phpBB [video]
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення TYulia » 22 лютого 2017, 19:34

Ми сьогодні з малим, можна сказати чудом, потрапили до Ікони. В обід таки вирішила ще раз підійти до церкви, купили образок біля коня недалеко, та й стала задумалась, чи то проситись поза чергою, чи то просто в церкву зайти з сином, а біля мене якраз Поліцейська дівчина стояла. Дай їй Боже здоровя! І сама питає чи ми хочемо пройти, і провела нас до черги тої, що вже от на дорозі перед церквою, то ми певно навіть не за 15 хвилин все пройшли, навіть не встигла вервичку домолитись. До речі з дітьми дуже багато от так проводили. Біля самої ікони все так швидко пройшло, доторкнулись секунду, голову я якось сама автоматично перед іконою схилила, то навіть нічого не роздивилась ( ну але ж це ми не про Пікассо якесь говорим). Звичайно хотілось би трохи постояти біля неї.

Ще раз напишу кілька слів про волонтерів. поліцейських і монахів (чи не знаю, як їх правильно назвати). Одне погане, що вже в церкві по дорозі до ікони тих волонтерів купа стоять щометр і всі тобі говорять - швиденько, один за одним, не цілувати, так доторкатись, то це звичайно трохи збиває з своєї внутрішньої молитви. Але з іншого боку, напевно завдяки цьому більше людей мало змогу доторкнутись до ікони. Всі волонтери ввічливі, готові відповісти на всі питання. Монахи приємні, бачила носили маленьких дітей, які прийшли з людьми просто в церкву, доторкнутись до ікони.

Рада, що ми з сином попали до Нерукотворної Ікони :aplo:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Marichka » 22 лютого 2017, 20:17

То не монахи,то семінаристи.Хлопці,які вчаться на священиків, греко-католицькі.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення кcuxa » 22 лютого 2017, 22:52

Я сьогодні через обід була в церкві недалеко від ікони на відправі.Бачила як дітей волонтери підносили до ікони.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Sms » 26 лютого 2017, 17:58

Сенс вистоювати по 3-6 годин, якщо в останні дні прикластись до ікони навіть не можна було... :confused: Можна ж було без черги просто зайти і помолитись...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Мілочка » 26 лютого 2017, 20:36

два роки тому Нерукотворний образ привозили до Львова, стояла у черзі від ранку до ночі але таки пройшла. А тут з дітьми і чоловіком їздили у Зарваницю, пройшли швидко і діти не померзли (їхали вечором, бо не знали скільки прийдеться стояти та і на роботу зранку). Усі були задоволені і натхненні поїздкою. Дуже радію і щаслива що вдалось доторкнутися до такої реліквії!))
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron