Глобальні оголошення!



Скільки у вас похресників?

Модератори: олеся, Tajga

Скільки у вас похресників?

Повідомлення Natalinda » 13 серпня 2014, 09:53

А розкажіть скільки у вас похресників? А у чоловіків?
В мене вже три :В): і в чоловіка 2-є) то типу як 5, бо відколи ми разом, то вони як мої рахуються))))) бо за дні народження і подарунки я памятаю, а не він.
Чи відмовлялися ви колись бути хресною, чому?
Я перший раз була ще школяркою, то казали що неможна відмовлятися, ну і то по родині було, хрестила двоюрідного братика. Але якихось стосунків у нас нема ні як хресної і похрксника, ні як брата із сестрою, бо різниця у віці велика дуже. Я завжди вітаю на день народження і Миколаю. На перше причастя дарувалал подарунок і чесно кажучи було розстроїна що мене не покликали на сам обряд, але в них у церкві такого нема щоб хресних просити, то вони навіть собі не подумали про таке.
Двоє інших - дітки друзів. Хрестила вже будучи мамою, то відповідно і відношення інше. Похресниця кличе мене "хресна" - дуже мені подобається так, я свого Юру теж вчу казати "хресна", а не тьотя чи просто по імені.
Але загалом в більшій чи меньшій мірі з усіма спілкуємося.
А от з чоловіковими похресниками по-іншому( Нас ніколи в гості не кличуть. Ми тільки подарунки приносимо, або передаємо. Кликали тільки на перше причастя обоє з натяком на подарунки у вигляді дорогоцінних металів(((( Якось так чуть неприємно чесно кажучи, але звісно що ми ходили)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Oksanochka » 13 серпня 2014, 10:04

У мене одна похресниця а у чоловіка нема.
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Ulkanet » 13 серпня 2014, 11:48

Oksanochka написав:У мене одна похресниця а у чоловіка нема.


і в мене так.
Моя похресниця живе в Шепетівці. А там такі звичаї що кілька пар хресних :crazy: тому в неї крім мене є ще одна хресна і хресний :crazy:
щороку на Миоколая і на день народження передаю їй подарунки і солодощі. Передаю їй і її братику, бо я кось не гарно пердати Насті, а Тарасику нічого. На день народження йому також передаю - бо в них два тижні різниці між днями народженнями :ha: . Насті трошки більше подарунків, бо ж всетаки вона моя похресниця :В): От так і виходить що ніби і одна похресниця, а ніби і двоє. :hi:
Перше завжди їздила осіню, а тепер не дуже виходить :sad:

А в чоловіка мого немає жодного похресника. :confused: :pardon:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Virchik » 13 серпня 2014, 11:55

В мене також я маю похресника, йому цього року якраз вчора 16 років,
а чоловік не має жодного.
Я вітаю похресника на день народження і замість Миколая на Андрія, бо він Андрій.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Sms » 13 серпня 2014, 12:28

Маю двох похресників: хлопчика і дівчинку:)
Похреснику 10 років: молодший син мого брата. Сама напросилась бути хресною :) Ще пам'ятаю як перед хрестинами ввечері вчила "Вірую" і "Отче наш" на пам'Ять :) Бачимось часто, відпочиваєм разом. Подарунки як завжди - любимим племінникам. Не ділю їх між собою. Бо вони для мене рівні , незважаючи на те, що один з них мій похресник!
Похресниці рочок. Донечка подружки. Мене обрала за хресну, бо в певний момент вплинула на рішення зберігти вагітність. Люблю її:) Ходимо з кумою гуляти разом з дітьми. Подарунки на Миколая і День народження роблю.

Чи відмовлялась бути хресною? Так відмовлялась. Колись хрестили доню сестри бувшого чоловіка і хресна не сказала , що в неї критичні дні. Сказала це лиш у церкві. То сестра чоловіка і її батькі наполягали, щоб я була за хресну. Я відмовилась. Бо, перше не готувалась до цього, друге, вважаю, що це шалена відповідальність!!! Але по скільки було 2 пари хресних, то питання вирішилось саме по собі :)

Якби зарз запропонували бути хресною ще якомусь ангелику - відмовилась би. З тієї ж причини - відповідальність!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Новенька » 13 серпня 2014, 14:04

Я колись теж чула, що відмовлятись не можна. А потім мені моя кума сказала, що їм говорив священник, що це рішення має бути свідоме. Тому, якщо відчуваєш, що то не твоє і ти не може, то краще відмовитись.
У мене троє похресників. Старшому, син подруги, вже буде 15. То каже вона мені, що він мене більше слухається. Хоча думаю що то не так. Але його вчили на мене казати "мама Оксана", то по сьогоднішній день я в нього мамсяна (одним словом), бо як малим говорив, так зараз і каже.
Середній похресник теж хороший хлопчик, але рідше бачусь з ним і по теелефону не дуже. А от похресниця в Польщі живе, то бачу дуууууже рідко. А за подарки то вже і мовчу. Коли бачу, то не знаю що дарувати :impossible: .
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Natalinda » 13 серпня 2014, 14:32

Sms написав:Колись хрестили доню сестри бувшого чоловіка і хресна не сказала , що в неї критичні дні. Сказала це лиш у церкві. То сестра чоловіка і її батькі наполягали, щоб я була за хресну. Я відмовилась.


:crazy: А це священник геть питав і казав що неможна? ні батьки ні вона не знали такого?
Я б за такої ситуації теж навряд чи погодилася б. Це так якось виглядає будь-хто лиш би хтось був :sad:
І як вийшли з ситуації? Погодився хтось з присутніх на хрестиинах?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення irinka » 13 серпня 2014, 14:49

В мене один похресник, а в чоловіка ще немає.
Sms написав:хресна не сказала , що в неї критичні дні. Сказала це лиш у церкві.


Жесть, то нащо взагалі призналась? :crazy: І чого не можна? Вперше чую про таке.... цікаво що з цього приводу думає священник, треба запитати в іншій темі.
Та й взагалі хресних вибирають заздалегідь, а не в день хрестин, то як знати чи будуть в той день в хресної критичні чи ні?
І якщо зал замовлений, і родичі мають приїхати то що переносити хрестини через це?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Kisja » 13 серпня 2014, 14:56

Та про критичні дні - це маячня якась. Церква про це нічого не говорить - тобто не бере такі дні до уваги.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Скільки у вас похресників?

Повідомлення Natalinda » 13 серпня 2014, 15:00

irinka в темі вже давно питали))))) ось тут
о.Мартин написав:2.Чи можна бути хресною коли жінка вагітна, або коли в неї місячні?
ТАК! натуральні фізіологічні процеси у жінок зовсім не впливають на обряд Хрещення!!!
Чи потрібно про місячні казати батькам новонародженої дитини? Якщо бажаєте, кажіть. Але їм це не обовязково знати!

але можливо що у православній церкві по-іншому :dreams:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron