Глобальні оголошення!



Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Модератори: олеся, Tajga

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Перлинка » 10 березня 2013, 12:24

flash-ka написав:а ти Перлинка ніколи не носиш подаровані в честь свята речі ?


я подаровану в честь свята річ можу навіть в сміття викинути ,якщо вона мені не підходить чи не подобається ,абсолютно не вважаю своїм обовязком її носити

з хрестиком я б так, звісно ,не зробила ,але я як не вважаю його оберегом так і просто річчю не вважаю

це швидше за все символ християнства,якому не обовязково місце на тілі дитини
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення flash-ka » 10 березня 2013, 12:33

Перлинка
взагалі, то я ні словечка не написала про
Перлинка написав:оберіг,амулет ,без якого нікуди ,який навіть немовляткові на шнурок на шию,або школярам у форму підшити


для мене це пам'ятка від хресних батьків у день коли дитина стала християнкою. і ні кроку у бік. це моя думка :dash: вважаю,що такий подарунок від хресних можна носити, а не тільки тримати в шкатулці.
а про смітник, то ти вже загнула.... :sad: людина ж старалась...
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Перлинка » 10 березня 2013, 12:48

flash-ka написав: вважаю,що такий подарунок від хресних можна носити, а не тільки тримати в шкатулці.

виходить це вважання дорожче комфорту та безпеки власної дитини?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення flash-ka » 10 березня 2013, 12:50

Перлинка написав: вважаю,що такий подарунок від хресних можна носити, а не тільки тримати в шкатулці.


виходить це вважання дорожче комфорту та безпеки власної дитини?



та ні, не збираюсь вдягати на малявку нічого, поки не захоче сама. але я сама з радістю одягну.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Dribchuk » 10 березня 2013, 13:08

Я теж вважаю хрестика і кулон звичайними речами, які ніяким чином не впливають на моє чи ще чиєсь віросповідання, силу віри, оберігають від чогось там. Річ це і є річ, нащо робити з речей якийсь культ чи поклонятися йому? - я такого не розумію. Тим більше я проти того щоб маленьким (до середнього шкільно віку) дітям чіпляти щось на шию (це по меншій мірі небезпечно - як не крути що там висить, але висить воно на шнурку завязаному навколо шиї дитини).
Моїй дитині хресний подарував кулон на шию - маленький, "дитячий". Якщо чесно я не прихильниця таких подарунків на хрестини. Як на мене ліпше подарувати батькам щось необхідне - візочка, кріселко для годування, т.д. а не кулон який спочатку ніхто не одягатиме на дитину бо воно їй аж ніяк не потрібне, а потім воно буде просто замаленьке щоб підліток його одягав. (в цьому плані вже краще дарувати хрестика чи кулон як на дорослого) Для нас цей подарунок так і залишиться памяткою в шкатулочці.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Lusik » 10 березня 2013, 13:23

Нашому синочку теж на хрестини подарували хрестик із цепочкою срібні, бо я золота не хотіла, але вони вже для дорослого, тобто як буде в школі то носитеме як захоче!!!Зараз і не думаю чіпати хрестик чи на цепочку чи на шнурочок, бо вважаю це небезпечним. Так як противник чіпляння усяких браслетиків із золота чи срібла дітям дошкільного віку, бо теж є небезпечних із різних сторін цього питання!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 березня 2013, 13:26

Моя бабця подарувала моїй дитині на хрестини не просто хрестика, а такого здорового хреста, що навіть якби я й була прихильницею носіння хрестиків, то такого би не те що дитині не наділа, але й вважаю, що дорослій людині, особливо жінці, він не пасує. І от що з ним робити? А нічо, так і буде лежати в шкатулці, поки мала не виросте. А як виросте, віддам їй, і буде напевно в неї лежати в шкатулці все життя.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Перлинка » 10 березня 2013, 13:27

Lusik написав:Нашому синочку теж на хрестини подарували хрестик із цепочкою срібні, бо я золота не хотіла, але вони вже для дорослого, тобто як буде в школі то носитеме як захоче!

на фізкультуру?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення flash-ka » 10 березня 2013, 13:31

TaniaPicaSSo написав:А як виросте, віддам їй, і буде напевно в неї лежати в шкатулці все життя.


а потім вона подарує своїй внучці.....так він стане сімейною реліквією...
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ваша дитина носить хрестика чи кулон?

Повідомлення Lusik » 10 березня 2013, 13:33

Перлинка написав:
Lusik написав:Нашому синочку теж на хрестини подарували хрестик із цепочкою срібні, бо я золота не хотіла, але вони вже для дорослого, тобто як буде в школі то носитеме як захоче!


на фізкультуру?


:ha: :ha: :ha: Дякую , що не оминула увагою і мого повідомлення :hi: Я знаю яких правил безпеки потрібно дотримуватися на фізкультурі :wink:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість